ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

4 × چهار =

بستن
بستن

چگونه لاک را از روی ناخن هایمان پاک کنیم؟

چگونه لاک را از روی ناخن هایمان پاک کنیم؟

پاک کردن لاک از روی ناخن‌ها معمولا کار ساده‌ای است و شما می توانید آن را در خانه انجام دهید. شما می توانید لاک های ناخن را با استفاده از استون و فویل آلومینیومی پاک کرده و یا می توانید از خمیر استون استفاده کنید. سعی کنید روشی را انتخاب کنید کمترین اسیب و ضرر برای ناخن هایتان داشته باشد بعد پاک کردن لاک ناخن شادی و براقی ناخن باقی بماند.

مطالب مرتبط


گام 1 - استفاده از فویل الومینیومی

استفاده از فویل الومینیومی

سنباده زدن ناخن با یک فایل ناخن : با استفاده از یک فایل لایه رویی لاک ناخن را ماساژ دهید. پر کردن هر ناخن به طور کامل و به طور مساوی باعث می شود لاک راحت تر پاک شود.

[video width="640" height="360" mp4="http://wikichejoor.ir/wp-content/uploads/2018/01/2-1.mp4" loop="true" autoplay="true" preload="auto"][/video]

توپ پنبه را در استون خالص خیس کنید :  توپ پنبه را به 10 تکه دایره کوچک از هم جدا کنید تا  اندازه ناخن های شما باشد. هر توپ پنبه 1 ناخن را پوشش می دهد. سپس تکه های پنبه را در استون خیس کنید.

[video width="640" height="360" mp4="http://wikichejoor.ir/wp-content/uploads/2018/01/3.mp4" loop="true" autoplay="true" preload="auto"][/video]

پوشاندن ناخن ها در فویل برای ثابت نگه داشتن توپ پنبه روی ناخن : توپ پنبه های دارای استون روی ناخن ها قرار دهید، هر توپ پنبه را بر روی یک ناخن و هر ناخن را در داخل یک قطعه کوچکی از فویل آلومینیومی قرار دهید و مطمئن شوید که فویل به طور کامل ناخن را پوشش می دهد .

استفاده از فویل الومینیومی

صبر کنید 10-15 دقیقه ناخن ها در استون خیس بماند :  اجازه دهید ناخن هایتان به مدت 10-15 دقیقه در استون بماند تا ناخن هایتان خیس شود. اگر زودتر از 15 دقیقه فویل الومینیومی را از انگشتانتان خارج کنید استون به طور موثر عمل نخواهد کرد.

[video width="640" height="360" mp4="http://wikichejoor.ir/wp-content/uploads/2018/01/5.mp4" loop="true" autoplay="true" preload="auto"][/video]

توپ های پنبه و فویل الومینیومی را از ناخن ها خود بردارید : هنگام برداشتن توپ های پنبه و فویل الومینیومی، کمی بر روی ناخن ها فشار دهید تا توپ پنبه به پاک کردن پودر کمک کند. 

گام 2 - پاک کردن لاک ناخن با استون

[video width="640" height="360" mp4="http://wikichejoor.ir/wp-content/uploads/2018/01/6.mp4" loop="true" autoplay="true" preload="auto"][/video]

سنباده زدن ناخن با یک فایل ناخن : با استفاده از یک فایل لایه رویی لاک ناخن را ماساژ دهید. پر کردن هر ناخن به طور کامل و به طور مساوی باعث می شود لاک راحت تر پاک شود.

پاک کردن لاک ناخن با استون

یک کاسه بزرگ یا ظرف را با آب گرم پر کنید : کاسه ای را پیدا کنید و کاسه را با آب گرم پر کنید. آب نیاز به جوش ندارد - نباید انگشتان خود را بسوزاند. شما می توانید به راحتی آب را با استفاده از مایکروویو برای کمتر از یک دقیقه حرارت دهید. 

پاک کردن لاک ناخن با استون

قرار دادن دستانتان در کاسه اب گرم : اگر میخواهید هر دو دست خود را همزمان بشوئید، باید 2 کاسه را با اب گرم پر کنید. ساده ترین روش این است انگشتانتان را هم زمان باهم خیس کنید.

  • هنگام انتخاب یک کاسه، اطمینان حاصل کنید که اندازه آن برای خیس کردن پنج انگشت دستتان مناسب باشد.

[video width="640" height="360" mp4="http://wikichejoor.ir/wp-content/uploads/2018/01/9.mp4" loop="true" autoplay="true" preload="auto"][/video]

حوله کاغذی را با استون خیس کرده و آن را در ظرف کوچکتر قرار دهید : یک حوله کاغذی را در استون خالص خیس کنید. لازم نیست که خیلی اشباع شود  اما باید بتواند لاک ناخن ها را براحتی پاک کند.

[video width="640" height="360" mp4="http://wikichejoor.ir/wp-content/uploads/2018/01/10-1.mp4" loop="true" autoplay="true" preload="auto"][/video]

ناخن های خود را به مدت 10 تا 15 دقیقه در حوله اغشته به استون نگه دارید :اجازه دهید ناخن های شما به مدت 10-15 دقیقه در استون قرار بگیرد. اطمینان حاصل کنید که استون به لاک نفوذ می کند. 

[video width="640" height="360" mp4="http://wikichejoor.ir/wp-content/uploads/2018/01/11.mp4" loop="true" autoplay="true" preload="auto"][/video]

لاک ناخن را با یک حوله کاغذی پاک کنید : پس از 10 تا 15 دقیقه سپری شده، ناخن های خود را از کاسه برداشته و آنها را با یک حوله کاغذی پاک کنید. اگر باقی مانده است، شما می توانید یک فایل ناخن برای حذف آن استفاده کنید.

اطلاعات مطلب

  • آرایش گری
  • 925 بازدید
  • blankblankblankblankblank (3 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : مهدی هاتفی نیا - پنج‌شنبه, 25 ژانویه 18, 6:10 ب.ظ
  • wikihow

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب