ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

چهارده − ده =

بستن

صرافی ملی ایران قیمت لحظه‌ای آخرین بروز رسانی 10:11:02*** 1398/06/2: قیمت فروش دلار 11650 تومان و قیمت فروش یورو 13100 تومان

تیتر اصلی روزنامه ها  شنبه 1398/06/02::: مردم سالاری: چانه‌زنی برجامی ظریف با الیزه; وزیر امور خارجه کشورمان مذاکرات اخیر خود با رئیس جمهور فرانسه را سازنده و خوب عنوان کرد و گفت ایران و فرانسه به گفت‌وگوهای خود ادامه خواهند داد و تماس‌ها بین آقایان مکرون و روحانی ادامه خواهد داشت. *** شرق: موافقان و مخالفان سخنان کرباسچی; اصلاحات یا خروج از اصلاحات *** ایران: تبادل بسته های برجامی در پاریس; ظریف: تماس‌ها بین روحانی و مکرون ادامه خواهد داشت; «بررسی گزینه‌های پیشنهادی ایران و فرانسه» پاسخی بود که محمدجواد ظریف در مواجهه با پرسش‌های متعدد خبرنگاران اروپایی در خلال حضورش در اروپای شمالی مطرح کرد. بعد از آنکه مشخص شد حضور در فرانسه و دیدار با امانوئل مکرون، رئیس جمهوری این کشور هم در برنامه سفرهای دیپلماتیک و فشرده وزیر خارجه ایران قرار گرفته است، دیگر جزئیات این سفر و محور گفت‌وگوهای ظریف و مکرون بود که مورد پرسش اغلب خبرنگاران نروژی و بین‌المللی قرار گرفت.; دیداری که عصر جمعه به وقت ایران در پاریس انجام شد و ظریف آن را سازنده خواند. *** اطلاعات: پیشرفته‌ترین سامانه دفاعی ـ بومی کشور رونمایی شد; مأموریت سامانه « باور ۳۷۳» برای دفاع از حریم‌ هوایی کشور *** ابتکار: آیا بسته پیشنهادی ماکرون ایران را راضی می‌کند؟ نجات برجام در ایستگاه پاریس; محمدجواد ظریف وزیر خارجه کشورمان که هفته گذشته به منظور دیدار با مقامات سه کشور اسکاندیناوی به فنلاند، نروژ و سوئد سفر کرده بود، روز گذشته در مهم‌ترین بخش از سفر اروپایی خود وارد پاریس شده و با امانوئل ماکرون رئیس‌جمهوری فرانسه دیدار و گفت‌و‌گو کرد. *** کیهان: هیچ‌کس از شمشیر عدالت مصون نیست حتی نمایندگان مجلس! خبر دستگیری دو نماینده مجلس در ارتباط با پرونده پیش‌فروش محصولات شرکت خودروسازی سایپا، بار دیگر نشان داد عزم قوه قضائیه در برخورد با فساد اقتصادی و اداری بیش از همیشه جزم است. *** دنیای اقتصاد: ماه متفاوت بورس و دلا‌ر; بازارهای داخلی در دومین ماه تابستان گرچه مسیر ماه‌های قبل را ادامه دادند، اما جنس نوسان قیمتی بازارها متفاوت بود. شاخص کل بورس تهران در مسیر پرشتاب صعودی خود در مرداد نیز رشد ۵ درصدی را به ثبت رساند.

چگونه ماساژ، مراکز بازتابی کبد را تقویت میکند؟

چگونه ماساژ، مراکز بازتابی کبد را تقویت میکند؟

%d8%af%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86-%da%a9%d8%a8%d8%af-%da%86%d8%b1%d8%a8

کبد بزرگترین غده در بدن است. وزن آن در افراد بالغ ۱٫۵ کیلوگرم است و دائما حدود ۱/۴ تمام خون بدن از آن میگذرد. کبد وظایف و عملکردهای بسیاری دارد از جمله فیلتر عظیمی است که به عنوان یک پاک کننده . گندزدا عمل میکند. صفرا میسازد که در روده ها برای هضم چربی ها و جلوگیری از یبوست بکار گرفته میشود. به ذخیره سازی بعضی مواد در خونسازی کمک میکندو همچنین قند را ذخیره میکند.

مطالب مرتبط


گام 1 - مراکز واکنشی دست و پا:

مراکز واکنشی دست و پا:

از آنجایی که کبد عضو بزرگی است، باید منطقه بزرگتری را ماساژ بدهید. مراکز حساس مربوط به کبد در روی دست و پای راست قرار دارد. شست دست چپ را روی برجستگی گوشتی بگدارید با فشار و حرکت چرخشی، نقاط حساس را پیدا کنید و آنها را ماساژ دهید تا شماره 10 بشمارید. در موارد بسیاری ممکن است به وسایل مربوط به ماساژ از قبیل ماساژ دهنده جادویی یا دستی نیاز پیدا کنید. گاهی کبد، در برابر روش های درمانی سرسختی نشان میدهد.

چگونه کبد در مقابل درمان مقاومت پیدا میکند؟

در صورتی که کبد شما کمکار است نخست چندبار مراکز حساس مربوط به آن را به آرامی ماساژ دهید. اگر درد شدیدی در هنگام ماساژ احساس کردید، برای چندین روز این حرکت را متوقف کنید تا سموم اضافی بطور طبیعی از کبد خارج شود. یک مرکز مهم حساس واکنشی در روی قسمت پهن گوشتی شست دست راست و همچنین، یک مرکز هم روی انگشت شست پای راست وجود دارد. این قسمت همان محلی است که در دست و پای چپ برای ماساژ مراکز بازتابی مربوط به قلب از آن استفاده میشود. سراسر این قسمت را ماساژ دهید به قسمت پره مانند بین انگشت شست و سبابه بپردازید. مراکز واکنشی این منطقه را نیشگون بگیرید و فشار بدهید. سعی کنید نقاط حساس را پیدا کنید و آنرا ماساژ دهید. وقتی به قسمت پره مانند رسیدید با شست، استخوان های بین شست و سبابه را ماساژ دهید. همه این قسمت ها را نیشگون بگیرید و فشار دهید. دو طرف استخوان ها را هم برای یافتن مراکز حساس، دردناک، ماساژ دهید. 

ماساژ درمانی کبد به کیسه صفرا کمک میکند:

کیسه صفرا، در سطح زیرین نیمه راست کبد قرار گرفته است. یک کیسه پر جنب و جوش و گلابی شکل و عضلانی که زردآب (صفرا) تولید میکند. افراد بسیاری هستند که اظهار میدارند پس از چند دوره درمان از طریق ماساژ مراکز دست ها و پاها ، سنگ کیسه صفرا از بین رفته است.

چنین تصوری نداشته باشید که با یکبار ماساژ درمان شوید بلکه باید به بدن فرصت دهید تا این انسداد را برطرف کند.

مراکز حساس واکنشی کیسه صفرا:

مراکز حساس کبد دقیقا زیر دنده های سمت راست بدن قرار دارند و مراکز واکنشی کیسه صفرا هم دقیقا زیر این مراکز واقع شده اند. با انگشت میانی، به آرامی این قسمت را فشار دهید ممکن است وقتی میخواهید محل مراکز حساس واکنشی را پیدا کنید، هردو دست را همزمان بکار ببرید. هر مرکز واکنشی حساس که یافتید، روی آن فشار دائمی اعمال کنید. در قسمت راست ناف با آرامی شروع به فشار دادن کنید و سراسر سمت راست را ماساژ دهید هرمرکز بازتابی حساس را فشار دهید و نگاه دارید و تا شماره 7 بشمارید اکنون از روشی که قبلا توضیح داده شده استفاده کنید. کف دست خود را روی تمام قسمت های سمت راست بصورت چرخشی و در جهت عقربه ساعت 3بار حرکت دهید. هر 5 انگشت یا با هردو دست را که به یکدیگر فشار داده اید، زیر قفسه سینه بگذارید و تکان بدهید اینگونه لرزش را ادامه بدهید تا سراسر منطقه کبد را در بربگیرد. با کف دست راست یا هر دو دست، به آرامی به سطح کبد ضربه بزنید. با یک برس فلزی نیز میتوانید این حرکت را انجام دهید، این روش، انرژی و سلامتی شما را احیا میکند. فلز موجود در دندانه های برس به انرژی الکتریکی بدن می افزاید.

ماساژ مراکز واکنشی سر برای کمک به تقویت کبد:

مراکز بازتابی مربوط به کبد در بالاترین نقطه سر قرار دارند. روی هرکدام از این مراکز فشار بدهید و به آرامی تا شماره 3 بشمارید. همچنین این مراکز با روش ضربه زدن آرام و استفاده از برس فلزی تحریک میشوند. اکنون به مراکز بازتابی روی گوش ها میپرداریم. در گوش ها، کانون های بازتابی متعددی برای سراسر بدن وجود دارد از آنجا که مشخص کردن مراکز بازتابی در چنین منطقه کوچکی دشوار است، همه قسمت های گوش را ماساژ میدهیم. نقاط دردناک را بیابید. برای درمان این نقاط، گوش را ماساژ دهید و نیشگون بگیرید.

منبع: کتاب معجزه انرژی انگشتان

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب


تازه‌ترین جزئیات از ساخت داروی “درمان تومور مغزی” توسط متخصصان ایرانی; رئیس مرکز تحقیقات صرع دانشگاه مونستر آلمان تازه‌ترین جزئیات از ساخت داروی “درمان تومور مغزی” توسط متخصصان ایرانی با عنوان “نانودارو کورکومین” را تشریح کرد. پروفسور علی ‌گرجی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در استان تهران، در پاسخ به این سؤال که نانوداروی کورکومین چگونه می‌تواند با تومور مغزی مبارزه کند، اظهار داشت: نانوداروی کورکومین که ماده اصلی آن زردچوبه است برای درمان سرطان مغز به‌کار می‌رود و حتی در علم قدیم و طب سنتی زردچوبه داروی ضدالتهاب معرفی شده و در تحقیقات زیادی که روی سلول‌های سرطانی مختلف انجام شده است ثابت شد زردچوبه نه‌فقط برای سرطان مغز بلکه در درمان سرطان‌های دیگر مانند سرطان پستان و سرطان روده هم مؤثر است.

خبرگزاری فارس: رابطه‌بازان و مفسدان در آینده کشور هیچ جایی ندارند; رئیس قوه قضائیه در مراسم تشییع شهدا، گفت: خون شهدا این نظام را تضمین کرده است، آینده از آنِ متقین است و پولداران و رابطه‌بازان و مستکبران و مفسدان در آینده هیچ جایی ندارند.