ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

15 + 13 =

بستن
بستن

چگونه زمان کافی با یک نوجوان را بگذرانیم ؟

چگونه زمان کافی با یک نوجوان را بگذرانیم ؟

با خانواده بودن برای نوجوان میتواند الگوی خوبی باشد.اما وقتی که میخواهید با نوجوانان وقت بگذرانید باید برایش جالب باشید تا با شما وقتش را سپری کند. در اینجا یک راهنمای کوتاه در مورد چگونگی صرف وقت با نوجوان ارائه شده است.

 

مطالب مرتبط


گام 1 - پیدا کردن علاقه مندی نوجوان.

پیدا کردن علاقه مندی نوجوان.

پیدا کنید آنچه را که آنها به عنوان "سرگرمی " دوست دارند انجام دهند. این بدان معنا نیست که شما باید اسکیت بورد را شروع کنید،ممکن است یکی از چیزهایی که برای آن ها به عنوان "سرگرمی "  تلقی میشود این مورد باشد. بسیاری از چیزهای سرگرم کننده دیگر که احتمالا دوست دارند انجام دهند وجود دارد. به عنوان مثال، دوچرخه سواری، بازی کردن در کامپیوتر یا XBox. سعی کنید بازیهایی را که هر دو می توانید انجام دهید را انتخاب کنید. همچنین نوجوانانی هستند که  اهل ورزش نیستند اما به چیزهای دیگر مانند پخت و پز، نقاشی و حتی دوختن علاقه دارند.

گام 2 - ساختن خاطرات خوب.

ساختن خاطرات خوب.

وقتی آن ها فعالیت هایی را انجام میدهند که از آن ها لذت میبرند با آن ها بمانید.اگر به طور مشخص نوجوان شما بخواهد تنها بماند خاطرات خوبی با آن بسازید مثلا رفتن به سینما.

گام 3 - یادگیری چیزهای جدید.

یادگیری چیزهای جدید.

از آنها بخواهید تا چیز جدیدی یاد بگیرند. یااز آنها بخواهید به شما یاد دهند چگونگی انجام کاره جدیدی مثل یادگیری نحوه ی بازی با Wii (اگر داشته باشید) یا حتی یک دستور جدید را یاد بگیرید. یادگیری چیز جدیدی از جوانان می تواند مهارت ها را بهبود بخشد و امتیازات شما را بین دوستانتان بالا ببرد.

 

گام 4 - یادگیری از نوجوانان.

یادگیری از نوجوانان.

یاد بگیرین از نوجوانان چیزایی رو که ارزشمند هستند.این در مورد چگونگی انجام حسابداری یا شروع کسب و کار نیست. سعی کنید از آنها یاد بگیرید که چگونه ماهیگیری، شنا کردن، رانندگی با ماشین، گیم  بازی کردن را انجام دهید، بازی را رشد دهید یا حتی یک تخم مرغ را سرخ کنید. این می تواند صمیمیت ایجاد کند که هر دو شما می توانید با هم کار کنید.

گام 5 - الهام خلاقیت.

الهام خلاقیت.

گاهی اوقات یک جرقه خلاقیت برای کسی طول می کشد. اگر شما هر دو نمی توانید چیزی را انجام دهید، آن را اختراع کنید! به عنوان مثال، شما هر دو ممکن است بخواهید بازی کنید، اما ممکن است بخواهید فوتبال بازی کنید اما با روشی خاص. بازی را به دو دسته تقسیم کنید یا قوانینی جدید بگذارید و آن را "Fugibal" بنامید (راه برای بازی کردن این است که بدون پا و با دست بازی کنید).

الهام خلاقیت.

یک وعده غذا بخورید. هیچ چیز مردم را مثل یک غذای خوب خورن خوشحال نمیکند. شما لازم نیست همه را بیرون ببرید! گاهی اوقات فقط پیتزا و چیزی برای نوشیدن سفارش بدهید. در مورد روز یکدیگر صحبت کنید. اما مشکلات مربوط به کار را وارد نکنید. بحث در مورد آب و هوا، برخی از آگهی هایی که ممکن است در خانه دیده باشید، چیزی در اخبار که یکی از شما دیده باشید، اینکه چگونه اقتصاد کار می کند، یا چگونگی احساسات شما در لحظه.

الهام خلاقیت.

یک چالش ایجاد کنید.گاهی اوقات ایجاد چالش میان نوجوانان می تواند موجب افزایش کیفیت روز شما شود. به عنوان مثال، هر دو شما ممکن است کمی اضافه وزن داشته باشید(یکی از هر دوی شما ممکن است زودتر لاغر شود. در پایان هر کسی که برنده می شود یک جایزه می گیرد مثلا (با رضایت فقط شخص دیگری را ضرب و شتم می دهد).

الهام خلاقیت.

داستانهایی را به اشتراک بگذارید. داستان های به اشتراک گذاشته شده به نوجوانان در درون خود نگاه می کنند که چگونه مطرح شد و گاهی حتی می توانید نظرات خود را در مورد شما تغییر دهند. همچنین، آنها یک داستان درباره چیزی که اتفاق می افتد یا خاطره ای که به یاد می آورند، به اشتراک می گذارند، می تواند به شما هم کمک کند تا هر زمان با هم لذت ببرید.

 

اطلاعات مطلب

  • قوانین زندگی
  • 425 بازدید
  • blankblankblankblankblank (5 votes, average: 4,60 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : مهدی هاتفی نیا - یکشنبه, 20 می 18, 2:09 ب.ظ
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب