گام 1 - جاهاي ديدني والتا

جاهاي ديدني والتا

از کافه Prego دیدن کنید

این کافه در خیابان South یافت می شود، که گوشه آن با فروشگاه سبزیجات مشخص است. هر فرد محلی مطمئنا قادر است تا شما را در جهت درست متوجه سازد. این کافه باقیمانده ی ظاهر مالتا در دهه ی 1960 است، و اگر شما به غذا علاقه ندارید، ارزش دارد که فقط برای دکوراسیون یکبار از آنجا بازدید کنید.

جاهاي ديدني والتا

به شوالیه ی Saint James بروید

 این یک ساختمان بزرگ است که در تدافعاتِ قدیمی شهر ساخته شده است که تقریبا همیشه یک نمایشگاه هنری در داخلش دارد. این یک مکان عالی برای بازدید سریع و گذراست تا ببینید آیا چیزی در داخلش در جریان است.

جاهاي ديدني والتا

از باغ Lower Barrakka دیدن نمایید

 این باغ نماهای حیرت انگیزی از بندرگاهِ Grand والتا عرضه می کند. قطعا مکان بسیار خوبی برای عکس گرفتن است. همچنین، یک بار (میخانه) زیبا که ftira (ساندویچ های بزرگ) سرو می کند در آن نزدیکی قرار دارد!

جاهاي ديدني والتا

تا Fort Saint Elmo پیاده روی کنید

 این یک قلعه ی بزرگ در راسِ والتا است که در فرآیند بازسازی است. علیرغم اینکه به روی عموم باز نیست، این قلعه حیرت انگیز است و ارزش یک عکس را دارد. این قلعه در یک ناحیه ی کمی سرازیر قرار گرفته است، اما برای عکس ها عالیست. موزه ملیِ جنگ نیز در این قلعه قرار دارد.

جاهاي ديدني والتا

اتاق های جنگیِ Lascaris را دیدن نمایید

 اینها سنگر و پناهگاه های زیرزمینی جنگ جهانی دوم است که در گودالی زیر شهر یافت شده اند. آنها بخوبی مرمّت شده و جالبند، بنابراین آنها را بررسی کنید! اگر علاقمندِ تاریخ نیستید، ممکن است مناسب شما نباشد.

جاهاي ديدني والتا

به سمت کلیسای جامع Saint John بروید.

این کلیسای جامع به روی بازدیدکنندگان باز است و در داخل یک نقاشیِ حیرت انگیزِ Caravaggio وجود دارد! بسیار محبوب است، پس انتظار صف را داشته باشید.