ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

سه × 4 =

بستن
بستن

چگونه قاب گوشی با طرح کوآلا درست کنیم؟

چگونه قاب گوشی با طرح کوآلا درست کنیم؟

آیا گوشی جدید خریده اید، اما هنوز کاوری برای گوشی خود ندارید؟ آیا از گوشی خود به عنوان یک نقشه یا تایمر استفاده می کنید، اما همیشه نمی توانید در دست بگیرید؟ این قاب از جنس پارچه خز دار بوده و بسیار زیبا به نظر می رسد. تلفن خود را در هر زمان وهر مکان با استفاده از این عمل زیبا در دسترس داشته باشید.

مطالب مرتبط


گام 1 - مراحل انجام کار :

مراحل انجام کار :

مرحله 1 : تلفن خود را بر روی یک تکه پارچه خاکستری قرار دهید (تی شرت قدیمی، پارچه، و غیره). دور آن را با یک مداد خط بکشید، فقط یک سانتی متر بین خط و لبه تلفن فاصله  بگذارید. همان شکل را به سمت چپ کپی کنید، وسط آن را وصل کنید.

مراحل انجام کار :

مرحله 2 : برش مستطیل. آن را برش بزنید و خط وسط را که دو مستطیل را متصل کرده اید بگذارید بماند. بعد از اینکه پارچه را از وسط تا کرده و آن را دوختید یا چسباندید، کیسه را بیرون برگردانید و آن را کامل کنید!

 

مراحل انجام کار :

مرحله 3 : نگاهی به برخی از نخ های خاکستری که با رنگ پارچه شما مطابقت دارد. نخ را حدود صد بار در اطراف دست خود بپیچید. انتهای نخ را ببرید، آنرا دور حلقه بچرخانید، سپس طول کوتاه نخ را ببرید و آن را به وسط حلقه بچرخانید. آن را کنار بگذارید و این عمل را تکرار کنید.

مراحل انجام کار :

مرحله 4 : با استفاده از نخ های بیشتر، نخ را دور چهار انگشت خود اینبار هشتاد مرتبه بپیچید. آن را تمام کرده، گره بزنید و آن را کنار بگذارید. حالا نخ را پنجاه بار در اطراف سه انگشت خود بپیچید و سپس آن را کنار گذاشته و این عمل را تکرار کنید.

مراحل انجام کار :

مرحله 5 : یکی از حلقه های 100 دور بسته بندی شده را انتخاب کنید. از تمام رشته هایی که تعداد حلقه هایشان متفاوت است بردارید تا پوم پوم خود را بسازید. با یک برس موی روی آن را صاف کنید تا اثر خزنده ای داشته باشید. این کار را در همه حلقه های دیگر pom-pom تکرار کنید.

مراحل انجام کار :

مرحله 6 : استفاده از چسب حرارتی. یکی از حلقه های 100تایی pom-pom را درست در پایین قاب بچسبانید. یکی دیگر از توپ های 100تایی pom-pom را بالای آن، وسط قاب بچسبانید. یک فضای کوچکی برای قرار دادن توپ 80تایی در بالای صفحه بدون آن که بیش از حد با بقیه تداخل داشته باشد وجود دارد. آن را درمحل مربوطه چسب بزنید. چسباندن کوچکترین pom-pom ها در هر دو طرف از حلقه 80 تایی برای گوش ها.

 

مراحل انجام کار :

مرحله 7 : برش یک شکل تخم مرغ از کاغذ سیاه و سفید و برش بینی. چسباندن بینی بر روی توپ 80تایی pom-pom. و چسباندن چشم ها بالای آن. اگر می خواهید گوش، گونه، دهان و غیره اضافه کنید، آنها را به سلیقه خود تغییر دهید.

مراحل انجام کار :

مرحله 8 : اندازه دور گوشی (متوسط 23-26 سانتی متر) است. این مقدار از روبان را برش دهید. سپس یک مستطیل روی پارچه خاکستری بکشید. طرف دیگر باید طول دور گوشی + 3 سانتی متر باشد و طرفهای کوتاهتر 7 سانتیمتر باشد. آن را بردارید و سپس نصف آن را تا کنید. سمت دیگر را بچسبانید یا بدوزید، سپس آن را با استفاده از دو طرف کوتاهتر از داخل به سمت بیرون در بیاورید.

مراحل انجام کار :

مرحله 9 : نوار روبان را داخل پارچه بپیچانید و در انتها چسب بزنید. دوباره این کار را تکرار کنید تا تسمه هایی بر روی تلفن همراه خود قرار دهید.

مراحل انجام کار :

مرحله 10 : چسب بندها را در زیر خز قرار دهید. سپس طرف دیگر آنها را بچسبانید. خرس کوالای شما تمام شده است. از خرس برجسته خود لذت ببرید!

اطلاعات مطلب

  • کاردستی
  • 2,235 بازدید
  • blankblankblankblankblank (6 votes, average: 4,50 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : هادی خانزاده - جمعه, 20 آوریل 18, 9:37 ب.ظ
  • دریافت فایل
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب