ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه شماره پلاک اتومبیل را چک کنیم؟

چگونه شماره پلاک اتومبیل را چک کنیم؟

یک شماره پلاک از رکورد ها و اطلاعات عمومی و خصوصی تشکیل میشود و آن برای سازمان های دولتی دیگر است,مانند گروه وسایل نقلیه موتوری. دولت همه اطلاعات را به صورت محرمانه نگه می دارد و قانون محافظت از حریم خصوصی رانندگی در سال ۱۹۹۴ به محافظت از اطلاعات شخصی رانندگان بر اساس شماره پلاک به تصویب رسید با این حال با استفاده ازقوانین دولت:مارک خودرو, مدل خودرو و بعضی اطلاعات را میتوان با بعضی از راه ها که وجود دارد به دست اورد, اطلاعات فردی صاحب شماره پلاک را نیز میتوان با باز کردن یک شکایت به دست اورد

مطالب مرتبط


گام 1 - جستجو اطلاعات از طریق dmv

جستجو اطلاعات از طریق dmv

وضعیت خودرو را مشخص کنید.راحت ترین روش ممکن به وبسایت دولتی (dmv) رفته و در آنجا بگردید و برای به دست اوردن بعضی اطلاعات پلاک ها و اسناد ثبت شده باید فرم های مربوطه را پرکنید تا بتوانید دسترسی داشته باشید.

جستجو اطلاعات از طریق dmv

برا جستجو پلاک خودرو هزینه (dmv) را باید پرداخت کنید و بعد پلاک خودرو مورد نظر را وارد کنید , اطلاعات ثبت ,تاریخ تازه کردن قرار داد ,شرکت سازنده و مدل خودرو, اطلاعات امسال به این ها میتوانید دسترسی داشته باشید در هیچ صورت نمیتوانید به شماره فرد و اطلاعات فردی شخص دسترسی داشته باشید.

جستجو اطلاعات از طریق dmv

خدماتی مانند جستجو اسناد، دسترسی به اطلاعات آنلاین واطلاعات جمع آوری شده توسط شرکت ها از 15 $ تا 50 $  میباشد اگر شما یک اکانت ماهانه بخرید میتوانید در هزینه ها صرفه جویی کنید. به طوری کلی درهمه موارد، ما نمی توانیم کیفیت اطلاعات شما را تضمین کنیم که نام خانوادگی، شماره تلفن، آدرس و اطلاعات شخصی و... را با اخرین ویرایش پیدا کنید.

گام 2 - جستجو از طریق کاراگاه و کارگزار

جستجو از طریق کاراگاه و کارگزار

یک کارآگاه خصوصی بگیرید قانون حمایت از حریم خصوصی رانندگان این شرایط را فراهم میکند تا کاراگاه های خصوصی به اطلاعات دسترسی پیدا کنند.محققان خصوصی دارای مجوز ممکن است هزینه هایی بین 1000 $ و 100 $بگیرند اما احتمال اینکه به نتیجه برسند خیلی زیاد است. استخدام یک کارآگاه خصوصی می تواند یک گزینه پرهزینه باشد ولی اما در حالت کلی وقتی هزینه ای به کاراگاه خصوصی میدهید از او بخواهید گارانتی کند که اطلاعات مورد نظر شما را حتما به دست خواهد اورد.

جستجو از طریق کاراگاه و کارگزار

یکی دیگر از گزینه ها این است که یک کارگزار اطلاعات تایید شده استخدام کنید.شبیح به خدمات درسازمان اینترنتی است، این کارگزاران پرونده های عمومی، و سایر خدمات را در مقابل یک مقدار پول به شما میدهند. برا اینکار لیست انلاین و لیست شماره های تلفن همگانی را برسی کنید.

اطلاعات مطلب

  • خودرو
  • 1,091 بازدید
  • blankblankblankblankblank (6 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : - یکشنبه, 21 می 17, 9:32 ب.ظ
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب