ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

بیست − بیست =

بستن
بستن

چگونه به یک نوجوان موفق تبدیل بشویم؟

چگونه به یک نوجوان موفق تبدیل بشویم؟

وقتی که شما در محدوده سنی  ۱۳-۱۹ هستید زمان مهمی در زندگی شما است. مراحل بزرگ در داخل آن بخش قرار گرفته شده است. در حالی که شما یک نوجوان هستند، بسیاری از فرصت های هیجان انگیز برای موفقیت به شما داده شده. مقدار استفاده  مناسب از مسئولیت و استقلال می تواند شما را به سمت تبدیل شدن به یک نوجوان موفق پرتاب کند.

مطالب مرتبط


گام 1 - فعالیت بیشتر

فعالیت بیشتر

شرکت در فعالیت های فوق برنامه. مدارس فرصت دانش آموزان برای فعال ماندن است . نحوه استفاده از زمان خود بایددر دست خود شما باشد. انتخاب یک فعالیت است که مانند دو و میدانی، باشگاه علمی، و یا باشگاه های با منافع خاص باعث موفقیت شما میشود . انتخاب درست است که نقش به سزایی در موفقیت شما را دارد. فعالیت های فوق برنامه ساخت شخصیت را از طریق کار تیمی، مدیریت زمان، و رقابت به شما تحمیل میکند.
اگر شما در ان چیزی که دوست دارید خوب نباشید باعث ناراحتی شما میشود. 

فعالیت بیشتر

داوطلب. دادن وقت خود  به جامعه خود برای  فعالیت های نجیب منافع زیادی برای شما دارد. داوطلبانه می توانید مهارت های مربوط به شغلتان را بین دیگران به اشتراک بگذارید. برخی از مدارس هم جنبه یادگیری کار داوطلبانه با ساعت های اعتباری پاداش میدهند.

گام 2 - برنامه ریزی برای آینده

برنامه ریزی برای آینده

تنظیم اهداف . یکی از جنبه های تبدیل شدن به موفقیت نگاه به جلو در زندگی داشتن است. ساخت و دستیابی به اهداف انگیزه شما را به پیشرفت. از جنبه های مهم در مورد تعیین اهداف است . صحبت با پدر و مادر و یا یک مربی، مانند یک مشاور مدرسه، برای کمک - راهنمایی بسیار مفید است.
انجام برخی تحقیقات برای دیدن آنچه در آن طول می کشد برای رسیدن به این هدف است.
یاد بگیرید چگونه اهداف بزرگ را به اهداف کوچیکتر بشکنید که رسیدن به هدف را اسان تر میکند .

برنامه ریزی برای آینده

درک و ساخت نمره های اعتباری خود. نمره های اعتباری خود را اندازه گیری کنید چقدر قابل اعتماد هستید به سازمان هایی که وام میدهند ، به شما اجازه میدهند در مجتمع آپارتمانی زندگی کنید، و یا تصمیم گیری نرخ بهرهکه میخواهید بدهید را بکنید. حتی اگر یک کارت اعتباری در سنین جوانی  می تواندبه شما کمک کند تا از زیر دست پدر و مادر رها شوید، سعی کنید پول خود را در یک کارت اعتباری نگه دارید و از ان به درستی استفاده کنید . آن یک وعده بین نوجوان و یک شخص ثالث است.
بدانید که اعتبار یک الگوی گردان است. استفاده از یک کارت اعتباری برای چیزی است که شما مایل به خرید و پرداخت ان  در زمان مناسب خوب است.
با استفاده از یک کارت اعتباری مسئولیت و نظم و انضباط ردیف می شود. این ویژگی همچنین دیگر عادات خوب ساخت.

گام 3 - مدیریت پول

مدیریت پول

کار کنید. داشتن شغل خوب و  ایجاد شخصیت مثبت به شما کمک خواهد  که بالغ شوید . حتی اگر پدر و مادرتان به شما پول، درآمد به شما در رسیدن  به  مسیر موفقیت کمک میکند. با دادن فرصت برای یادگیری : مدیریت زمان، مسئولیت های شغلی، مهارت های رهبری، کار گروهی، و مهارت های زندگی در جهان واقعی پیدا میکنید. همچنین، درآمد خود را چک کنید، و آنچه شما با درآمد خود انجام می دهید ان را یادداشت کنید.

اطلاعات مطلب

  • جوانی
  • 891 بازدید
  • blankblankblankblankblank (3 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : mahdi kamali - سه‌شنبه, 11 آوریل 17, 4:18 ب.ظ
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب