گام 1 - تولید محتوی

تولید محتوی

هر چقدر می توانید ویدیوهای بیشتری ضبط نمایید و هر روز (بستگی به زمانبندی) ویدیو اپلود نمایید. هر چه تعداد ویدیوهای شما بیشتر شود تعداد جستجوها و ارجاع ها به شما و کانال شما بیشتر خواهد شد و لذا تعداد بازدید و اعضا و شو تایم بالا خواهد رفت.

تولید محتوی

زمانبندی، از یک زمانبندی مشخص برای اپلود کردن ویدوهای خود استفاده نمایید. طوری که کاربران به زمان ارسال ویدوهای شما عادت کنند و منتظر ویدیوهای شما باشند. به عنوان مثال از هر 6 ساعت یک بار یا 12 ساعت یکبار.

تولید محتوی

استفاده از تگ (Tag)،  استفاده از تگ (کلمات کلیدی مناسب) باعث خواهد شد که در جستجوی داخل youtube یا در جستجوی موتورهای جستجو ویدیو شما نشان داده شود. هر چقدر کلمات کلیدی با دقت انتخاب شوند و مربوط به فایل شما باشند به همان میزان بازخورد مناسبی دریافت خواهید نمود.

تولید محتوی

استفاده از عنوان مناسب، زمانی که ویدو شما در جستجو ها نشان داده شود دو مسئله برای انتخاب ان اهمیت دارد یکی عنوان و دیگری تصویری که توسط Thumbnail  نشان داده می شود. هر چه این دو اشتیاق اور باشند و کاربر را برای انتخاب روی ویدیو شما ترغیب کنند، شما تعداد اعضا و بازدید بیشتری خواهید داشت. لذا در انتخاب تصویر thumbnail  و متن عنوان خیلی تمرکز  و دقت نمایید.

تولید محتوی

نوشتن توضیحات،  معمولا کاربران در زمان لود شدن ویدیو به توضیحات نیز تمرکز دارند و ان را مطالعه می کنند. توضیحات کامل و مفید در مورد ویدیویی که در کانال خود قرار داده اید بنویسید.

گام 2 - هدایت جریان تولید فیلم

هدایت جریان تولید فیلم

برای فیلم خود یک نمایشنامه متصور شوید،  در این نمایشنامه در ابتدا باید در عرض 10-30 ثانیه محتوی خود را معرفی نمایید و سپس به صورت فصل بندی و سریال وار جریان محتوی خود را ارائه نمایید و در قسمت انتها از مخاطبین و بازدید کنندگان خواهش کنید که کانال شما را subscribe (دنبال کردن – عضو شدن) کنند.

گام 3 - تولید محتوی ویدیویی

تولید محتوی ویدیویی

ویرایش صحیح فیلم، ویرایش فیلم بسیار اهمیت دارد، در بین هزاران فیلم مشابه به محتوی شما به شرطی شما موفق خواید بود که فیلم خود را ویرایش کرده و قسمت های اضافی، صداهای زائد و دیگر مسائل منفی را اصلاح کنید.

گام 4 - ساخت کانال

ساخت کانال

محتوی کانال خود را ثابت نگه دارید، از تکثر موضوع و حاشیه رفتن و در هم ریختن موضوعی محتوی های خود اجتناب نمایید.