ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه رفت و آمد را کاهش دهیم تا زندگی موفقی داشته باشیم؟؟؟

چگونه رفت و آمد را کاهش دهیم تا زندگی موفقی داشته باشیم؟؟؟

اثر بخشی مستلزم هدایت و کنترل وقت است. از جمله اوقاتی که همه روز صرف رفت و آمد به سرکار خود میکنید. شما خواه در کارتان مستقل باشید و خواه برای فردی دیگر کار کنید، در قبال اتلاف وقت ناشی از رفت و آمد مصون نیستید. تنها مورد استثنایی در این زمینه آن است که کار اصلی خود را در منزلتان راه اندازی کنید. در چنین شرایطی رفت و آمد شما محدود به گام برداشتن بین اتاق هاست.

مطالب مرتبط


گام 1 - رفت یا آمد خود را دست کم تا بیست دقیقه کاهش دهید

رفت یا آمد خود را دست کم تا بیست دقیقه کاهش دهید

میزان وقتی که همه روز صرف آمد و شد می کنید تحت تاثیر دو عامل عمده است‌: محل کار و محل زندگی شما.

و خوشبختانه هر دو عامل تحت کنترل شماست. تنها باید همت کنید و دست به انتخاب بزنید. اگر محل خانه خود را بدون توجه به محل کارتان برگزیده اید و یا به عکس، به طور قطع در وقت گرانبهای خود متوجه ضرر و خسران خواهید شد. اگر در شهری کوچک زندگی میکنید، رفت یا آمد شما مشکلی را بوجود نمی آورد چرا که به طور معمول می توانید فاصله دو نقطه شهر را ظرف مدت کوتاهی طی کنید. اما عدم هماهنگی مکان شغل و محل سکونت در شهری بزرگ به سهولت وقت ارزشمند شما را می بلعد. در شهر های بزرگ نیم تا یک ساعت اتلاف وقت در رفت و آمد روزانه انری معمول و پیش پا افتاده است. و طبیعی است که صرق دو ساعت و نیم تا پنج ساعت از اوقات هفته صرفا برای رفت و آمد به سرکار یک اتلاف وقت غیر ضروری محسوب میشود.

گام 2 - با گوش کردن به نوار، در مسیر رفت و آمد، اطلاعات خود را افزایش دهید.

با گوش کردن به نوار، در مسیر رفت و آمد، اطلاعات خود را افزایش دهید.

شما میتوانید با استفاده از ضبط اتومبیل ، امکان یادگیری مطالبی را فراهم آورید و نکاتی را بیاموزید که در کار و زندگیتان تاثیر قابل توجهی پدید آورید. برای این که مزاحم سایر سرنشینان اتومبیل نشوید، با گوشی به مطالب نوار گوش دهید.

اگر با مترو یا اتوبوس رفت و آمد می کنید، می توانید با خواندن کتاب و یا چیزهای دیگر از قبیل انجام کارهای دفتری، طرح برنامه ریزی وقت و یا نگارش، وقت از دست رفته را ثمربخش کنید. به هر حال امکان بازیافت اوقاتی که در رفت و آمد صرف میشود بی حد و حصر است. اختیار با شماست. این اوقات تنها به انتخاب شما میتواند قمر بخش واقع شود.

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب