ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

11 − پنج =

بستن

صرافی ملی ایران قیمت لحظه‌ای آخرین بروز رسانی  10:38:02 *** 1398/04/31: قیمت فروش دلار 11900 تومان و قیمت فروش یورو 13800 تومان

تیتر اصلی روزنامه ها دوشنبه 1398/04/31::: مردم سالاری: بیت کوین قانونی می‌شود; استخراج ارزهای دیجیتال در ایران، آخرین مراحل قانونمند شدن خود را طی می‌کند. به‌نظر می‌رسد در سال‌های آینده یک صنعت پیشرو و مولد در ایران ایجاد شود: صنعت استخراج ارزهای دیجیتال. *** شرق: پرونده نور چشمی ها روی میز مجلس *** ایرانپازل ساماندهی مؤسسات مالی تکمیل می شود; نظارت بانک مرکزی بر قرض‌الحسنه‌ها; – از بیش از 3 هزار صندوق قرض‌الحسنه فعال تنها حدود 940 صندوق زیرنظر سازمان اقتصاد اسلامی است; بیش از 3 هزار صندوق قرض‌الحسنه که تاکنون از دایره نظارت بانک مرکزی مستثنی بودند به برنامه ساماندهی مؤسسات مالی و اعتباری افزوده می‌شود. *** اطلاعات: اعترافات سیاستمدار استعمارگر پیر; وزیر خارجه پیشین انگلستان: ایرانی‌ها برای عصبانیت از روباه مکار و استعمارگر دلایل خوبی دارند *** ابتکار: شکایت از عیسی کلانتری در پرونده‌ طرح‌های گردشگری تنگ‌تکاب خوزستان و آشوراده گلستان به کجا رسید؟ در طول یک سال گذشته نام عیسی کلانتری، رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست و معاونانش در چندین پرونده قضایی به چشم می‌خورد، پرونده‌های که با شکایت فعالان محیط‌زیست تشکیل شده است. *** کیهانتحمیل اقتدار ایران به انگلیس و آمریکا خبر اول دنیا; تحمیل اقتدار ایران به انگلیس و آمریکا در صدر اخبار جهان قرار گرفت. ***دنیای اقتصاد: حیاط خلوت در طرح مدیریت تعارض منافع معرفی شد; جاهای خالی پازل ضد فساد; مرکز پژوهش‌های مجلس خانه‌های ناتمام در پازل ضدفساد را معرفی کرد. این شناسایی در قالب تحلیل طرح مدیریت تعارض منافع انجام شد. *** آرمان امروز:  كاهش قيمت‌ مسكن كليد خورد; کارشناسان می‌گویند در ماه‌های بهمن‌، اسفند و اردیبهشت‌ که جزو ماه‌های پرمعامله محسوب می‌شوند، شاهد عملکردهای هیجانی در بازار مسکن بودیم. اما هیچ‌گاه این هیجانات در بازار پایدار نمی‌ماند و آنگونه که از اظهارات بنگاهداران مسکن بر می‌آید پس از سومین ماه سال، کسادی در بازار مسکن حکفرما شده است. ***

چگونه در در اقتصادی جهانی سریع پیشرفت کنیم؟

چگونه در در اقتصادی جهانی سریع پیشرفت کنیم؟

  

t

 

در روزگاری که تجارت به یک علم تبدیل شده اگر سازمانی با ابتدایی‌ترین نکات و راه‌های پیشرفت کسب و کار آشنا نباشد، بی‌تردید با شکست روبه‌رو خواهد شد. کارشناسان و متخصصان حوزه تجارت هر روز در حال مطالعه روش‌های جدید برای افزایش میزان درآمد و بهبود وضعیت اقتصادی در سازمان‌ها هستند.

باتوجه به این نکته که هر سازمان از شیوه مدیریتی منحصربه‌فردی استفاده می‌کند، استراتژی پیشرفت و گسترش تجارت نیز در آنها متفاوت است و به راحتی نمی‌توان هر روشی را در سازمان پیاده کرد زیرا هر شرکتی نیاز به زیرساخت‌های فنی و همچنین بسترهای خاص خود دارد. در این میان اما چند راهکار همیشه و در همه سازمان‌ها جوابگوی مدیران خواهد بود و تا حد زیادی می‌تواند باعث پیشرفت آنها شود.

این نکات را برخی از بازرگانان فعال، «رشد سریع سازمان» نام نهاده‌اند و اعتقاد دارند در هر نوع سازمانی با هر شرایط اقتصادی جوابگو خواهد بود. دقت داشته باشید «رشد سریع سازمان» منحصر به سازمان‌های شکست‌خورده یا ضعیف نیست و حتی باارزش‌ترین سازمان‌ها نیز می‌توانند با استفاده از این راهکارها کمی از رقیبان خود پیش افتاده و حتی جلوتر از زمان گام بردارند.

 

مطالب مرتبط


گام 1 - برنامه کاری منطقی تنظیم کنید

 

112

 

در هر کسب و کاری که باشید، برنامه‌ریزی منطقی یک اصل به شمار می‌آید. یک برنامه کاری را زمانی می‌توان درست و ایده‌آل دانست که تمام جنبه‌های روحی و کاری در آن رعایت شده باشد. برای مثال یک برنامه کاری منطقی باید زمان مناسبی را برای نهار و استراحت در نظر بگیرد تا کارمندان به اندازه کافی تجدید قوا کرده و به ادامه فعالیت روزانه خود بپردازند. متخصصان برنامه‌ریزی خردمندانه را یکی از مهم‌ترین وظایف مدیرعامل می‌دانند و معتقدند هیچ‌کس به اندازه مدیریت بر کار نظارت نداشته و توانایی برنامه‌ریزی دقیق را نخواهد داشت. در برنامه کاری غیر از زمان استراحت باید زمان دقیق پایان کارهای واگذار شده و ورود و خروج نیز به طور شفاف توضیح داده شود.

 

گام 2 - کمی فراتر از کارتان را نگاه کنید

 

12

 

شرایط بی‌ثبات اقتصادی در نقاط مختلف دنیا باعث ایجاد ترس در سازمان‌های مختلف شده، به طوری که حتی شرکت‌های بزرگ نیز درهای تجارت را به روی خود بسته‌اند و دوست ندارند کارشان را بهبود بخشند. در هر سازمانی اگر مدیران کمی جلوتر از کار فعلی را نگاه کنند پیروز بازار خواهند بود. اگر در سال‌های گذشته نگاه‌تان فقط به برخی کارهای ثابت بوده سعی کنید از همین امروز به فعالیت‌های تازه بیندیشید و بخش‌های جدیدی را به کسب‌وکارتان اضافه کنید. اضافه شدن یک کار جدید به سازمان باعث اشتغالزایی و افزایش انگیزه در مدیران برای به ثمر رساندن آن کار خواهد شد. البته به یاد داشته باشید که گسترش بازار همیشه با خطر همراه خواهد بود، بنابراین پیش از هر اقدامی نتایج کار را به طور دقیق بررسی کنید.

 

گام 3 - حقوق‌ها را سازماندهی کنید

 

 

555

 

هر سازمانی به منظور پیشرفت نیاز به نیروی کار با انگیزه دارد و برای ایجاد انگیزه در هر یک از کارمندان باید چند نکته اساسی را مد نظر داشت. محیط کاری، مزایای شغلی، امنیت کار و وضعیت حقوق‌ها از مهم‌ترین مواردی است که می‌تواند در انگیزه کارمندان شما تاثیرگذار باشد. برای بهبود وضعیت کاری خود، مدیریت مالی را توجیه کنید تا در هر شرایطی حقوق تمامی کارمندان در یک زمان خاص در حساب‌شان باشد. با این‌کار نیروی انسانی انگیزه بیشتری برای کار پیدا کرده و به دلیل پرداخت نشدن حقوق اعتمادش به سازمان را از دست نمی‌دهد به همین علت در تمامی روزهای ماه با قدرت به وظیفه خود عمل کرده و خود را مسئول پیشرفت سازمان می‌داند.

 

گام 4 - عاملان تغییر در تجارت جهانی

32

 

 

تجارت جهانی به سوی آنلاین شدن حرکت می‌کند و این یعنی هر سازمانی که بیشتر با شبکه‌های اجتماعی و اینترنت در ارتباط باشد، سود بیشتری خواهد برد.  این روزها شبکه‌های اجتماعی مختلفی در سطح تلفن همراه یا اینترنت وجود دارد که می‌توانید از آنها برای گسترش کسب‌وکارتان استفاده کنید. کارشناسان تجارت جهانی اعلام کرده‌اند، شرکت‌هایی که از شبکه‌های اجتماعی برای تبلیغ فعالیت خود استفاده می‌کنند تا ۵۰درصد بیشتر مستعد رشد هستند و احتمال گسترش فضای تجارت آنها به خارج از مرزها ۲۰درصد بیشتر از دیگر سازمان‌هاست. برای قدرت گرفتن در این زمینه می‌توانید یک یا دو متخصص حوزه رایانه و نرم‌افزار را استخدام کرده و به کمک آنها جای پای خود را در دنیای مجازی محکم کنید.

 

گام 5 - یادگرفتن، عامل پیشرفت مدیران

 

00

 

برخی از مدیران یادگیری و حضور در کلاس‌های آموزشی را سبب کاهش سطح اجتماعی و دلیل ضعف می‌دانند، در حالی که مدیران نخستین افرادی هستند که باید با نوین‌ترین روش‌های مدیریت و همچنین آخرین اطلاعات در حوزه تجارت آشنا باشند. به عنوان یک مدیر موفق هیچ‌گاه نباید مشارکت در کلاس‌های آموزشی را فراموش کنید زیرا یک جلسه آموزشی می‌تواند باعث به وجود آمدن تحولی در تجارت شما شود و اگر کارمندان آن را زودتر از شما بیاموزند اختلافاتی در سطح اطلاعاتی به وجود آمده و درک متقابل میان مدیران و کارمندان از بین خواهد رفت. اگر ثبت‌نام در کلاس‌های تئوری یا عملی برای شما مقدور نیست سعی کنید از کلاس‌های آموزشی آنلاین یا از سایت‌های معتبر و مجاز برای یادگیری استفاده  کنید.

 

اطلاعات مطلب

  • مالی و تجاری
  • 248 بازدید
  • (1 votes, average: 3٫00 out of 5)
    Loading...
  • آخرین ویرایش توسط : مهدی فریادی - پنجشنبه, ۰۶ آبان ۹۵, ۹:۲۰ ق٫ظ

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب


تازه‌ترین جزئیات از ساخت داروی “درمان تومور مغزی” توسط متخصصان ایرانی; رئیس مرکز تحقیقات صرع دانشگاه مونستر آلمان تازه‌ترین جزئیات از ساخت داروی “درمان تومور مغزی” توسط متخصصان ایرانی با عنوان “نانودارو کورکومین” را تشریح کرد. پروفسور علی ‌گرجی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در استان تهران، در پاسخ به این سؤال که نانوداروی کورکومین چگونه می‌تواند با تومور مغزی مبارزه کند، اظهار داشت: نانوداروی کورکومین که ماده اصلی آن زردچوبه است برای درمان سرطان مغز به‌کار می‌رود و حتی در علم قدیم و طب سنتی زردچوبه داروی ضدالتهاب معرفی شده و در تحقیقات زیادی که روی سلول‌های سرطانی مختلف انجام شده است ثابت شد زردچوبه نه‌فقط برای سرطان مغز بلکه در درمان سرطان‌های دیگر مانند سرطان پستان و سرطان روده هم مؤثر است.

خبرگزاری فارس: رابطه‌بازان و مفسدان در آینده کشور هیچ جایی ندارند; رئیس قوه قضائیه در مراسم تشییع شهدا، گفت: خون شهدا این نظام را تضمین کرده است، آینده از آنِ متقین است و پولداران و رابطه‌بازان و مستکبران و مفسدان در آینده هیچ جایی ندارند.