ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونگی بک آپ گیری داده های مهم سیستم

چگونگی بک آپ گیری داده های مهم سیستم

Backup

 

چگونگی بک آپ گیری داده های مهم سیستم

بکاپ گرفتن داده های مهم سیستم شما در کامپیوتر دوستان و آشنایان

زمانی که هارد داریو کامپیوتر شما ویروسی و یا دچار مشکل میشود تنها چیزی که میتوانید براحتی داده های مهم شما را بازگرداند نسخه های پشتیبانی هستند که شما قبلا از داده های خود تهیه نمودید.

 

در ادامه نرم افزار کاربردی دیگری را به شما معرفی میکنیم که میتوانید از طریق آن به طور رایگان داده های مهم خود را در کامپیوتر دوستان و آشنایان خود بکاپ بگیرید.

BuddyBackup یک نرم افزار رایگان و کاربردی میباشد که شما میتوانید از طریق آن نسخه پشتیبان داده های مهم خود را در فضای خالی هارد درایو سیستم آشنایان و دوستان خود ذخیره کنید. همچنین توسط این برنامه دیگر نیازی نیست از سرویس هایی که با دریافت هزینه داده های شما را در سرورهای خود ذخیره میکنند استفاده کنید.

screenshot_mainPage_markedUp

 

این نرم افزار به طور پیوسته فایل و پوشه هایی که شما برای گرفتن بکاپ از قبل تعیین نمودید را تحت نظر میگیرد و در صورتی که تغییری در آنها ایجاد شد،برنامه تغییرات را ذخیره و سپس فایل را رمزگذاری (encryption) میکند و آنها را از طریق اینتنرت به سیستم اشخاصی که شما از قبل آنها را به برنامه معرفی کرده اید ارسال میکند.

مطالب مرتبط


گام 1 -

 

در هنگام نصب نرم افزار از شما خواسته میشود در صورتی که قبلا از این برنامه استفاده نکردید یک اکانت جدید ایجاد کنید.(و یا از یوزنیم و پسورد خود برای ورود استفاده کنید)

setupDetails 1

 

 

حال شما میتوانید فایل و پوشه هایی که میخواهید از آنها بکاپ گرفته شود را انتخاب نمایید.پس از انتخاب بر روی دکمه Finish کلیک کنید.

Setup-BuddyBackup.png-Select-Files

 

نرم افزار دارای ۴ تب اصلی Home, Choose Backups, Backup Status و Restore میباشد.تب Home اطلاعاتی در مورد فایلهایی که باید از آنها بکاپ گرفته شود،فضایی که برای بکاپ گرفتن استفاده شده ،فضایی به اشتراک گذاشته،لیست دوستان و… را به شما نمایش میدهد.

05

 

با کلیک بر روی گزینه Options قسمت backed up folders این تب شما میتوانید تنظیماتی ویژه ای همچون انتخاب شخصی که فایل ها باید در فضای خالی سیستم وی ذخیره شوند،تعداد بکاپ ها،انتخاب مجدد پوشه ها برای بکاپ گرفتن و.. را تعیین کنید.

06

 

 

در تب Backups میتوانید  فایل ها و پوشه هایی که برای بکاپ گرفتن را مشخص نمودید را مشاهده کنید.علاوه بر این توسط چراغ قرمز (هنوز از فایل/پوشه بکاپ گرفته نشده)،چراغ سبز (یک بکاپ گرفته شده است)،چراغ سبز به همراه + (چند بکاپ گرفته شده است) فرآیند بکاپ گیری هر پوشه را مشخص میکنند.

03

 

 

برای اضافه کردن هر شخص به نرم افزار از تب Home در قسمت Buddies بر روی گزینه Invite Buddies  کلیک کنید و سپس در پنجره ظاهر شده توسط ایمیل آدرس شخص مورد نظر را برای اضافه کردن دعوت کنید.

00

 

همچنین میتوانید از طریق گزینه Add Buddy قسمت Buddies کسی را در این سرویس عضو میباشد و از این نرم افزار استفاده میکند را جستجو و به لیست دوستان خود اضافه کنید.

این نرم افزار را رایگان از اینجا در نسخه های ۳۲ و ۶۴ بیتی برای Windows XP, Windows Vista, Windows 7 و Windows 8 دانلود کنید.

 

اطلاعات مطلب

  • نرم افزار
  • 344 بازدید
  • blankblankblankblankblank (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : درهمی - چهارشنبه, 23 ژانویه 19, 1:03 ب.ظ
  • انزل وب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب