گام 1 - جستجو اطلاعات از طریق dmv

جستجو اطلاعات از طریق dmv

وضعیت خودرو را مشخص کنید.راحت ترین روش ممکن به وبسایت دولتی (dmv) رفته و در آنجا بگردید و برای به دست اوردن بعضی اطلاعات پلاک ها و اسناد ثبت شده باید فرم های مربوطه را پرکنید تا بتوانید دسترسی داشته باشید.

جستجو اطلاعات از طریق dmv

برا جستجو پلاک خودرو هزینه (dmv) را باید پرداخت کنید و بعد پلاک خودرو مورد نظر را وارد کنید , اطلاعات ثبت ,تاریخ تازه کردن قرار داد ,شرکت سازنده و مدل خودرو, اطلاعات امسال به این ها میتوانید دسترسی داشته باشید در هیچ صورت نمیتوانید به شماره فرد و اطلاعات فردی شخص دسترسی داشته باشید.

جستجو اطلاعات از طریق dmv

خدماتی مانند جستجو اسناد، دسترسی به اطلاعات آنلاین واطلاعات جمع آوری شده توسط شرکت ها از 15 $ تا 50 $  میباشد اگر شما یک اکانت ماهانه بخرید میتوانید در هزینه ها صرفه جویی کنید. به طوری کلی درهمه موارد، ما نمی توانیم کیفیت اطلاعات شما را تضمین کنیم که نام خانوادگی، شماره تلفن، آدرس و اطلاعات شخصی و… را با اخرین ویرایش پیدا کنید.

گام 2 - جستجو از طریق کاراگاه و کارگزار

جستجو از طریق کاراگاه و کارگزار

یک کارآگاه خصوصی بگیرید قانون حمایت از حریم خصوصی رانندگان این شرایط را فراهم میکند تا کاراگاه های خصوصی به اطلاعات دسترسی پیدا کنند.محققان خصوصی دارای مجوز ممکن است هزینه هایی بین 1000 $ و 100 $بگیرند اما احتمال اینکه به نتیجه برسند خیلی زیاد است. استخدام یک کارآگاه خصوصی می تواند یک گزینه پرهزینه باشد ولی اما در حالت کلی وقتی هزینه ای به کاراگاه خصوصی میدهید از او بخواهید گارانتی کند که اطلاعات مورد نظر شما را حتما به دست خواهد اورد.