ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

سه × 1 =

بستن
بستن

چگونه خواهر و برادر کوچک خود را سرگرم کنیم؟

چگونه خواهر و برادر کوچک خود را سرگرم کنیم؟

آموزش سرگرم کردن خواهر و برادر کوچک خود

سرگرم کردن بچه ها همیشه یک کار وقت گیر هست، اما خواهر و برادر بزرگتر می توانند در خانه در صورتی که کاری برای انجام نداشته باشند با ایده های که ما برای شما آموزش میدهیم این کار را انجام دهید.

 

چگونه ها را از ما بخواهید
ویکی چجور
پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


گام 1 - زماني تنظيم کنيد

زماني تنظيم کنيد

زماني تنظيم کنيد تا در اين زمان با آنها وقت بگذرانيد. ايجاد يک اولويت و يک برنامه به شما کمک مي کندنه صرفا در مورد گذراندن وقت بلکه فکر کنيد با خواهر و برادرتان.

گام 2 - کودکان آگاهن

کودکان آگاهن

حتي اگر شما مشغول و خسته هستيد، اکنون وقت آن رسيده است که به خواهر و برادرتان نشان دهيد که واقعا آماده هستيد تا با آنها سرگرم شويد. چهره، صدا و زبان بدن شما نشان دهنده ي آمادگي شماست. خواهر و برادر شما مي دانند چه زماني شما مايل به صرف وقت با آنها هستيد و چه زماني نيستيد، مهم است که آنها بدانند

گام 3 - یک فعالیت (بازی) را پیدا کنید

یک فعالیت (بازی) را پیدا کنید

یک فعالیت (بازی) را پیدا کنید. پیدا کردن یک ورزش، راه خوبی برای فعالیت کردن و سرگرم شدن است. اگر هیچ ورزشی وجود ندارد که شما و خواهران و برادرانتان بتوانند بازی کنید، میتونین به آن ها بازی جدیدی یاد بدهید یا یاد بگیرین باهم فعالیت جدیدی را. بیرون بروید و دنیای اطراف خود را کشف کنید. شما می توانید روزی را با آنها برای بستنی، فیلم ها، بازی ها یا حتی پیک نیک در پارک ببرید. برای آموزش بیشتر، می توانید سفر به موزه، آکواریوم یا باغ وحش را ترتیب دهید. چیزهایی را با خواهر برادرتان بسازید. بسیاری از بچه ها عاشق درست کردن کاردستی ،رنگ کردن با دست،خاک بازی و ... هستند. حتی اگر شما خودتان طرفدار این نوع فعالیت ها نیستید، می توانید درباره کارهای خواهران و برادران خود نظر دهید و آنها را خوشحال کنید.باهم غذا پخته و آن را با همه به اشتراک بگذارید ، این ها همه بخشی از سرگرمی هستند.

گام 4 - خلاق باشید

خلاق باشید

 فعالیت های خوب و جدیدی را پیدا کنید و این کار باعث شاد شدن خواهر و برادرتان میشود، دراینجا چیزهایی هست که می توانید انجام دهید:
اگر ورزش می کنید، سعی کنید قوانینی را اضافه، حذف یا تغییر دهید.اگر خارج از منزل هستید، یک ماموریت سرگرم کننده برای تکمیل یک مجموعه ایجاد کنید. به عنوان مثال،یک شیء را پنهان کرده و آنها را جستجو کنید. در پایان، هر کس برنده یک جایزه باشد!
اگر چیزها را می سازید، سعی کنید چیزهایی را که معمولا به ساختن فکر نمی کنید، انجام دهید.
اگر این پیچ و تاب های کوچک به اندازه کافی خوب نیستند، بازی ها و فعالیت های جدیدی خودتان ایجاد کنید!

گام 5 - سوال بپرسید از کودکان.

سوال بپرسید از کودکان.

دریافت انتقادات و پیشنهادات. از خواهران و برادران خود بپرسید آنها چه فعالیت هایی را دوست داشتند وچه مقدار از زمان با شمابودن لذت بردن. انجام این کار یک راه خوب برای اطمینان از اینکه شما با موفقیتبرادران و خواهرهای خود را سرگرم کرده اید .و همچنین شما میتوانید این سوالات را از آن ها بپرسید تا میزان رضایت آنها را دریابید .
فعالیت یا بازی که انجام دادیم رو دوست داشتین؟
چگونه میتونم بیشتر خوشحالتون کنم؟
الان چه احساسی دارید؟
آیا می خواهید یک بار دیگر انجام دهید؟

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب