ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

20 − ده =

بستن
بستن

چگونه روانشناس کودک شویم؟

چگونه روانشناس کودک شویم؟

اگر می­خواهید با احساساتتان و سلامت روحی به کودکان کمک کنید ، بنابراین شما می­توانید یک روانشناس کودک شوید . مثل یک روانشناس شما باید با نوزادان – کودکان نوپا –کودکان و نوجوانان در حال تحقیق و مطالعه باشید . همانطور که این حرفه می­تواند ارزشمند باشد بدست آوردن روانشناسی کودک نیز آسان نیست . شما سالهای زیادی از آموزش و تجربه را تحمل خواهید کرد تا بی­نظمی روحی کودکان را حل کنید . خوشبختانه با علاقه­ی شدید و فداکاری هدف از روانشناسی کودک قابل دسترسی خواهد بود .

مطالب مرتبط


گام 1 - گرفتن تحصیلات

گرفتن تحصیلات

 بدست آوردن درجه لیسانس در روانشناسی یا رشته های مربوط به آن : همانطور که رتبه های اصلی روانشناسی به شما کمک خواهند کرد که از دانشگاه فارغ­التحصیل شوید برای رسیدن به درجه خاص به پیشرفت کودکان ، مطالعه و دانستنی های کودکان توجه کنید . تخصص یافتن در این رتبه دانش زیادی در این زمینه به شما خواهد داد . این مورد بصیرت زیادی از دنیای روانشناسی کودک به شما نی­دهد بنابراین می­توانید تصمیم بگیرید اگر این گزینه راه درستی برای شما است .

 • هنگامی که برای پیدا کردن دانشگاه جستجو می­کنید به رتبه­های موجود نگاه کنید بسیاری از دانشگاه ها روانشناسی کودک را به مرحله ارشد ارتباط می­دهند .
 • چند مورد از دانشگاه ها برای بدست آوردن رتبه روانشناسی عبارت اند از دانشگاه ایستنفورد – دانشگاه پنسیلوا و دانشگاه ایالت میشگان – ایالت متحده
گرفتن تحصیلات

تعیین کردن رشته­ای از روانشناسی کودک که قصد دارید روی آن کار کنید : درجه های مجردی ، در اکثر موقعیت ها برای کار کردن همانند روانشناسان کودک به دکتری نیاز دارید . در طول برنامه دکتری شما باید روی یکی از چهار رشته­ی روانشناسی کودک که شامل : درمان کلینیکی ، پیشرفتی ،دانشگاه و روانشناسی آموزش است . تمرکز کنید . تعیین کنید که کدام یک این گزینه ها را می­خواهید و در آن تخصص پیدا کنید .

 • روانشناسی درمان کلینیکی مستقیما با کودکان و کمک های آنان ، تشخیص پژشکی و صدمه­های کودکان همراه با پیشرفتشان یا بی­نظمی آن ها ارتباط دارد ، همانطور که علما و محققان آکادمیک در این زمینه فعالیت دارند .
 • روانشناسی پیشرفت برای درک بهتر از رفتار کودکان در زمینه­ی تحقیق اصلی کار می­کند .
 • روانشناسی دانشگاه با سلامت روحی که کودکان در مدرسه یا زمینه­ی تحصیل نیاز دارند . ارتباط دارد آنها شایستگی کودکان را برای حمایت کننده های دولتی و کمک به ایجاد برنامه های آموزشی مورد نیاز کودکان ، تعیین می­کنند .
 • روانشناسی آموزش برای بهبود یادگیری و روند آموزش در مدزسه کار می­کند آنها پیشنهاد می­دهند که کلاس ها و برنامه آموزشی را تغییر دهید . بنابراین این می­تواند برای سلامت روانشناسی کودکان بهتر باشد .
گرفتن تحصیلات

 فارغ ­التحصیل شدن در روانشناسی : درجه­ی استادی به شما این اجازه را نمی­دهد که با روانشناس ها تمرین کنید . اما ، درجه استادی در سلامت روحی این اجازه را به شما خواهد داد . که مجوز دیدن بیماران را بگیرید . اگرچه شما روانشناس نخواهید شد .و همانطور که اجازه ندارید آزمون های روانشناس را دنبال کنید مدرسه هایی که برای هر نوع از روانشناسی کودک برنامه های خوبی دارند را جستجو کنید و شما می­توانید آنها را دنبال کنید مدرک لیسانس به تنهایی شما را برای تحقیقات پیشرفته یا رفتار ها و بیماران پژشکی توانا نمی­کند .

 • دوره­ی فارغ­التحصیلی شامل : نوجوانان – پیشرفت های بزرگسالان – کودکان و روانشناسی در کودکان است .
 • بهترین دانشگاه برای روانشناسی کودک شامل : دانشکاه کانساز و دانشگاه ورگیناکوری است .
 • درجه­ی استادی معمولا 2 یا 3 سال طول می­کشد .
گرفتن تحصیلات

 گرفتن دکتری :  گرفتن دکتری بطور میانگین 4 تا 6 سال طول می­کشد و شمارا قادر نخواهد ساخت تا مجوز روانشناسی و تشخیص پزشکی و بدست آوردن بیمار را بگیرید . شما نمی­توانید قبل از به کارگرفتن برنامه­ی دکتری درجه استادی را بدست آورید شما می­توانید درجه استادی را در مرحله مهم در طول دوره­ی دکتری بدست آورید . اگر می­خواهید مجوز روانشناسی را بدست بیاورید و قادر به انجام تست های روانشناسی هستید و می­توانید تحقیق های آکادمیک را دنبال کنید بنابراین می­توانید دکتری خود را بدست آورید .

 • psy.d دکتری کلینیکی است تفاوت اصلی بین دکتری و psy.d این است که دکتری از تحقیقات سنتی است اگرچه بسیاری از برنامه ها به تنهایی در طیفی از دانشمندان وکالت قرار دارد . psy.d بطور خاص برای کسانی که می­خواهند مجوز روانشناسی را بدست بیاورند اما مشتاق به تحقیق نیستند ایجاد می­شود . یکی دیگر از تفاوت های مهم این است که دکتری یک دوره­ی تحقیق است که معمولا برای دانشجویان سرمایه هایی را در قالب شهریه یا حقوق ایجاد می­کند در حالیکه psy.d برای آموزش آنها پولی خارج از سرمایه آنها پرداخت می­کنند .

گام 2 - گرفتن تجربه

گرفتن تجربه

تمام کردن دوره­ی انترنی یا آموزش علمی : اگر شما دکتری را بدست آوردید یک سال دوره­ی انترنی را تحمل می­کنید در حالی که بطور منظم مطالعاتی به شما پیشنهاد می­شود این مورد معمولا قبل از اینکه شما مجوز تمرین را بدست بیاورید توسط یک سرپرست دنبال می­شود

 • در طول آموزش علمی شما معمولا در ساختمان خانه­ی سلامت در دانشگاه یا بیمارستان – کلینیک و با امکانات تحقیق کار می­کنند .
گرفتن تجربه

 بدست آوردن توضیحاتی در مورد مدرکتان : تفاوت توضیحات مختلف در تقاضای شما بر مجوز توضیحات روانشناسی کودک است . در بسیاری از توضیحات شما به مدرک دکتری در روانشناسی کودک و ساعت ها تجربه تحت نظر سرپرستان نیاز دارید . به سایت توضیحاتتان برای برای پیدا کردن برنامه ها و نیازمندی ها مراجعه کنید .

