ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه ماشین خود را در سربالائی ها سریعتر برانیم؟

چگونه ماشین خود را در سربالائی ها سریعتر برانیم؟

دو انتخاب کلی در سریعتر راندن خودرو در سربالایی ها وجود دارد. یا تغییر تکنیک و مهارتهای رانندگی و یا تنظیم موتور ماشین و برق خودرو. در اینجا چند پیشنهاد که برای هر دو مورد میتواند کمک کند به شما ارائه میشود.

مطالب مرتبط


گام 1 - سربالاِئی

سربالاِئی

تنظیم موتور را به منظور افزایش عملکرد آن انجام دهید. بسته به مسافت پیموده شده و سابقه سرویس، ممکن است شامل تعویض فیلتر های هوا و شمع ها و سیم شمع ها و در ماشین های تولیدی قبل از اوایل دهه 1980کاربراتور، زمان بندی جرقه موتور و سوپاپ به جهت به اوج رساندن عملکرد موتور شود.

سربالاِئی

تورم تایر ها را چک کنید. این کار ممکن است خیلی کمک نکند، اما لاستیک های بدرستی باد شده ،کمی مایل به تورم حداکثری، مقاومت غلطشی پایین تری دارند که بیشتر قدرت موتور را برای به جلو راندن اتومبیل انتقال میدهد و همچنین مقدار کارکرد بنزین بهتری به موتور میدهد.

سربالاِئی

اسب بخار را با ارتقاء دادن موتور ماشین، اگر نیاز به افزایش سرعت و وضعیت مالی شما آنرا تضمین میکند، افزایش دهید.

سربالاِئی

یک دیفرانسیل با نسبت پایین تر نصب کنید (پایانه عقب). یک دیفرانسیل پشت با نسبت دنده 411 گشتاور بیشتریاز نسبت 243 برای کشیدن چرخ می دهد. تاثیر را بر مسافت پیموده شده بنزین در نظر بگیرید، هر چند، از آنجاییکه نسبت دنده 411 دور موتور بر دور تایر را افزایش می دهد و در سایر شرایط رانندگی این به معنی آن است که موتور به نوبه خودRPMs بسیار بیشتری برای حفظ سرعت رانندگی نرمال نیاز دارند.

سربالاِئی

همه بارهای اضافیرا از ماشین کم کنید.به صندوق عقب، پشت صندلی ها ، و هر جاییکه ممکن است بار سنگینی انباشته شده باشد نگاه کنید. یکی از روش هاییکه تولید کنندگان جدید خودرودر افزایش بهره وری سوخت خودرو بکار میبرند استفاده از سبک ترین مواددر ساخت اتومبیل های جدید است. یک سنجش موثر برای افزایش سرعت شما ممکن است به معنای خرید کوچکترینباتری در دسترس، که میزان بنزین در مخزن را به حداقل برای یک سفر کاهش میدهد، گذاشتن تایر زاپاسو ابزار های تعویض در خانه و حتی احتمالا ازکنار گذاشتن برخی از لوازم جانبی غیر ضروری از ماشین باشد.

سربالاِئی

سیستم تهویه هوا را خاموش کنید. این لوازم جانبی مقدار قابل توجهی از قدرت موتور را برای به کار انداختن کمپرسور خالی میکند.

سربالاِئی

ماشین را با حداکثر اسب بخار و گشتاور برانید. این به این معنیکم کردن دنده هنگامی که دنده ای که با آن در حال رانندگی هستید شروع به از دست دادن قدرتو یا "کشش" میکند، است. شما نیاز به نگه داشتن دور موتورنزدیک به ماکسیمم برای بدست آوردن حداکثر سرعت از خودرو دارید.اگر ماشین شما به سرعت سنج مجهز است این کار ساده ای است. اما گوش دادن به موتور ایده نسبتا خوبی است برای اینکه چطور کار میکند. جعبه دنده های خودشان تغییر دنده میدهند، امارانندگی با دور موتور بالا میتواند مایع انتقال را زیادی گرم کند بنابراین گشتاور را برای مدت طولانی بالا نگه ندارید.

سربالاِئی

به خودرو خود در هنگام نزدیک شدن تپه های شیب دار شتاب دهید ، به ویژه آنهایی که کوتاه هستند. رانندگان کامیونی که تریلرهای سنگین را میکشند زمانی که جلوتر تپه شیب داری میبینند برای جلوگیری از نیاز به کم کردن دنده در مسیرهای شیب دار حداکثر سرعت رامیگیرند.

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب