ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه در کسب و کار خود رونق ایجاد کنیم؟

چگونه در کسب و کار خود رونق ایجاد کنیم؟

شما در هر کسب و کاری که مشغول هستید به فکر افزایش بهره وری و رونق اقتصادی می باشید. راه ها های زیادی وجود دارد که رونق در کسب و کار خود ایجاد کنید و در سایت های مختلف مطالب زیادی وجود دارد ولی اکثر آن مطالب فقط در حد توری می باشند و شاید در عمل تاثیر چندانی نداشته باشند. ما در این مقاله قصد داریم گام های بسیار مهم و کاربردی در جهت رونق اقتصادی به شما ارایه نماییم لطفا ما را همراهی بفرمایید.

مطالب مرتبط


گام 1 - اعتماد به تیم کاری

اعتماد به تیم کاری

وقتی یک تیم کاری تشکیل می دهید شما باید به آن ها اعتماد کنید و آزادی عمل به کارکنان خود بدهید. اگر کارکنان ببینند شما به آن ها اعتماد ندارید و کل کار آن ها را با جزییات رصد می کنید کم کم راندمان و انگیزه کاری آنها کاهش پیدا می کند و زمانی که کارکنان شما انگیزه ی کاری خود را از دست بدهند رونق کسب و کار شما کاهش پیدا می کند.

گام 2 - استفاده بهینه از منابع

استفاده بهینه از منابع

معمولا وقتی بحث از منابع سازمانی می شود بسیاری فکرشان به سمت منابع مالی سازمان می رود ولی واقعیت این است که منابع سازمان به دو گروه تقسیم می شوند یکی منابع مالی و درگیری  منابع اصلی سازمان در واقع کارکنان سازمان می باشند و نقش تعیین کننده را کارکنان و منابع انسانی ایفا می کنند. اگر به طور کارآمد از هر دو منابع استفاده کنیم بدون شک می توانیم به کسب و کارمان رونق بدهیم.

گام 3 - تحسین مهارت کارکنان

تحسین مهارت کارکنان

مسایل انگیزشی در عملکرد کارکنان بسیار مهم می باشد و در واقع رونق کسب و کار با مسایل انگیزشی کارکنان رابطه مستقیمی می تواند داشته باشد. اگر کارکنان دارای انگیزه کافی باشند می توان به کسب رونق در کسب و کار امیدوار بود. تحسین مهارت و قدردانی گام مهمی در بالا بردن انگیزه فردی دارد پس از تحسین کارکنان خود هرگز غافل نشوید.

اطلاعات مطلب

  • دنیای کار
  • 750 بازدید
  • blankblankblankblankblank (2 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : - پنج‌شنبه, 29 ژوئن 17, 7:55 ب.ظ
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب