گام 1 - محبوب بودن

محبوب بودن

مؤدب باشید و لبخند بزنید. هیچ کس یک فرد بی ادب که همیشه بد خلق است را دوست ندارد. تقریبا همیشه شاد به نظر برسید. به دیگران کمک کنید. بخندید بسیار زیاد وقتی پیش دوستان خود هستید.

محبوب بودن

اعتماد به نفس. اجازه ندهید دیگران شما را به پایین بکشند. اگر کسی به شما توهین کرد ، دور و یا عقب صحبت کنید. ترفند مفید است که وقتی کسی می گوید شما زشت هستید، بگویید با تشکر بیش از حد از شما.همچنین جسم و ذهنی پر اعتماد به نفس برای خودتان بسازید.

محبوب بودن

پیدا کردن دوستان. بحث را در کل کلاس و با همه به اشتراک بگذارید.  به اشتراک گذاشتن نمره پس آزمون خود . خنده در مورد چیزی های خنده دار و فقط شروع به صحبت کردن به آنها در هر روز. اینها مواردی هستن برای پیدا کردن دوست.

محبوب بودن

آرام باشید. تکبر راه درستی نیست . بیش از حد سخت نباشید نه به حدی که به نظر برسد از جان گذشته اید. یک شخصیت خوب و آرام باشید. سعی کنید بیش از حد گستاخ و با صدای بلند با دیگران حرف نزنید که برای افراد آزار دهنده هست.

گام 2 - سالم بودن و مرتب

سالم بودن و مرتب

مناسب و سالم باشید. بله، شما می تواند بخورید آب نبات، شکلات، و چیپس، اما مطمئن شوید که مقدار زیادی از میوه ها و سبزیجات استفاده میکنید. پروتئین و کلسیم برای بدن شما لازم است. اگر گیاهخوار هستید، خوردن غذاهای با پروتئین هایی که حاوی گوشت است را امتحان کنید. گوشت حاوی پروتئین بیشتری است. ورزش هر روز به مدت حداقل 30 دقیقه. اجرای یوگا، ورزش، پیاده روی ، یا رقص تمام حرکات خوب هستند.