ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

19 + 11 =

بستن
بستن

چگونه دیر نکنیم؟

چگونه دیر نکنیم؟

اگر خودتان یا دوستانتان همیشه دیر کرد دارید چه در زمینه کسب و کار و چه در زمینه جذب مشتری باید علت این دیر کرد را پیدا کنید. مطمئناَ شما عادت ناپسندی در خود ایجاد کرده اید که احتیاج به تغییر دارد مراحل زیر را دنبال کنید.

مطالب مرتبط


گام 1 - آماده سازی وسایل مورد نیاز

آماده سازی وسایل مورد نیاز

خودتان زمان کافی برای آماده شدن در نظر بگیرید تا یاد بگیرید.ما نمی خواهید عجله کنید زیرا احتمالا چیزی را فراموش می کنید. اگر قرار ملاقات اولیه داشته باشید، قبل از آماده شدن لباس خود را آماده کنید و مطمئن شوید وسایلی که شما به آنها نیاز دارید اعم از کلید های ماشین  و تلفن همراه و لباس هایتان آماده است.

 

گام 2 - بهانه تراشی نکنید

بهانه تراشی نکنید

به خودتان اجازه ندهید که برای دیر کردتان بهانه تراشی کنید. ممکن است فکر کنید که فقط چند دقیقه دیر کرده اید، اما تداخل یک عادت است که اغلب بدتر می شود و دقیقه ها رشد می کنند. از این رو، به طور جدی تردید می کنید و می دانید که این یک عادت بد است که باید اصلاح شود.

گام 3 - مدیریت زمان

مدیریت زمان

زمان زیادی را برای سفر خود بگذارید. با توجه به زمان روزی که مسافرت می کنید، همیشه وقت کافی برای تاخیر سفر و سایر مشکلی که می تواند ایجاد شود، مانند پیدا نکردن پارکینگ یا گم شدن در صورت رفتن به مقصد نا آشنا، وقت اضافه در نظر بگیرید.

گام 4 - مدیریت قرار ملاقات

مدیریت قرار ملاقات

در برنامه هایتان قرار ملاقات های بیش از حد  را از بین ببرید. با انجام این کار، شما زمان خود را برای دیرنکردن تنظیم می کنید. اگر در یک زمان بیش از یک جلسه داشته باشید، اطمینان حاصل کنید که مدت زمان کافی را در بین برنامه ها قرار داده اید تا بتوانید بدون عجله و یا خطر دیرکردن سفر کنید.

گام 5 - اجتناب از تداخل برنامه ها

اجتناب از تداخل برنامه ها

از پذیرش دعوت نامه هایی که نمیتوانید به طور واقع گرا در برنامه خود منطبق کنید، اجتناب کنید.زیرا که باعث ایجاد یک موقعیت استرس زا برای خودتان می شود و به احتمال زیاد دیر خواهید کرد و فردی را که در حال ملاقات هستید را ناراحت می کنید. بهتر است که دعوت نامه را رد کنید و فرد را ناراحت نکنید، تا اینکه با دیرکردن آنها را مجازات کنید.

اجتناب از تداخل برنامه ها

همیشه وقت خود را بیشتر از آنچه که نیاز دارید، در نظر بگیرید. برای مثال، اگر شما مجبور شوید به عروسی بروید که در ساعت 5:00 شروع می شود و شما می دانید که برای رسیدن به آنجا 20 دقیقه طول می کشد، در ساعت 4:30 مکان خود را ترک کنید. تا در آنجا به موقع حاضر شوید!

اطلاعات مطلب

  • قوانین زندگی
  • 370 بازدید
  • blankblankblankblankblank (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : مهدی هاتفی نیا - جمعه, 25 می 18, 1:42 ب.ظ
  • wikihow

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب