ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

19 + 11 =

بستن
بستن

چگونه به یک روانشناس نظامی تبدیل شویم ؟

چگونه به یک روانشناس نظامی تبدیل شویم ؟

روانشناسان نظامی با پرسنل نظامی مشغول به کار هستند تا مشکلات روحی و عاطفی مرتبط با جنگ، جدایی از خانواده و سایر سختی های خدمات نظامی را کاهش دهند. به عنوان یک روانشناس نظامی، اولویت اصلی شما این است که نیروهای نظامی و زنان را به لحاظ ذهنی برای خدمات آماده کنید.  تقاضای بالا برای روانشناسان آموزش دیده برای کار در ارتش وجود دارد و این موقعیت ها اغلب پاداش های بالا، پاداش های احتباس و برنامه های آموزشی تخصصی ارائه می دهند.

مطالب مرتبط


گام 1 - درک شغلی

درک شغلی

درک انواع مختلف روانشناسی که می توانید در ارتش انجام دهید. چندین نوع روانشناسی وجود دارد که میتوانید در ارتش اعمال کنید:

 • روانشناسی بالینی: روانشناسان بالینی به اعضای فعال و خدمتکار و خانواده هایشان با مدیریت استرس، افسردگی، مدیریت خشم، مداخله در بحران، مسائل مربوط به رابطه، مسائل مالی و برنامه ریزی و مسائل حرفه ای و رهبری کمک خواهند کرد. به عنوان یک روانشناس بالینی در ارتش، می توانید یک عضو فعال ارتش یا نیروی دریایی باشید یا شما می توانید غیر نظامی باشید.
 • تخصص در روانشناسی بالینی: به عنوان یک آموزش روانشناس برای کار در ارتش، می توانید در شرایط خاص یا شرایطی نظیر افسردگی، آسیب های مغزی، خودکشی، اعتیاد و از دست دادن حافظه متخصص شوید.
 • روانشناسی تحقیق: به عنوان یک روانشناس که توسط ارتش استخدام می شود، می توانید بر تحقیقات در مورد روانشناسی در ارتش تمرکز کنید و به منظور بهبود رویه های فعلی روانی در ارتش تمرکز کنید.
درک شغلی

از تنظیمات مختلف کار در دسترس شما آگاه باشید که یک روانشناس نظامی است. هنگامی که توسط ارتش استخدام می شود، ممکن است واجد شرایط کار در مکان ها و تنظیمات مختلف باشد. هر دو تا سه سال ممکن است مجددا تعیین شده یا به یک محل جدید ارسال شود. مکان های ممکن کار عبارتند از:

     امکانات تحقیقاتی

     امکانات آموزشی

     مراکز پزشکی، بیمارستان ها و کلینیک ها

     کشتی های بیمارستان نظامی

     مدارس و پایگاه های نظامی، واقع در ایالات متحده

     محل های استقرار در خارج از کشور، در مناطق جنگی و ماموریت های کوچک

     دفاتر سازمان نظامی

درک شغلی

به خاطر داشته باشید انتظارات موقعیت. به عنوان یک روانشناس نظامی، از شما انتظار می رود در چندین روش نظامی، مانند استخدام اعضای جدید خدمات و انجام نمایش های روانشناسی شرکت کنید. شما همچنین ممکن است مسئول تعیین، تعیین کنید که کدام بخش های تخصص بیشتر برای استخدام جدید مناسب باشد. شما همچنین می توانید عملکرد افسران ثبت نام شده را ارزیابی کنید و تناسب ذهنی و شناختی نظامیان و زنان را در ارتش ارزیابی کنید.

 • همچنین، به عنوان یک روانشناس نظامی، شما باید برای درمان پرسنل مجرب، و همچنین عزیزان خود و جانبازان ارتش، مراقبت کنید. این ممکن است شامل یک یا یک گروه درمان، درمان شناختی رفتاری، مشاوره خانواده و برنامه های آموزشی در زمینه روانشناسی باشد.
 • از شما ممکن است خواسته شود برای آموزش و آموزش روانشناسان تازه کار استخدام شده، کارآموزان، بازدید از دانشجویان و یا افسران رتبه بالاتر در مورد مهارت های مورد نیاز برای رفع نگرانی های روانی خاص در این زمینه و غیر از وظیفه بازدید کنید .

گام 2 - دریافت آموزش و مهارت های لازم

دریافت آموزش و مهارت های لازم

یک مدرک لیسانس در رشته روانشناسی، یا یک رشته تحصیلی مناسب را کسب کنید. به دنبال برنامه های کارشناسی که مدرک روانشناسی و احتمالا تمرکز در «روانشناسی نظامی» یا «انعطاف پذیری نظامی» را ارائه می دهند باشید .

 • شما همچنین می توانید یک رشته روانشناسی کارشناسی ارشد بگیرید و تجربیات کارشناسی خود را تمرین کنید تا منعکس کننده هدف شغلی شما برای یک روانشناسی نظامی باشد. این به این معنی است که شما پروژه های تحقیقاتی را تمرین می کنید که در یک منطقه درون روانشناسی نظامی مانند PTSD یا از دست دادن حافظه تمرکز می کنند.
 • شما می توانید کار داوطلبانه یا یک کارآموزی در یک بیمارستان یا کلینیک جانبازان، یک پناهگاه بی خانمان یا یک مرکز پشتیبانی خانوادگی نظامی برای تکمیل پروژه تحقیقاتی و منافع کاری خود انجام دهید.
 • اگر شما در حال حاضر در ارتش هستید، می توانید در یک برنامه دانشجویی نیروی دریایی، نیروی هوایی یا ارتش شرکت کنید که از مطالعات روانشناسی شما (به لحاظ مالی و تجربه عاقلانه) در حین انجام وظیفه شما فعال است. در مورد برنامه های نظامی احتمالی که می توانید درخواست کنید تا کار روانشناسی خود را آغاز کنید، با مشاور شغلی خود صحبت کنید.
 • اگر شما یک سرباز هستید، اداره امور جانبازان نیز ممکن است برنامه های دانشجویی را ارائه دهد که شما ممکن است به عنوان یک عضو سابق خدمات واجد شرایط باشید.
دریافت آموزش و مهارت های لازم

 دریافت مدرک کارشناسی ارشد در روانشناسی بالینی. به مدرسه ای که مدرک کارشناسی ارشد را با تمرکز بر روانشناسی نظامی یا مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی ارایه می دهد، نگاه کنید. سایر تمرین های آموزشی مانند مشاوره روانشناسی، روانشناسی عصبی، و روانشناسی قانونی نیز ممکن است شما را به سمت پیشرفت در حرفه خود به عنوان یک روانشناس برای ارتش واگذار کند.

دریافت آموزش و مهارت های لازم

 مدرک دکتری در رشته روانشناسی بالینی یا مشاوره را کامل کنید. برای تبدیل شدن به یک روانشناس نظامی تایید شده، باید یک مدرک دکترای مربوطه را تکمیل کنید. این شامل: Ph.D. در روانشناسی بالینی - رشته نظامی، یک Psy.D در روانشناسی بالینی نظامی، Ph.D. در رشته روانشناسی بهداشت و درمان و Ph.D. در مشاوره روانشناسی با تخصص در روانشناسی نظامی .

 • بسیاری از برنامه های دکترا شامل فرصتی است برای دستیابی به تجربه در زمینه از طریق کارآموزی و کارهای کاری. شما همچنین می توانید برای کمک هزینه مالی به هزینه برنامه تحصیلات تکمیلی خود از طریق برنامه بازپرداخت وام های بهداشت حرفه ای نیروی دریایی واجد شرایط باشید.

 

اطلاعات مطلب

 • روانشناسی
 • 2,008 بازدید
 • blankblankblankblankblank (1 votes, average: 5,00 out of 5)
  blankLoading...
 • آخرین ویرایش توسط : mona_fadakar - دوشنبه, 04 ژوئن 18, 5:00 ب.ظ
 • دریافت فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب