ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

چهارده + چهار =

بستن
بستن

چگونه خانواده ی خود را خوشحال کنید؟

چگونه خانواده ی خود را خوشحال کنید؟

هر فرد بخشی از یک خانواده است، و از آن ساخته شده است. خانواده ممکن است شامل همه یا هر کدام از موارد زیر باشند:

والدین، خواهر و برادر، پدربزرگ و مادربزرگ،عموزاده،دایی ، عمه و دوستان نزدیک، نگهبانان، حیوانات خانگی و غیره باشد.

مطالب مرتبط


گام 1 - صحبت.

صحبت.

در پایان روز با اعضای خانواده خود صحبت کنید. بسیار مهم است که حرف بزنید در مورد زندگی خود با آن ها، تا آنها بتوانند شما را درک کنند، به آنها در مناسبت های خاص  تبریک بگویید و یا با آن همدردی کنید و به طور کلی بدانید که در زندگی شما و خانوادتان چه اتفاقاتی می افتد. این همان اهمیت است که شما در مورد زندگی خود و نیز خانوادتان اجرا میکنید ، به طوری که آنها احساس می کنند، فهمیده اند، حمایت می کنند و می توانند اطمینان حاصل کنند که آنها تنها نیستند.

 

گام 2 - صرف وقت.

صرف وقت.

وقت خود را با اعضای خانواده تان سپری کنید فعالیت های سرگرم کننده ای را با آنها انجام دهید، مانند رفتن برای پیاده روی، بازدید از موزه ها و نمایش های هنری، تماشای فیلم، رفتن به پیک نیک، صرف وقت با هم در یک سرگرمی، ساختن چیزی با هم، تمیز کردن یا بازسازی با هم، خرید، ورزش و غیره.. .

گام 3 - توجه به علاقه مندی ها.

توجه به علاقه مندی ها.

به علاقه مندی های  هر یک از اعضای خانواده خود توجه کنید. آنچه را دوست دارند انجام دهید و سوالاتی در مورد آن بپرسید. از آنها بپرسید که چگونه سرگرمی، علاقه و یا کار آنها در حال انجام است. زمانی که آنها به شما توضیح میدهند و آنچه که می توانید یاد بگیرید، یک شنونده فعال باشید.

 

گام 4 - آشکار کردن احساسات.

آشکار کردن احساسات.

احساسات خود را پنهان نکنید، آنها را دوست داشته باشید، سپس به آنها بگویید که آنها را دوست دارید. اگر به آنها احتیاج دارید، به آنها بگویید.

 

گام 5 - سورپرایز کردن.

سورپرایز کردن.

گاهی اوقات اعضای خانواده خود را شگفت زده کنید. شما می توانید این کارها را با توجه به جزئیات دقیق و کمک به آنها بدون اینکه آنها از شما درخواست کنند انجام دهید. شام را برای آنها بیاورید، برای آنها سفر جایی آماده کنید یا کاری که آنها دوست ندارند خودشان انجام دهند را آماده کنید.

سورپرایز کردن.

یک شنونده خوب باشید همواره به اعضای خانواده خود مشاوره بدهید؛ فقط آنها را بشنوید. این همه ی کاری است که باید انجام دهید.

 

سورپرایز کردن.

برای کمک ، کارهای کوچک راامتحان کنید. حتی کوچکترین چیزها شمارش می شوند. با یک متن ساده یا یک تماس تلفنی کوتاه، می توانید روز کسی را فوق العاده کنید. فقط مطمئن شوید که یک پیام مثبتی که باعث خوشحالی فرد خواهد شد را بفرستید. هنگامی که می دانید کسی در حال گذر از زمان سخت است، به کمک او بشتابید ، مانند اینکه آنها می خواهند برای شما کاری کنند.

اطلاعات مطلب

  • قوانین زندگی
  • 1,013 بازدید
  • blankblankblankblankblank (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : مهدی هاتفی نیا - جمعه, 18 می 18, 12:17 ق.ظ
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب