ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه در ویندوز فولدرهایی که به اخیرا بسته شده اند را باز کنیم؟

چگونه در ویندوز فولدرهایی که به اخیرا بسته شده اند را باز کنیم؟

چگونه در ویندوز فولدرهایی که به اخیرا بسته شده اند را باز کنیم؟

هر کاربری که از کامپیوتر استفاده می کند، به طور قطعی نیاز دارد که از پوشه ها (Folders) استفاده کند و فایل های خود را در پوشه مشخصی ذخیره سازی کند. توجه به پوشه بندی صحیح فایل ها ، اهمیت زیادی دارد و محیط کامپیوتر را نیز منظم تر می کند. با ترفند های کاربردی که در این پست می خوانید، کنترل بهتری روی فولدرها خواهید داشت و مدیریت آن ها نیز برای شما ساده تر خواهد شد.

دسته بندی و نمایش منظم فولدرها به همراه بهینه سازی آن ها در ویندوز  مهم است ، مثلا تغییر نمایش فولدرها بر اساس تاریخ تغییر در آن ها دسترسی به فایل ها را ساده تر می کند و این خود یک شیوه برای مدیریت بهتر پوشه ها می باشد. در ادامه با روش دیگر مدیریت و کنترل بهتر پوشه های ویندوز  آشنا می شوید ، این ترفند و نرم افزار ها بر روی اکثر ویدنوز هاز از جمله ویندوز ۷ ، ۸ ، ۸٫۱ و ویندوز ۱۰ قابل اجرا هستند.

مطالب مرتبط


گام 1 - بازکردن فولدرهایی که به اخیرا بسته شده اند

شاید برای شما هم پیش آمده است که فولدری را ناخواسته ببندید و بخواهید مجددا برای انجام تغییرات ، آن را باز کنید.

این موضوع در مرورگر ها نیز اتفاق می افتد و مشکل خیلی از کاربران است که با کلید های CTRL + SHIFT + T به راحتی قابل برگشت است.
برای ویندوز ، استفاده از کلید های راهبردی نیست. برنامه هایی نظیر UndoClose وجود دارند که می توانید آن ها را دانلود و اجرا نمایید. بعد از اجرا ، آیکون برنامه را در نوار ابزار ویندوز مشاهده خواهید کرد.
همچنین در نرم افزار کاربردی نمایش پوشه ها در ویندوز اکسپلورر به صورت تب کروم نیز کلید ترکیبی CTRL + SHIFT + T به خوبی در محیط ویندوز عمل میکند !

7

گام 3 - فعال کردن God Mode در ویندوز

این حالت را قبلا به صورت کامل در بخش بررسی و آموزش استفاده از ویندوز ۱۰ معرفی کردیم . برای این که بتوانید به تمامی تنظیمات ویندوز به صورت یک جا و ساده دسترسی داشته باشید ،استفاده از God Mode بهترین راه است. برای ورود به این حالت ، یک فولدر به نام GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C} بسازید. می تواند ساب فولدرهای خود را به نام های دیگری ایجاد کنید. همچنین اگر نام God Mode خوشایند شما نیست ، می توانید از اسامی دیگر استفاده کنید.

8

اطلاعات مطلب

  • نرم افزار
  • 313 بازدید
  • blankblankblankblankblank (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : درهمی - یکشنبه, 06 ژانویه 19, 9:06 ب.ظ

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب