ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه در کلاس توجه دیگران را به خود جلب کنیم؟

چگونه در کلاس توجه دیگران را به خود جلب کنیم؟

شما در کلاس نشسته اید و به اطراف خود نگاه میکنید. شما یک گروه از دختران نشسته در کنار یکدیگر را میبینید که در حال خندیدن هستند. شما کاملا احساس تنهایی میکنید . اگر می خواهید که مورد توجه دیگران و دوستان قرار بگیرید پس ادامه مطالب را از دست ندهید.

مطالب مرتبط


گام 1 - محبوب بودن

محبوب بودن

مؤدب باشید و لبخند بزنید. هیچ کس یک فرد بی ادب که همیشه بد خلق است را دوست ندارد. تقریبا همیشه شاد به نظر برسید. به دیگران کمک کنید. بخندید بسیار زیاد وقتی پیش دوستان خود هستید.

محبوب بودن

اعتماد به نفس. اجازه ندهید دیگران شما را به پایین بکشند. اگر کسی به شما توهین کرد ، دور و یا عقب صحبت کنید. ترفند مفید است که وقتی کسی می گوید شما زشت هستید، بگویید با تشکر بیش از حد از شما.همچنین جسم و ذهنی پر اعتماد به نفس برای خودتان بسازید.

محبوب بودن

پیدا کردن دوستان. بحث را در کل کلاس و با همه به اشتراک بگذارید.  به اشتراک گذاشتن نمره پس آزمون خود . خنده در مورد چیزی های خنده دار و فقط شروع به صحبت کردن به آنها در هر روز. اینها مواردی هستن برای پیدا کردن دوست.

محبوب بودن

آرام باشید. تکبر راه درستی نیست . بیش از حد سخت نباشید نه به حدی که به نظر برسد از جان گذشته اید. یک شخصیت خوب و آرام باشید. سعی کنید بیش از حد گستاخ و با صدای بلند با دیگران حرف نزنید که برای افراد آزار دهنده هست.

گام 2 - سالم بودن و مرتب

سالم بودن و مرتب

مناسب و سالم باشید. بله، شما می تواند بخورید آب نبات، شکلات، و چیپس، اما مطمئن شوید که مقدار زیادی از میوه ها و سبزیجات استفاده میکنید. پروتئین و کلسیم برای بدن شما لازم است. اگر گیاهخوار هستید، خوردن غذاهای با پروتئین هایی که حاوی گوشت است را امتحان کنید. گوشت حاوی پروتئین بیشتری است. ورزش هر روز به مدت حداقل 30 دقیقه. اجرای یوگا، ورزش، پیاده روی ، یا رقص تمام حرکات خوب هستند.

سالم بودن و مرتب

تمیز باشید. دوش و مسواک زدن دندان ها دو بار در روز را فراموش نکنید. نخ دندان یک بار در شب. استفاده کنید از دئودورانت اگر احساس چسبنده میکنید. شستن موهای خود هنگامی که آن را چرب می پندارید خوب است.

سالم بودن و مرتب

پوشیدن لباس های متفاوت. کمد لباس خود را باید به طور عمده از سقف مخزن، ژاکت، شلوار جین، ژاکت بزرگ، شلوار استرچ، شورت، دامن، و لباس تشکیل شده باشد. اطمینان حاصل کنید که یک مقدار خوبی از تی شرت های متفاوت دارید. آنها لازم نیست که شما را مانند یک مدل نگاه کنند، اما آنها به شما به نگاه خوب میکنند.

سالم بودن و مرتب

پوست صاف. هر روز صورت خود را بشویید. با شستن صورت تراوت پوست شما زیاد میشود. قرار دادن یک کرم مرطوب کننده صورت برای شستن صورت الزامی است. وازلین یا چسبنده کرم بدن برای شما خوب است.

اطلاعات مطلب

  • جوانی
  • 2,473 بازدید
  • blankblankblankblankblank (3 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : - شنبه, 20 می 17, 3:36 ب.ظ
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب