ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه بیماری یک سگ را بهبود دهیم؟

چگونه بیماری یک سگ را بهبود دهیم؟

ممکن  زمانی باشد که شما نیاز دارید سگ خود را مداوا کنید.شاید ممکن باشد شما او را به دفتر دامپزشک ببرید.اگر سگ شما مجروح است شاید نیاز باشد که خودتان او را حمل کنید و به بیمارستان ببرید.یاد بگیرید که چگونه به آرامی یا راحتی مداوای سگ خود را انجام دهید.این میتواند باعث احساس امنیت و راحتی در شما و سگ شما شود.

مطالب مرتبط


گام 1 - فراهم کردن امکانات بهبود سگ خود

blank

1-اگر سگ شما سنگین است از دیگران کمک بخواهید.بیشتر مردم آنهایی که سگشان سنگین است خودشان بلند نمیکنند.هر شخص باید در حد وزن خودش اجسام را بلند کند.پس سعی کنید سگ مناسبی بخرید تا موقع بیماری او دچار مشکل حمل نشوید.

 • حیوانات اکثرا حالت تهاجمی پیدا میکنند وقتی شما به درستی آنها را حمل نکنید.

blank

2-مداوای سگ های کوچک:اگر سگ شما وزنش کم است باز هم مهم است که در انتخاب آن دقت کنید.قفسه سینه سگ پشت پاهای جلوی او قرار دارد.وقتی شما اقدام به بلند کردن او میکنید سعید کنید از این قسمت اقدام کنید.اینکار را با دست راست خود انجام دهید و همچنین برای گرفتن گردنبند و گلاده سگ از دست راست استفاده کنید.این عمل باعث میشود که شما او را به راحتی کنترل کنید.و دست چپ خود را روی آن قرار دهید.

 • سگ را با دست یا پهلوی چپ نگه دارید و اورا بطرف خود فشار دهید تا احساس امنیت کند.

blank

 

3-سگ های سنگین را با دقت بلند کنید.اگر سگ شما سنگین باشد با یک دست از زیر گردن او و از طرف دیگر دست خود را زیر گود گردن او بگذارید.در آن زمان او را مانند یک تخته بلند کنید.سگ هایی که وزنشان زیاد است باید دو نفره بلند کنید.یک نفر سر او را بگیرد و دیگری از بدن او بگیرد و باهم در یک زمان بلند کنید.هردو شما باید در یک زمان سگ را بلند کنید شما میتوانید با شمارش سه سگ را بلند کنید.

blank

4-یاد بگیرید که سگ را در شرایط خاص چگونه بلند کنید:وقتی یک سگ باردار است اصلا او را از ناحیه شکم بلند نکنید.او را با استفاده از گرفتن از قفسه سینه یا گردنش بلند کنید.اگر شما تردید دارید که آیا سگ از ناحیه پشت زخمی است پشت او را به طور کامل بلند کنید.برای حمل چنین سگ هایی از تخته یا بلانکارد استفاده کنید

گام 2 - بلند کردن سگ خود

blank

1-نگه داشتن بدن خود هنگام بلند کردن سگ در موقعیت صحیح فراموش نکنید.زانوهای خودرا خم کنید  بعد بلند کنید.سعید کنید بیشتر از ناحیه کمر خم نشوید که آسیب ببینید.دستان خود را طوری اطراف سگ قرار دهید که احساس امنیت کند زانوهای خودرا بیشتر خم کنید تا به سگ نزدیک تر باشید در آن حالت سگ احساس وحشت نمیکند.

blank

2-سگ خود را زمانی که او آرام است مداوا کنید.هنگامی که سگ خشن است و میپرد از برداشتن او خودداری کنید.سعی کنید اول او را آرام کرده بعد اقدام به عمل کنید.

 • تاسیس یک دوره و جلسات آموزشی کوتاه مدت آغاز خواهد شد.که شامل نگه داشتن سگ خود به مدت چند دقیقه در یک مکان خواهد بود.به تدریج به او آموزش دهید که یکجا بنشیند.تمرین کردن زمان میخواهد یعنی باید وقت بگذارید.

blank

3-استفاده از یک حوله یا ریسمان:اگر هنگام مداوا کردن شما جنب و جوش زیادی میکند سعی کنید آنرا با یک ریسمان نگه داریدیا حوله را روی سر او قرار دهید و دست و پای او را بگیرید.اگر سگ شما مجروح است حتما با پوزه بند دهان او را ببندید

اطلاعات مطلب

 • حیوانات
 • 686 بازدید
 • blankblankblankblankblank (6 votes, average: 4,50 out of 5)
  blankLoading...
 • آخرین ویرایش توسط : - چهارشنبه, 31 می 17, 8:52 ب.ظ
 • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

 1. blank
  پری ناز حدادرضایی - 2020/01/07 - 4:26 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب