ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه تصمیم به مسافرت انفرادی بگیریم؟

چگونه تصمیم به مسافرت انفرادی بگیریم؟

اینکه شما به نزدیک یا دور از محل زندگی تان مسافرت می کنید ، هر کدام از مولفه های امنیت و خلوت بودن محل مورد نظر برای تنها مسافرت کردن مهم هستند. فاکتور های زیادی برای بررسی موجود هستند و بعضاًَ همراهان نا مناسب برای سفر باعث سفر ناخوش آیند خواهد شد. در مورد اینکه کجا هستید به کجا می روید آگاه باشد .

مطالب مرتبط


گام 1 - مسافرت انفرادي يا گروهي

مسافرت انفرادي يا گروهي
  • افرادی که با شما همسفر می شوند بررسی کنید، به چند فاکتور از قبیل اینکه رابطه شما با آنها چگونه هست ، آیا به سن قانونی رسیده هست؟ آیا بیماری مزمن دارد یا نه؟ آنها در شرایط خطرناک چگونه عمل می کنند؟ مشخص هست كه ممکنه مسافرت، پر از استرس ، هیجان انگیز و یا مفرح باشد. اینکه بخواهید با کسی مسافرت کنید یا نه، به کمی بررسی نیاز دارد. حتی اگر شما کسی را بشناسید، ممکن هست در حین مسافرت طور دیگر عمل نمايد.
مسافرت انفرادي يا گروهي
  • فکر کردن در مورد جایی که می خواهید بروید: آیا خطرناک است ؟خارج كشور است ؟ داخل کشور است؟ تفريحي یا اقتصادی است؟ آیا مزه های گوناگون را می خواهید تست کنید؟ آیا همسفرتان یک اقامتگاه 4 ستاره مدنظر دارد یا یک هتل چیزی هست او به آن فکر می کند؟ آیا غذاهای یکسان را دوست دارید؟آیا غذا های محلی را دوست دارید یا به نزدیک ترین مک دونالد مراجعه می کنید؟
مسافرت انفرادي يا گروهي
  • شخصی که شما را در سفر همراهی می کند، آیا به چند زبان تسلط دارد؟ شما چطور؟ البته این معیار انتخاب همراه سفر نیست ولی می تواند معیار در نظر گرفت.
مسافرت انفرادي يا گروهي
  • آیا مكاني که قصد مسافرت دارید همسفرتان قبلا به آنجا مسافرت کرده است؟ پر واضح است اگر همراه شما مسافرت کرده باشد بسيار مفید خواهد شد و شما را به جاهای مورد علاقه شما راهنمایي خواهد کرد.
مسافرت انفرادي يا گروهي
  • آیا همسفرتان زیاد مسافرت کرده است و دارای تجربه بالایي است؟ داستان های سفر تعدادي از افراد همیشه منفی است ، آیا همسفرتان اینطور است؟ اگر چنین هست باید سفرتان را دوباره بررسی کنید، مسافرت کار نیست ، سعی کنید سلیقه تان را با آنها مطابقت دهید ، شما فعالیت و جاهای دیدنی را فشرده کنید چون ممکن است شما در حالی که در حال پرسه زدن و صبحانه خوردن هستین این باعث مشکل شود.
مسافرت انفرادي يا گروهي

آیا همسفرتان عادتی دارد که شما را اذیت میکند؟اگر چنین است این در جاده بد خواهد شد. در زمان مسافرت چیز های کوچک می تواند بزرگ نمایی کند، خصوصا زمانی که شما بخواهید اقامتگاه خود را اشتراک بگذارید. آیا در زمان خواب همسفرتان به رادیو یا تلویزیون نیاز دارد؟ آیا سیگار می کشد ؟ آیا هسفرتان به جای گرم نیاز دارد یا سرد؟ فکر کردن به تمام جنبه های روز در زندگی زمانی که می خواهیم در یک جمع نا آشنا رفتار کنیم.

مسافرت انفرادي يا گروهي

اگر قصد مسافرت با بوجه محدود دارید در مورد سهمي حساب کردن هزینه ها صحبت کنید. این موضوع مهم ترین بررسی ها در مسافرت می باشد. سعی کنید طرفین در مورد خرج کردن به توافق رسیده باشند. همان گونه که قبلا بیان شد اگر شما برای ماندن در جايی یا خرید غذا از مغازه برای پخت در اقامتگاه مد نظر شماست و همسفرتان قصد تفریح داشته باشد این مسئله مي تواند بر هم زدن قرار باشد. مطمئن باشيد كه چگونه می خواهید به پول دسترسی پیدا کنید ، آیا کارت ATM شما در مقصد کار خواهید کرد؟ آیا چک تراول می خواهید استفاده کنید؟ برنامه شما برای پرداخت چگونه می باشد؟ شاید این بحث ها آسان  نباشد و حیاتی می باشد.

مسافرت انفرادي يا گروهي

گردش یکی از راه های خوب برای وسعت دادن به دیدتان می باشد. بعضی افراد میل به سفر بصورت انفرادی دارند و بعضی نه. اگر با شخصی که اصلا سفر نکرده اید می خواهید به مدت طولانی سفر کنید، بهتر است توقف کنید و بیشتر به سفر با فرد مورد نظر فکر کنید. شاید یک سفر کوتاه به عنوان آزمایشی مفید باشد. همچنین بعضا وقت گذراندن با فرد مورد نظر قبل از سفر مفید می باشد. مهم ترین چیز قابلیت انعطاف پذیری طرف مقابل می باشد، در مورد چیز های که شما را ناراحت می کند  بصورت آرام  صحبت نماييد که بحث طرف مقابل را مورد اتهام قرار ندهد.

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب