ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

سه × 5 =

بستن

صرافی ملی ایران قیمت لحظه‌ای آخرین بروز رسانی 10:11:02*** 1398/06/2: قیمت فروش دلار 11650 تومان و قیمت فروش یورو 13100 تومان

تیتر اصلی روزنامه ها  شنبه 1398/06/02::: مردم سالاری: چانه‌زنی برجامی ظریف با الیزه; وزیر امور خارجه کشورمان مذاکرات اخیر خود با رئیس جمهور فرانسه را سازنده و خوب عنوان کرد و گفت ایران و فرانسه به گفت‌وگوهای خود ادامه خواهند داد و تماس‌ها بین آقایان مکرون و روحانی ادامه خواهد داشت. *** شرق: موافقان و مخالفان سخنان کرباسچی; اصلاحات یا خروج از اصلاحات *** ایران: تبادل بسته های برجامی در پاریس; ظریف: تماس‌ها بین روحانی و مکرون ادامه خواهد داشت; «بررسی گزینه‌های پیشنهادی ایران و فرانسه» پاسخی بود که محمدجواد ظریف در مواجهه با پرسش‌های متعدد خبرنگاران اروپایی در خلال حضورش در اروپای شمالی مطرح کرد. بعد از آنکه مشخص شد حضور در فرانسه و دیدار با امانوئل مکرون، رئیس جمهوری این کشور هم در برنامه سفرهای دیپلماتیک و فشرده وزیر خارجه ایران قرار گرفته است، دیگر جزئیات این سفر و محور گفت‌وگوهای ظریف و مکرون بود که مورد پرسش اغلب خبرنگاران نروژی و بین‌المللی قرار گرفت.; دیداری که عصر جمعه به وقت ایران در پاریس انجام شد و ظریف آن را سازنده خواند. *** اطلاعات: پیشرفته‌ترین سامانه دفاعی ـ بومی کشور رونمایی شد; مأموریت سامانه « باور ۳۷۳» برای دفاع از حریم‌ هوایی کشور *** ابتکار: آیا بسته پیشنهادی ماکرون ایران را راضی می‌کند؟ نجات برجام در ایستگاه پاریس; محمدجواد ظریف وزیر خارجه کشورمان که هفته گذشته به منظور دیدار با مقامات سه کشور اسکاندیناوی به فنلاند، نروژ و سوئد سفر کرده بود، روز گذشته در مهم‌ترین بخش از سفر اروپایی خود وارد پاریس شده و با امانوئل ماکرون رئیس‌جمهوری فرانسه دیدار و گفت‌و‌گو کرد. *** کیهان: هیچ‌کس از شمشیر عدالت مصون نیست حتی نمایندگان مجلس! خبر دستگیری دو نماینده مجلس در ارتباط با پرونده پیش‌فروش محصولات شرکت خودروسازی سایپا، بار دیگر نشان داد عزم قوه قضائیه در برخورد با فساد اقتصادی و اداری بیش از همیشه جزم است. *** دنیای اقتصاد: ماه متفاوت بورس و دلا‌ر; بازارهای داخلی در دومین ماه تابستان گرچه مسیر ماه‌های قبل را ادامه دادند، اما جنس نوسان قیمتی بازارها متفاوت بود. شاخص کل بورس تهران در مسیر پرشتاب صعودی خود در مرداد نیز رشد ۵ درصدی را به ثبت رساند.

چگونه ماساژ درمانی به روده بزرگ کمک میکند؟

چگونه ماساژ درمانی به روده بزرگ کمک میکند؟

cs-ulcerative-colitis-control-pain-722x406

بیماری های خطرناک میتواند از روده بزرگ شروع شود!

روده ما یک شبکه ی تخلیه مواد زائد است که گاه در اثر سهل انگاری، بصورت یک کانون عفونت در می آید و بیش از هر منبعی میتواند باعث ناراحتی های جسمی، روحی و ذهنی شود. روده بزرگ در بدن شما فضای زیادی را اشغال میکند؛ بنابراین، تصور کنید که ظرف محتوای زباله ی خود را دور نریزید، چه اتفاقی می افتد؟ 

این موضوع در مورد روده شما نیز صادق است. بنابراین، با مراقبت از آن به سلامتی روده کمک کنید.

مطالب مرتبط


گام 1 - مشکلات روده بزرگ:

مشکلات روده بزرگ:

وقتی روده پر از زخم و عفونت و آبسه (کیسه های چرکی) باشد، دیگر قادر به انجام عملکرد طبیعی خود نیست؛ ولی گهگاه، افراد در اثر بی توجهی، پرخوری میکنند و جای تعجب نیست که امروزه میزان ابتلا به سرطان روده بزرگ تا این حد افزایش یافته است. وقتی روده پر از آلودگی باشد، جریان خون بعضی از سموم را از روده بیرون میکشد و با آن به تغذیه بدن میپردازد. بخاطر داشته باشید که هرسلولی از بدن شما با خون تغذیه میشود. چنانچه در بدن عفونتی وجود داشته باشد(مثلا دندان عفونی)، پزشکان نگران میشوند که مبادا عفونت به سایر اندام ها انتقال یابد و باعث آرتروز و یا بیماری های دیگر شود. 

با استفاده از ماساژ درمانی به کمک روده های خود بشتابید.

بدن، سیستم پیچیده ای است که فراتر از درک و دانش ماست و قادر است به طرز شگفت آوری، وضعیت خود را ترمیم کند.

استفاده از ماساژ درمانی برای روده بزرگ:

با ماساژ مراکز بازتابی روی کف دست آغاز میکنیم. مرکز حساس واکنشی روده بزرگ، تقریبا بطور مستقیم از میان دست عبور میکند با شست دست راست یا ابزارهای ماساژ دهنده، شروع به ماساژ نرمه میانی دست چپ میکنیم. از زیر نرمه ی پایین انگشت کوچک شروع کنید و به تدریج، با انگشت شست یا وسائل ماساژ دهنده، سرتاسر کف دست را ماساژ دهید. تا به محل اتصال شست و انگشت اشاره برسید، نقاط حساس را پیدا کنید. در صورت یافتن مراکز بازتابی حساس، برای چند لحظه آنرا ماساژ و یا فشار دهید و تا 7 بشمارید. با دست دیگر یعنی با انگشت دست چپ، سراسر کف دست راست را ماساژ و فشار دهید و نقاط حساسی را که نشان دهنده ی نارسایی و اختلال در قسمت های دیگر بدن است بیابید. این نقاط حساس فقط مختص کولون یا روده بزرگ نیستند؛ زیرا در کف دست، با ازدحام مراکز واکنشی قسمتهای مختلف بدن روبرو هستیم، این ماساژ را تا مراکز بازتابی نرمه ی زیر انگشت شست ادامه دهید. ابزارهای ماساژ دهنده، معمولا موثرند؛ به ویژه ماساژ دهنده های جادویی.

به قسمت پره مانند میان شست و انگشت اشاره میپردازیم. از شست و انگشت اشاره دست راست و یا وسایل ماساژ دهنده استفاده میکنیم و قسمت پره مانند بین انگشت شست و اشاره را در دست چپ نیشگون و ماساژ میدهیم.

اکنون، برعکس حرکت قبلی عمل میکنیم؛ بدین ترتیب که قسمت پره مانند دست راست را ماساژ میدهیم. هروقت که سمتی از بدن را ماساژ میدهیم، حتما باید سمت دیگر را نیز ماساژ بدهیم. در غیر اینصورت، باعث عدم تعادل سیستم عصبی الکتریکی بدن میشویم. از قسمت پره مانندی که قبلا ماساژ داده اید، شروع کنید و به تدریج، به ماساژ در جهت قسمت گوشتی بین استخوان انگشت شست و اشاره بپردازید.

گام 2 - ماساژ دادن پاها:

ماساژ دادن پاها:

اکنون به مراکز واکنشی روده بزرگ در قسمت پا میپردازیم. از وسیله ماساژ دهنده پایی استفاده کنیدکه برای ماساژ دادن کلیه مراکز بازتابی کف پا، بویژه روده بزرگ بسیار موثر است. ماساژ دادن با این دستگاه، باعث آرامش سیستم عصبی میشود و به بدن، حالت کاملا مطلوبی میبخشد. در آغاز، از این وسیله بطور طولانی استفاده نکنید. در صورت امکان، پاهای خود را بالا بیاورید و به کمک انگشت شست یا وسایل بازتابی دیگر، مرکز یا خط میانه ی پا را ماساژ دهید. از حرکت چرخشی و فشاری استفاده کنید، سراسر پا را به سمت مراکز واکنشی مربوط به ستون فقرات ماساژ دهید، سپس ماساژ را به طرف قسمت پایینی (تحتانی) و داخلی مراکز بازتابی ستون فقرات ادامه دهید. در همه حال، به دنبال یافتن مراکز واکنشی حساس باشید. هنگامی که نقاط دردناک و حساس را پیدا میکنید، بطور مستر آن را فشار یا ماساژ دهید. اگر در روده بزرگ خود مشکلی داشته باشید، هنگام لمس کردن بعضی از این کانون ها دچار درد بسیار شدیدی میشوید. ابتدا به آرامی آنها را ماساژ دهید و چون درد کاهش یافت، فشار را افزایش دهید. به این ترتیب، هر دو پا را ماساژ دهید و به تدریج، این حرکت را از قسمت خارجی پهلوی پا به طرف پاشنه ادامه دهید.

گام 3 - کلم پیچ یک گیاه شفابخش:

کلم پیچ یک گیاه شفابخش:

کلم پیچ یک محصول غذایی حاوی ویتامین، شفادهنده ای است که سالهاست به عنوان یک موهبت طبیعی به بشر ارزانی شده است. کلم پیچ، فرایند هضم غذا را تنظیم و کمبود ویتامین ها و مواد معدنی را جبران میکند و باعث طولانی شدن عمر میشود.

کلم پیچ، دارای ذخائر آهک، آهن، ترکیبات خونساز و استخوان ساز و سایر ویتامین ها و مواد معدنی حیاتی است:

این گیاه کامل به مشکلات مربوط به روده بزرگ کمک میکند و همچنین از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است. گفته میشود که هیچ گونه غذای طبیعی دیگری را نمیتوان جایگزین این گیاه کرد. باکتری های گوناگونی در روده بزرگ وجود دارند که بعضی از آنها جنبه ی سمی دارند و در نتیجه، این سم در سراسر بدن پخش میشود. این میکروب ها از مواد زائد تولید میشوند و در اثر هضم غذا بوجود می آیند. یکی از پژوهشگران برجسته ی “موسسه پاستور” میگوید: افرادی که دچار تصلب شرایین هستند و دلیل و علت مشخصی برای بیماری شان پیدا نشده، احتمالا در اثر حجم عظیم باکتری های موجود در روده ی بزرگ و سم حاصل از عملکرد آنها به این بیماری دچار شده اند.

فواید کلم پیچ:

این گیاه تاثیر شفابخشی در روده ی بزرگ دارد. یا غذای سرشار از اسید لاتیک طبیعی میتواند بر میکروب های موجود در روده بزرگ غلبه کند. (بجای دارو هایی که عوارض جانبی بسیاری دارند استفاده میشود.) این غذا، به رفع یبوست که علت اصلی مشکلات روده بزرگ است، کمک میکند.

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

  1. Avatar
    ناهید - 2016/12/27 - 7:18 ق.ظ
  2. Avatar
    مصطغی - 2017/07/07 - 1:03 ب.ظ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب


تازه‌ترین جزئیات از ساخت داروی “درمان تومور مغزی” توسط متخصصان ایرانی; رئیس مرکز تحقیقات صرع دانشگاه مونستر آلمان تازه‌ترین جزئیات از ساخت داروی “درمان تومور مغزی” توسط متخصصان ایرانی با عنوان “نانودارو کورکومین” را تشریح کرد. پروفسور علی ‌گرجی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در استان تهران، در پاسخ به این سؤال که نانوداروی کورکومین چگونه می‌تواند با تومور مغزی مبارزه کند، اظهار داشت: نانوداروی کورکومین که ماده اصلی آن زردچوبه است برای درمان سرطان مغز به‌کار می‌رود و حتی در علم قدیم و طب سنتی زردچوبه داروی ضدالتهاب معرفی شده و در تحقیقات زیادی که روی سلول‌های سرطانی مختلف انجام شده است ثابت شد زردچوبه نه‌فقط برای سرطان مغز بلکه در درمان سرطان‌های دیگر مانند سرطان پستان و سرطان روده هم مؤثر است.

خبرگزاری فارس: رابطه‌بازان و مفسدان در آینده کشور هیچ جایی ندارند; رئیس قوه قضائیه در مراسم تشییع شهدا، گفت: خون شهدا این نظام را تضمین کرده است، آینده از آنِ متقین است و پولداران و رابطه‌بازان و مستکبران و مفسدان در آینده هیچ جایی ندارند.