ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

3 × 2 =

بستن
بستن

چگونه تاریخچه YouTube خود را پاک کنیم؟

چگونه تاریخچه YouTube خود را پاک کنیم؟

طریقه پاک کردن تاریخچه YouTube

همان طور که می دانید You Tube به کاربران اجازه می دهد فیلم و ویدیوهای خود را بین میلیون ها کاربر اینترنتی به اشتراک بگذارند، به همین جهت یوتیوب یکی از بزرگترین و پرطرفدارترین کانال و سایت اشتراک ویدیو در جهان می باشد در این میان اگر شما می خواهید سابقه جستجو و سابقه ویدیوی تماشا شده در YouTube را پاک کنید. ویکی چجور به شما این کار را در هر دو برنامه تلفن همراه و هم در سایت دسکتاپ آموزش خواهد داد…

 

مطالب مرتبط


گام 1 - آموزش پاک کردن تاریخچه یوتیوب در موبایل

blank

برنامه یوتیوب را باز کنید.(YouTube شبیه مثلثی سفید در یک پس زمینه قرمز است) اگر شما وارد سیستم حسابتان شوید صفحه اصلی YouTube را باز می شود. اگر شما وارد سیستم نشده اید، آدرس ایمیل (یا شماره تلفن) و رمز عبور خود را برای ادامه وارد کنید.

blank

روی آیکون پروفایل ضربه بزنید. این آیکون در گوشه سمت راست بالای صفحه قرار دارد. اگر تصویر نمایشی نداشته باشید، این آیکون شبیه سر و شانه فرد یا اولین حرف نام خانوادگی شما در پس زمینه رنگی می باشد.

blank

به قسمت  "Sitting" تنظیمات بروید. این گزینه نزدیک وسط منوی کشویی است.

blank

به پایین بروید و روی " Clear watch history" پاک کردن تاریخ تماشا  ضربه بزنید. این گزینه در گروه حریم خصوصی"Privacy" می باشد.
در Android، برای ابتدا به تاریخ و حریم خصوصی " History & privacy" ضربه بزنید.

 

 

blank

حال در این مرحله همان طور که در تصویر مشاهده می فرمایید از شما سوال می کند که " آیا مایلید همه ی ویدیوهای تماشا شده را پاک شود؟ " که برای انجام این کار بایستی روی  "CLEAR HISTORY" کلیک نمایید.
نکته : در Android، به جای تأیید بر روی OK ضربه بزنید.

 

blank

حال برای پاک کردن سابقه جستجو  انجام شده. روی "Clear search history"  پاک کردن سابقه جستجو ضربه بزنید. این گزینه هم زیر گزینه Clear Watch History است.

blank

اکنون از شما می پرسد که آیا مایلید سابقه ی همه ی جستجو های انجام شده پاک گردد؟ که برای پاک کردن بایستی روی "CLEAR HISTORY" کلیک نمایید. در حال حاضر تاریخچه یوتیوب شما پاک شده است.
نکته : باز هم، در Android، اینجا روی OK کلیک کنید.
هشدار: هنگامی که سابقه YouTube خود را حذف کردید، نمیتوانید آن را بازیابی کنید.

گام 2 - آموزش پاک کردن تاریخچه یوتیوب در دسکتاپ

blank

یوتیوب را باز کنید. برای این کار ابتدا در قسمت آدرس بار مرورگر /https://www.youtube.com  وارد کنید تا یوتیوب باز شود. لازم به ذکر است که این کار با استفاده از فی لتر ش کن میسر می باشد.

blank

روی گزینه "History" تاریخچه کلیک کنید. این گزینه در ستون سمت چپ YouTube صفحه اصلی در زیر گروه "Library" قرار دارد.

blank

روی گزینه "CLEAR ALL WATCH HISTORY" پاک کردن همه سابقه ی ویدیوی تماشا شده کلیک کنید. این گزینه در سمت راست بالای صفحه قرار دارد.

blank

حال برای پاک شدن همه سابقه ی ویدیوی تماشا شده برای آخرین بار روی "CLEAR ALL WATCH HISTORY" کلیک کنید. با کلیک بر روی این گزینه سابقه ی تمامی ویدیوهای تماشا شده در یوتیوب پاک خواهد شد.

blank

اکنون برای پاک کردن سابقه جستجوی انجام شده در YouTube روی "Search history" تاریخچه جستجو کلیک نمایید. این گزینه در بالا سمت راست صفحه، کنار گزینه  "WATCH HISTORY "  قرار دارد. 

blank

بر روی گزینه ی "CLEAR ALL SEARCH HISTORY" پاک کردن سابقه جستجوی انجام شده  کلیک کنید. این گزینه هم در قسمت پایین تر است.

blank

حال برای پاک شدن همه سابقه ی جستجوی انجام شده از شما می پرسد که آیا مطمئن هستید که می خواهید سابقهی جستجوی انجام شده پاک گردد. که برای انجام این کار بر روی "CLEAR ALL SEARCH HISTORY" کلیک کنید. در حال حاضر تاریخچه یوتیوب شما پاک، پاک شده است.

هشدار: هنگامی که سابقه YouTube خود را حذف کردید، نمیتوانید آن را بازیابی کنید.

 از همراهی تان سپاسگزاریم.

اطلاعات مطلب

  • اینترنت
  • 4,671 بازدید
  • blankblankblankblankblank (3 votes, average: 5٫00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : مهدی هاتفی نیا - جمعه, 25 اکتبر 19, 7:57 ب.ظ
  • ویکی چجور

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب