ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه در YouTube تعداد اعضا (subscriber) خود را افزایش دهیم؟

چگونه در YouTube تعداد اعضا (subscriber) خود را افزایش دهیم؟

آیا می خواهید در YouTube مشهور شوید؟ ایا می خواهید بازدید های شما افزایش یابد؟ ایا می خواهید شو تایم بالایی داشته باشد؟ در این مقاله به شما کاربر محترم ویکی چجور توضیح خواهیم داد که چگونه باید تعداد ساباسکرایبرهای خود را افزایش دهیم. با ما باشید تا در چند قدم به هدفتان برسید!!!

مطالب مرتبط


گام 1 - تولید محتوی

تولید محتوی

هر چقدر می توانید ویدیوهای بیشتری ضبط نمایید و هر روز (بستگی به زمانبندی) ویدیو اپلود نمایید. هر چه تعداد ویدیوهای شما بیشتر شود تعداد جستجوها و ارجاع ها به شما و کانال شما بیشتر خواهد شد و لذا تعداد بازدید و اعضا و شو تایم بالا خواهد رفت.

تولید محتوی

زمانبندی، از یک زمانبندی مشخص برای اپلود کردن ویدوهای خود استفاده نمایید. طوری که کاربران به زمان ارسال ویدوهای شما عادت کنند و منتظر ویدیوهای شما باشند. به عنوان مثال از هر 6 ساعت یک بار یا 12 ساعت یکبار.

تولید محتوی

استفاده از تگ (Tag)،  استفاده از تگ (کلمات کلیدی مناسب) باعث خواهد شد که در جستجوی داخل youtube یا در جستجوی موتورهای جستجو ویدیو شما نشان داده شود. هر چقدر کلمات کلیدی با دقت انتخاب شوند و مربوط به فایل شما باشند به همان میزان بازخورد مناسبی دریافت خواهید نمود.

تولید محتوی

استفاده از عنوان مناسب، زمانی که ویدو شما در جستجو ها نشان داده شود دو مسئله برای انتخاب ان اهمیت دارد یکی عنوان و دیگری تصویری که توسط Thumbnail  نشان داده می شود. هر چه این دو اشتیاق اور باشند و کاربر را برای انتخاب روی ویدیو شما ترغیب کنند، شما تعداد اعضا و بازدید بیشتری خواهید داشت. لذا در انتخاب تصویر thumbnail  و متن عنوان خیلی تمرکز  و دقت نمایید.

تولید محتوی

نوشتن توضیحات،  معمولا کاربران در زمان لود شدن ویدیو به توضیحات نیز تمرکز دارند و ان را مطالعه می کنند. توضیحات کامل و مفید در مورد ویدیویی که در کانال خود قرار داده اید بنویسید.

گام 2 - هدایت جریان تولید فیلم

هدایت جریان تولید فیلم

برای فیلم خود یک نمایشنامه متصور شوید،  در این نمایشنامه در ابتدا باید در عرض 10-30 ثانیه محتوی خود را معرفی نمایید و سپس به صورت فصل بندی و سریال وار جریان محتوی خود را ارائه نمایید و در قسمت انتها از مخاطبین و بازدید کنندگان خواهش کنید که کانال شما را subscribe (دنبال کردن - عضو شدن) کنند.

هدایت جریان تولید فیلم

ارائه موضوع خاص، به دنبال موضاعاتی که همه افراد آنرا تولید کرده اند یا بلد هستند نروید، موضوعی انتخاب کنید که خاص است حتی اگر ساده باشد کسی به آن نپرداخته باشد. موضوع را با تفصیل شرح دهید و قسمت های مختلف انرا به صورت شفاف بیان نمایید.

هدایت جریان تولید فیلم

شروع منحصر به فرد عنوان،  شروع موضوع عنوان خیلی مهم است. استفاده از مفاهیمی مانند "5 نکته، 10 روش، 10 خبر مهم و..." می تواند مخاطب را کامل به سمت ویدیو شما جلب و جذب کند.

هدایت جریان تولید فیلم

قدم بندی محتوی، محتوی خود را قسمت بندی نمایید تا علاوه بر بازدید ویدیو کنونی ، مخاطب منتظر ویدیو بعدی شما باشد. در این حالت این احتمال وجود دارد که مخاطبین شما را ساب اسکرایب کنند!!!

هدایت جریان تولید فیلم

درخواست عضویت، با استفاده از ویرایشگرهای ویدویی به انتهای فیلم خود لوگو و ادرس کانال خود را اضافه کنید و از کاربران تقاضا کنید به کانال شما عضو شوند.

گام 3 - تولید محتوی ویدیویی

تولید محتوی ویدیویی

ویرایش صحیح فیلم، ویرایش فیلم بسیار اهمیت دارد، در بین هزاران فیلم مشابه به محتوی شما به شرطی شما موفق خواید بود که فیلم خود را ویرایش کرده و قسمت های اضافی، صداهای زائد و دیگر مسائل منفی را اصلاح کنید.

تولید محتوی ویدیویی

تیتر بندی محتوی، اگر یک مجموعه از فیلم ها را تولید می کنید که همگی انها ابعاد مختلف یک موضوع مشترک را بررسی می کنند بهتر است تیتراژ اغازین یا اصلی همگی آنها یکسان باشد و فقط در زیر مجموعه متفاوت باشند. به عنوان مثال اگر در مورد آشنایی با سازهای مختلف موسیقی محتوی تولید می کنید بهتر است همگی انها دارای تیتراژ یکسان باشند و فقط در نام سازز فرق کنند. این عمل به ساختارمند بودن محتوی شما اشاره می کند و باعث می شود مخاطب با اشتیاق بیشتر کانال شما را دنبال کند.

تولید محتوی ویدیویی

تمرین فیلم برداری، با تمرین فیلم برداری و یادگیری تکنیک های فیلم برداری سعی کنید بهترین شات ها را از سوژه های خود تهیه کنید.

گام 4 - ساخت کانال

ساخت کانال

محتوی کانال خود را ثابت نگه دارید، از تکثر موضوع و حاشیه رفتن و در هم ریختن موضوعی محتوی های خود اجتناب نمایید.

ساخت کانال

با کاربرانی که به کانال شما می ایند تعامل کنید، یه عنوان مثال به کامنت های انها پاسخ دهید.

ساخت کانال

دیگران را دنبال کنید، به دیگر کانال ها بروید و آنها را ساب اسکرایب کنید.

ساخت کانال

کانال خود را تبلیغ کنید، آدرس و لینک کانال خود را درجوامع مجازی تبلیغ کنید تا دوستان و آشنایان شما از وجود کانال مطلع شده و به کانال شما عضو شوند.

اطلاعات مطلب

 • اینترنت
 • 7,377 بازدید
 • blankblankblankblankblank (18 votes, average: 5,00 out of 5)
  blankLoading...
 • آخرین ویرایش توسط : فخر کامبیز - چهارشنبه, 17 می 17, 11:01 ق.ظ
 • ویکی چجور

دیدگاه کاربران

 1. امیر فتحی - 2017/05/17 - 3:07 ب.ظ
 2. سهیل خسروی - 2018/09/13 - 10:55 ب.ظ
 3. مجید درخشان - 2018/11/27 - 4:45 ب.ظ
 4. علي ومپاير - 2018/11/28 - 12:26 ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب