ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

9 + هجده =

بستن

صرافی ملی ایران قیمت لحظه‌ای آخرین بروز رسانی 10:20:03*** 1398/05/26: قیمت فروش دلار 11700 تومان و قیمت فروش یورو 13200 تومان

تیتر اصلی روزنامه ها  شنبه 1398/05/26::: مردم سالاری: بریتانیا در جبل‌الطارق عقب‌نشینی کرد; آزادی نفتکش گریس 1; قاضی دیوان عالی جبل‌الطارق روز پنجشنبه با بیان اینکه درخواست آمریکا برای توقیف کشتی به دست دادگاه نرسیده، گفت: مجوز آزادی کشتی گریس ۱ را صادر کرده است. همچنین خبرگزاری هند نیز اعلام کرد که تمامی ۲۴ خدمه هندی کشتی گریس ۱ آزاد شده‌اند. *** شرق: موافقان و مخالفان سخنان کرباسچی; اصلاحات یا خروج از اصلاحات *** ایران: رفراندوم اجماع می‌خواهد; همه‌پرسی اگر چیز بدی بود، در قانون اساسی نمی‌آمد; محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهوری رفراندوم یا همه‌پرسی را موضوعی دانست که در قانون اساسی به صراحت بیان شده و به همین دلیل مسأله منفی نیست، اما اجرای آن را منوط به توافق ارکان نظام دانست.» *** اطلاعات: رئیس قوه قضائیه در جمع فرهیختگان و مسئولان قضایی کردستان: پایان عمر مفسدان اقتصادی فرا رسیده است; ۴۰ سال از انقلاب می‌گذرد؛ دوران آزمون و خطا سپری شده مطلقاً نباید اجازه داد کسی حریم قانون را بشکند *** ابتکار: با رای دادگاه عالی جبل‌الطارق، نفتکش گریس 1 آزاد شد; فرجام یک دزدی دریایی انگلیسی; در حالی که امروز مهلت توقیف کشتی نفتکش گریس 1 از سوی دادگاه جبل‌الطارق پایان می‌یافت، دولت محلی این منطقه که تحت قیمومیت بریتانیا قرار دارد، عصر پنجشنبه این ابر نفتکش حامل بیش از 2 میلیون بشکه نفت خام ایران را آزاد کرد. این اقدام در حالی صورت گرفت که اواسط هفته گذشته برخی از منابع خبری با بررسی و رصد سایت‌های ردیابی کشتی از تغییر مسیر گریس 1 به سمت مراکش و سپس دریای مدیترانه خبر داده بودند که این اخبار پس از ساعتی از سوی دولت محلی جبل‌الطارق تکذیب شد. *** کیهان: نفتکش ایران آزاد شد /مقاومت 20- مذاکره صفر; آزادی نفتکش ایرانی در تنگه جبل‌الطارق که شش هفته پیش با خباثت انگلیسی‌ها توقیف شده بود، نشان داد زبان دیپلماسی در دنیا، زبان اقتدار و قاطعیت است نه قدرت فروشی و التماس پس از آن. *** دنیای اقتصاد: تابلوی جدید تقاضای مسکن;  الگوی ساخت و ساز مناسب سالمندان; ترکیب جدید جمعیت ایران، تابلوی تقاضای آتی در بازار مسکن را به‌روز کرد. اطلاعات رسمی از آخرین آمارهای مربوط به میزان جمعیت و تعداد خانوار، حاوی ۶ نشانگر درباره ترکیب جمعیتی است که براساس آن می‌توان گفت: «پیر شدن» ایرانی‌ها در مسیر خلاف جهت رشد جمعیت «جوان» شتاب گرفته است. *** آرمان امروز:  كاهش قيمت‌ مسكن كليد خورد; کارشناسان می‌گویند در ماه‌های بهمن‌، اسفند و اردیبهشت‌ که جزو ماه‌های پرمعامله محسوب می‌شوند، شاهد عملکردهای هیجانی در بازار مسکن بودیم. اما هیچ‌گاه این هیجانات در بازار پایدار نمی‌ماند و آنگونه که از اظهارات بنگاهداران مسکن بر می‌آید پس از سومین ماه سال، کسادی در بازار مسکن حکفرما شده است. ***

چگونه خانواده را تشویق کنیم تا به طور ناخودآگاه زندگی کنند؟

چگونه خانواده  را تشویق کنیم تا به طور ناخودآگاه زندگی کنند؟

آموزش تشویق خانواده تا به طور ناخودآگاه زندگی کنند

هر عضو خانواده از مشکلات و فشارهای زندگی در مورد آینده ی پول آگاهی دارد. هنگامی که احساس ارزشمند بودن  پول در خانواده جا می افتد. به راحتی بسیاری از اعضای خانواده را قانع می کند که صرفه جویی کردن، یک مسیر دوست داشتنی است. چند پیشنهاد برای “صرفه جویی در” خانواده داریم: که دعوت می کنیم تا اخر این را مطالعه فرمایید. سپاس

 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


گام 1 - صرفه جویی.

صرفه جویی.

تمام بدهی ها و پس اندازها را هم تراز کنید. جلسه خانوادگی در خصوص امور مالی ورودی و خروجی داشته باشید. در آن نشت ها ،انتظارات و کمبود های خانواده ی خود را تعیین کنید. روشن کنید که این یک تلاش خانوادگی است برای همه ی اعضای خانواده ،هر کس باید هزینه های فعلی را در اختیار داشته باشد. فقط از یک کارت اعتباری استفاده کنید.یک بودجه هفتگی برای هر یک از اعضای خانواده بسازید و درآمد خود را حفظ کنید. افرادی که به بودجه می چسبند، هزینه های زیادی را صرف نمی کنند. بودجه خود را بپردازید، یک بودجه(حساب) کاری ایجاد کنید و ایجاد یک بودجه به شما کمک خواهد کرد که برنامه ریزی کنید.

 

گام 2 - تعیین اهداف.

تعیین اهداف.

اهداف خانواده ی خود را تعیین کنید. اهداف می تواند فرایند ذخیره سازی را بسیار سرگرم کننده تر و آشکارتر کند. اهداف می توانند شامل چیزهایی مانند صرفه جویی در تعطیلات ،با هم خرید چیزی خاص برای خانه و غیره باشند.این اهداف را بر روی یک کاغذ بزرگ بنویسید و آن را در جایی بچسبانید تا همه خانواده بتوانند به راحتی آن را ببینند. اغلب به آن مراجعه کنید و علامت گذاری کنید اهداف بدست آمده را.

 

 

گام 3 - کودکان را در تصمیم گیری دخالت دهیم.

کودکان را در تصمیم گیری دخالت دهیم.

کودکان خود را در تصميم گيري ها مثلا خريد لوازم خانگي و وسايل گران قيمت مانند الکترونيک، سازهاي موسيقي،آلبومهاي موسيقي، لباس هاي فصلي، و غيره.. کودکان را دخالت دهيد. و توضيح دهيد که چرا اقلام خاصي گران هستند و کودکان احساس با ارزش بودن ميکنند.مفهوم کيفيت و کميت را توضيح دهيد.از کودکان خود بپرسيدنمونه هايي از تبليغاتي را که سعي مي کنند ما را متقاعد کنند که با خريد چيزهايي خوشحال شويم را، پيدا کنند.به آنها کمک کنيد تا درک کنند که روابط با يکديگر و دوستانشان مهم تر از اموال مادي است.از کودکان خود بپرسيد آيا راه حل هايي براي به حداقل رساندن هزينه ها را دارند.

گام 4 - کمک از اعضای خانواده.

کمک از اعضای خانواده.

از فرزندان خود براي کمک به ليست خريد هفتگي کمک بگيريد. به عنوان يک خانواده، منو را براي هفته برنامه ريزي کنيد نبايد بيش از 20 دقيقه طول بکشد تا منوي هفته را برنامه ريزي کنيد با استفاده از منو، ليستي از موارد مورد نياز را بنويسيد.کاتالوگ فروش فروشگاه هاي مواد غذايي را بررسي کنيد. آيا بچه هايتان يک نام تجاري را با يک ديگر مقايسه مي کنند و تفاوت هزينه را در نظر مي گيرند. به يک برند گره نزنيد. اکثر مواد
غذايي هم قابل تعويض هستند.مواد تشکيل دهنده را بررسي کنيد .بچه ها را تشويق کنيد که کوپن ها را جمع آوري کرده و مطلع سازيد که کدام فروشگاه ها بر روي مواردي که خانوارها از آن استفاده مي کنند، محصولات ويژه اي را حمل مي کنند.کوپن هاي فروشگاه را به صورت سازمان يافته نگه داريد.اگر اين ارجحيت شماست، غذاي ارگانيک راانتخاب کنيد و با اين کار ،سلامتي جسمي خود را بيمه کنيد.

گام 5 - جزییات پول در آوردن خود را به فرزندانتان شرح دهید.

جزییات پول در آوردن خود را به فرزندانتان شرح دهید.

به بچه هاي جوان توضيح دهيد که چگونه پول مي گيريد و چند ساعت کار مي کنيدپ. مهم است که آنها به زودي درک کنند که کار شما هزينه اقلام در خانه است. اجتناب از سرزنش اگر شما نمي توانيد کلمات يا توضيحات مناسب راپيدا کنيد، از کتاب هاي پولي که براي بچه ها نوشته شده است استفاده کنيد تا از آنها براي توضيح زبان خوداستفاده کنيد.به بچه هاي خود مقدار کمي پول جيبي هفتگي بدهيد.آنها را تشويق کنيد که براي وسايلي که مي خواهند پول صرفه جويي کنند و انتظار داشته باشيد که مقداري از پول به حساب پس انداز برسد.

اطلاعات مطلب

  • قوانین زندگی
  • 256 بازدید
  • (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
    Loading...
  • آخرین ویرایش توسط : مهدی هاتفی نیا - سه‌شنبه, 31 جولای 18, 12:37 ب.ظ
  • ویکی چجور

دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب


تازه‌ترین جزئیات از ساخت داروی “درمان تومور مغزی” توسط متخصصان ایرانی; رئیس مرکز تحقیقات صرع دانشگاه مونستر آلمان تازه‌ترین جزئیات از ساخت داروی “درمان تومور مغزی” توسط متخصصان ایرانی با عنوان “نانودارو کورکومین” را تشریح کرد. پروفسور علی ‌گرجی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در استان تهران، در پاسخ به این سؤال که نانوداروی کورکومین چگونه می‌تواند با تومور مغزی مبارزه کند، اظهار داشت: نانوداروی کورکومین که ماده اصلی آن زردچوبه است برای درمان سرطان مغز به‌کار می‌رود و حتی در علم قدیم و طب سنتی زردچوبه داروی ضدالتهاب معرفی شده و در تحقیقات زیادی که روی سلول‌های سرطانی مختلف انجام شده است ثابت شد زردچوبه نه‌فقط برای سرطان مغز بلکه در درمان سرطان‌های دیگر مانند سرطان پستان و سرطان روده هم مؤثر است.

خبرگزاری فارس: رابطه‌بازان و مفسدان در آینده کشور هیچ جایی ندارند; رئیس قوه قضائیه در مراسم تشییع شهدا، گفت: خون شهدا این نظام را تضمین کرده است، آینده از آنِ متقین است و پولداران و رابطه‌بازان و مستکبران و مفسدان در آینده هیچ جایی ندارند.