ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

چهار × یک =

بستن
بستن

چگونه ترس در سخنرانی را از بین ببریم؟

چگونه ترس در سخنرانی را از بین ببریم؟

با سلام خدمت کاربران گرامی سایت ویکی چجور

هدف شما هنگام سخنرانی این است که بدون داشتن استرس و ترس سخنرانی کنید و لذت ببرید و از بودن در آنجا احساس خوشحالی کنید درست مانند همان احساسی که در جشن کریسمس در کنار خانواده دارید. سوال اینجاست که چگونه این آرامش، شفافیت و اطمینان را در حضور شنونده ای به دست می آورید؟

مطالب مرتبط


گام 1 - مراحل از بین بردن ترس در سخنرانی

مراحل از بین بردن ترس در سخنرانی

باید بدانید که ترس از روی صحنه حاضر شدند بسیار عادی و طبیعی است.انگلیسی ها بر اساس کتاب رکوردها ۵۴ درصد افراد بزرگسال از سخنرانی در حضور جمع بیشتر از مرگ میترسند.

مراحل از بین بردن ترس در سخنرانی

محققان گفتند کودکان بدون هیچ گونه ترسی متولد می‌شوند تمام ترس هایی که شما در بزرگسالی دارید حالت منفی هم سوی سایر افراد و هم به خودتان است.از آنجایی که اینگونه ترسها که ترس از سخنرانی در حضور جمعی شامل آن میشود اکتسابی و آموختنی است می‌توان آن را هم نیاموخت. انتقاد مخرب در دوران کودکی است. هنگامی که والدین از کودک به هر دلیلی بگونه مخرب انتقاد می‌کنند حس ترس واسترس در انها شکل می گیرد تا صدای انتقاد منجر به داشتن حساسیت بیشتری به نظرات دیگران در زندگی می‌شود.

مراحل از بین بردن ترس در سخنرانی

روانشناسان همچنین اظهار می‌دارند که تقریباً تمام مشکلات روحی و احساسی ریشه ای در خودداری از ابراز محبت نسبت به کودکان دارد این زمانی رخ می دهد که به منظور تربیت و کنترل خود که از محبت به عنوان ابزاری جهت قرار دادن رفتار کودک

مراحل از بین بردن ترس در سخنرانی

حال که در کانون توجه قرار دارید توپ را چگونه به گردش در می آورید. چندید راه وجود دارد که می‌تواند کامل کلامتان را به طور موثر آغاز کنید همین روش‌ها به منظور در نظر گرفته شدن و توجه مخاطبان را به ضربه زدن جلب میکند و به گونه ای که در طول سخنرانی توجه کامل تک تک افراد حاضر در جلسه به شما جلب می باشد.

اطلاعات مطلب

  • ارتباط اجتماعی
  • 410 بازدید
  • blankblankblankblankblank (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : امیر فتحی - یکشنبه, 09 جولای 17, 7:32 ب.ظ
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب