گام 1 - مراحل

مراحل

هر سه روزیکبار پوست لب های خود را لایه برداری کنید  تا از سلول های مرده پوست لب خلاص شوید و سپس لب ها را مرطوب کنید. شما می توانید از ترکیب عسل، قند و وازلین استفاده کنید.

مراحل

قبل از خواب و صبح که از خواب بیدار میشوید، از موم برای نرمی و حالت گیری لب و مطبوع سازی آن استفاده کنید.

مراحل

برای برجسته کردن لب ها ، یک نبات و چای کیسه ای را در آب گرم قرار دهید. چای کیسه ای را دربیاورید و بگذارید آب سرد شود. حدود سه دقیقه ترکیب را روی لب ها قرار دهید و لب هایتان به صورت شگفت آوری نرم خواهد شد. واقعا تاثیر می کند!

مراحل

برای اینکه لب ها بزرگتر شوند، مقدار کمی از سایه سفید را که بالاتر از کمان لب های شما است بزنید. علاوه بر این، هنگام استفاده از برق لب، کمی به خارج از خط لب طبیعی خود بروید، این باعث می شود که شما مانند لباس پوشیدن با آرایش کردن دیده شوید. این کار لب هایتان را بزرگتر نشان می دهد. هنگام انتخاب خط لب مناسب برای شما، اطمینان حاصل کنید که رنگ همان رنگ لب طبیعی شما یا رنگ کمی تیره تر باشد.

مراحل

موم لب را در کیف خود نگه دارید و آن را در صورت لزوم استفاده کنید.

مراحل

از برق لب و یا یک رژ لب سفت و محکم برای تقویت کردن و خیس نگه داشتن لب های خود به صورت منظم استفاده کنید.

مراحل

قبل از رژ لب زدن، لب ها را روی دستمال مرطوب بمالید ویا از مسواک مخصوص لب برای پاک کردن پوست اضافی استفاده کنید. مراقب باشید که بیرون از پوست لب نروید و زیادروی نکنید، لایه برداری بیش از حد می تواند منجر به خشک شدن، خونریزی و لب های تحریک شده شود. با حوصله انجام دهید.

مراحل

اگر می خواهید لب ها زیاد به چشم بیاید، سعی کنید با استفاده از یک رژ قرمز روشن، صورتی، یا نارنجی ملایم یا جیغ برای مراسم های خاص از این تکنیک ویژه استفاده کنید.