 • در واشنگتون شما باید مدرک دکتری شما باید مدرک دکتری و 750 ساعت اقامت پزشکی و 300 ساعت آموزش علمی داشته باشید .
 • در نیویورک شما باید مدرک دکتری را از برنامه معتبری مثل 2 سال از تجربه سرپرستان داشته باشید .
گرفتن تجربه

 تابلوی مدرکتان را بگیرید : تابلو مدرکتان از کلینیک روانشناسی کودکان آمریکا فرستاده میشود و روانشناسی نوجوانان به شما اجازه می­دهد که تخصصتان را پیدا کنید . این مورد نشان می­دهد که شما توانایی و صلاحیت برای روانشناسی کودک دارید شما می­توانید سایتی را برای کلینیک کودکان آمریکا و روانشناسی نوجوانان پیدا کنید و به وسیله­ ی آن تخصص پیدا کنید و حالت برنامه هارا با آن آغاز کنید

 • وجود تابلوی مدرک برای شما مهارتی قابل فروش ایجاد خواهد کرد .

گام 3 - گرفتن کار

گرفتن کار

پاسخگویی به سازمان هایی که به روانشناسی کودک نیاز دارند : اگر شما مجوز مناسب ،مدرک و تمرین های آموزشی را داشته باشید . می­توانید پیدا کردن شغل را در سازمان های مختلف جستجو کنید . بسیاری از سازمان ها به روانشناس کودک که شامل کلینیک سلامت روحی – سازمان های قانونی – بیمارستان ها و مرکز تحقیقات مثل دانشگاه ،نیاز دارند . از تابلوی شغل آنلاین برای پیدا کردن شغل در منطقه­ی خودتان استفاده کنید . وقت بگذارید جستجو کنید روی هر کدام از شرکتها که تعیین می­کنند چه چیزی برای شما بهتر است .

گرفتن کار

 استفاده از ارتباط اینترنتی برای پیدا کردن شغل : برای اینکه شما بتوانید اقامت پزشکیتان و دوره­ی آموزشی و انترنی را تحمل کنید اینجا اینترنت همراه با مردم در رشته های روانشناسی یا سلامت یک فرصت بسیار خوبی است . در مورد همکلاسی یا همکاران قدیمی­تان تحقیق کنید و به آنها اجازه دهید که بدانند آموزش شما کامل شده و آماده­ی تمرین هستید .

 • اگر اینجا موقعیت موجود باشند شما نسبت به کسانی که اقامت پزشکی ندارند اولویت خواید داشت .
گرفتن کار

رفتن به مصاحبه : یک بار دیگر شما به عقب برمی­گردید و عامل بلقوه کارفرمایتان را در مصاحبه لازم خواهید داشت . مطمئن شوید که رفتار خوبی دارید مخصوصا اگر شما مستقیما با کودکان در ارتباط هستید

 • بیمارستان یا سازمانی که شما کار می­کنید اغلب برای دانش و مهارت هایی پیرامون تکنولوژی های جدیدی در دانش پزشکی و روانشناسی چند نفر تحقیق می­کند .
گرفتن کار

 تمرین شخصی را شروع کنید : شما به سالها تمرین در هنرخودتان قبل از شروع تمرین شخصی نیاز دارید . در مجموع از موضوع رشته ­تان شروع کنید . شما نیاز دارید که پایه ­ی اصلی از شغل و بازاریابی را برای ایجاد تمرین هایی برای ایجاد تمرکزتان را درک کنید . بیماران قدیمی را نگه دارید و سعی کنید شغل جدیدی را در طول مراجعه ایجاد کنید اگر شما درکی از تجارت ندارید یا درباره­ی جنبه های تکنولوژی شروع تمرین شخصی مثل گرفتن مشتری مطمئن نیستید از مشاوره­ی پیشرفت شغلی کمک بگیرید .

اطلاعات مطلب

 • روانشناسی
 • 1,411 بازدید
 • blankblankblankblankblank (3 votes, average: 5,00 out of 5)
  blankLoading...
 • آخرین ویرایش توسط : مهدی هاتفی نیا - دوشنبه, 14 می 18, 12:25 ق.ظ
 • دریافت فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب