ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه دفتر کارمان را تزئین نماییم ؟

چگونه دفتر کارمان را تزئین نماییم ؟

وقتی که شما می خواهید دفتر کارتان را طراحی و چینش کنید . چه کاری باید انجام دهید ؟

شما می توانید به آسانی با قرار دادن مبلمان شیک و آثار هنری آن را تزئین کنید . یک محل کار به پیشرفت نیاز دارد . دفتر کار در عین سادگی باید حرفه ای باشد . به هر حال شما باید یک دفتر کار عالی و حرفه ای را طراحی نمایید .

مطالب مرتبط


گام 1 - در نظر گرفتن ظرفیت و مقبولیت ها

در نظر گرفتن ظرفیت و مقبولیت ها

طراحی که شما انجام می دهید باید مورد استقبال قرار بگیرید و خوشایند باشد  و در عمل به گونه ای باشد که مورد استفاده قرار بگیرد . به عنوان مثال نیمکت وسیله خوبی می باشد اما زمانی که به آن نیاز باشد مورد استفاده قرار می گیرد و به درد یک دفتر کاری نمی خورد .

به هر حال شما که نمی خواهید دفترتان را با اثاثیه فانتزی و اضافی و تجملی وقتی که نیاز به آنها ندارید ، اشغال نمایید ، حتی اگر آنها خوب و جالب به نظر بیایند .

گام 2 - استخدام یک طراح

استخدام یک طراح

اگر طراح دکوراسیون سلیقه سنتی داشته باشد کار او در یک دفتر امروزی مورد پسند پسند واقع نمی شود  . مهم نیست که دفاتر و شرکت های مشابه شما چگونه طراحی شده اند ، و سبک دفتر هم مهم نیست . یک طراح باید فضایی را که در آن احساس راحتی می شود و جذاب است را ایجاد کند .

شما بیشترین زمان را در دفترتان می گذرانید پس هزینه ای که برای دکور آن می کنید باید مناسب بوده و مورد پسند و توجه قرار گیرد .

گام 3 - قراردادن تقدیر نامه ها ، جوایز و دیپلم در دفتر کار

قراردادن تقدیر نامه ها ، جوایز و دیپلم در دفتر کار

شما سخت کار کرده اید و صاحب افتخارات شده اید پس دستاوردهای شما را باید مدیران ، مشتریان و مشتریان بالقوه ببینند ، دیدن اعتبارات شما به شما اعتماد به نفس در کارتان می دهد و کسب و کارتان را رونق می بخشد و باعث تحکیم مشتریان فعلی که آنها را جذب کرده اید و البته جذب مشتریان جدید می شود .

بنابراین ! جوایز ، دیپلم ها و تقدیر نامه هایتان را می توانید بر روی دیوارها نصب کرده و یا روی سطوح و میزها قرار دهید .

شما باید فضای کافی برای آنها تخصیص بدهید .

و حتما باید برای نصب آنها با طراح هماهنگ بشوید .

گام 4 - انتخاب رنگ جذاب برای دفتر

انتخاب رنگ جذاب برای دفتر

مدیران در دفاتر خود با بسیاری از مردم سر و کار دارند بنابراین رنگ دفتر باید به گونه ای باشد که مورد توجه و خوشایند همه قرار گیرد .

رنگ های گرم و خنثی یک انتخاب خوب برای یعضی از دفاتر هستند اما مورد پسند همه نمی باشند ، رنگ پالت رنگی خنثی است و بسیار آسان با مبلمان ، فرش و موکت مطابقت داده می شود .

گام 5 - قفسه بندی را فراموش نکنید

قفسه بندی را فراموش نکنید

فضای کافی برای کابینت ، قفسه بندی و وسایل مربوطه را اختصاص دهید تا وسایل دفترتان را در آن جایگذاری کنید ، بنابراین همه چیز در سر جایش قرار می گیرد .

و این مهمتر از زیبایی آن است ، زیرا مهم این است که یک نفر در این دفتر کار می کند و باید به همه چیز دسترسی آسان داشته باشد .

باز  شما در این مورد هم برای صرفه جویی در وقتتان و طراحی بهتر و زیباتر باید با طراح مشورت کنید .

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب