ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

هجده − هفده =

بستن
بستن

چگونه تجریبات بهتری از غرفه داری نمایشگاهی بدست آوریم؟

چگونه تجریبات بهتری از غرفه داری نمایشگاهی بدست آوریم؟

چگونگی کسب تجریبات بهتر از غرفه داری نمایشگاهی؟

آماده شدن برای نمایشگاه شامل یک فرآیند طولانی است که میتوان با کمی دقت و ریزبینی این فرآیند را برای دفعات متمادی کوتاه تر و لذت بخش تر کرد. انتخاب دکوراسیون سفارش وسیله ها و از همه دردسازتر نصب و سرپا کردن قطعات غرفه از جمله مواردی هستند که انرژی هزینه و زمان بیشتری نیاز دارند. در ادامه میخواهیم ۳ نکته ی مهم را بازگو کنیم پس با ما همراه باشید…

مطالب مرتبط


گام 1 - سه مرحله ابتدائی حضور موفق در نمایشگاهها

سه مرحله ابتدائی حضور موفق در نمایشگاهها
طراحی پوستر تبلیغاتی
یک پوستر تبلیغاتی قابل حمل که چند خدمه آموزش دیده به راحتی بتوانند قبل از نمایشگاه آن را برپا کنند.مزیت پوستر قابل حمل جابه جایی آسان آن است که میتوان یک روز قبل از برگزاری در زمانی حدود 15 دقیقه بدون آنکه زیاد درگیر شوید به راحتی آن را نصب کنید.

 

 

blank

 

سه مرحله ابتدائی حضور موفق در نمایشگاهها
کارت ویزیت
یک مشتری که با هدفی غیر از بازدید و خرید محصولات وارد غرفه ی شما شده است اگر شغلی در ارتباط با ارباب رجوع داشته باشد این مورد را به خوبی درک خواهید کرد. به محض آنکه کارت ویزیت به آنها تعارف شود سیل سوالات به سویتان سرازیر میشود بعد از گدشت چند ثانیه افراد حاضر به مکالمه ی شما توجه میکنند و پس از آنکه اطلاهات مورد نیازشان را کسب کردند از غرفه بیرون میروند.
سه مرحله ابتدائی حضور موفق در نمایشگاهها
غرفه داران
کارکنان غرفه ی نمایشگاهی میتوانند باعث موفقیت یا شکست غرفه داران شوند همچنین افرادی وجود دارد که از حضور در نمایشگاه به عنوان غرفه دار راضی نیستند در این شرایط این افراد چشم اندازی کوچک و محدود از غرفه ور در نهایت شرکت شما به نمایش خواهند گذاشت.

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب