ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

سه × 2 =

بستن

صرافی ملی ایران قیمت لحظه‌ای آخرین بروز رسانی 11:48:02 *** 1398/05/02: قیمت فروش دلار 12300 تومان و قیمت فروش یورو 14050 تومان

تیتر اصلی روزنامه ها چهارشنبه 1398/05/02::: مردم سالاری: مدل انگلیسی ترامپ به قدرت رسید; یک موطلایی دیوانه دیگر در عرصه سیاست به قدرت رسیده است. دیروز، «بوریس جانسون» آرای اکثریت اعضای حزب محافظه‌کار بریتانیا به عنوان نخست وزیر این کشور انتخاب شد. *** شرق: پرونده نور چشمی ها روی میز مجلس *** ایران: واکنش سخنگوی دولت به ادعای گم شدن یک میلیارد یورو ارز دولتی: پولی گم نشده است;سخنگوی دولت در واکنش به آنچه برخی رسانه‌ها گم شدن یک میلیارد یورو ارز تخصیص داده شده برای واردات دارو و کالاهای اساسی خواندند، تأکید کرد که اساساً بحث گم شدن پول مطرح نیست. *** اطلاعات: رهبر معظم انقلاب در دیدار هیأت عالیرتبه از جنبش مقاومت اسلامی : موضوع فلسطین قطعاً به نفع فلسطینی‌ها و دنیای اسلام تمام خواهد شد ***ابتکار: شکایت از عیسی کلانتری در پرونده‌ طرح‌های گردشگری تنگ‌تکاب خوزستان و آشوراده گلستان به کجا رسید؟ در طول یک سال گذشته نام عیسی کلانتری، رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست و معاونانش در چندین پرونده قضایی به چشم می‌خورد، پرونده‌های که با شکایت فعالان محیط‌زیست تشکیل شده است. *** کیهان: ضرب شست سربازان گمنام امام زمان(عج) به آمریکا; فصل شکار جاسوس 17 مأمور سیا در تور وزارت اطلاعات; مدیرکل ضد جاسوسی وزارت اطلاعات از دومین ضربه بزرگ به سازمان جاسوسی آمریکا خبر داد. ***دنیای اقتصاد:  نرخ بیکاری مقاطع مختلف تحصیلی اعلام شد; مدرک پرطرفدار بازار کار;  مدرک تحصیلی پرطرفدار بازار کار چیست؟ شاید برخی در وهله اول پاسخ این سوال را لیسانس یا فوق‌لیسانس گویند. اما آمارها روایت دیگری دارند. داده‌های تفصیلی مرکز آمار از بازار کار در سال ۹۷ نشان می‌دهد که نرخ بیکاری برای دارندگان مدرک «دکترای تخصصی» و مدارک زیردیپلم، کمتر از ۱۰ درصد است و نسبت به باقی مدارک تحصیلی، در وضعیت بهتری قرار دارند. *** آرمان امروز:  كاهش قيمت‌ مسكن كليد خورد; کارشناسان می‌گویند در ماه‌های بهمن‌، اسفند و اردیبهشت‌ که جزو ماه‌های پرمعامله محسوب می‌شوند، شاهد عملکردهای هیجانی در بازار مسکن بودیم. اما هیچ‌گاه این هیجانات در بازار پایدار نمی‌ماند و آنگونه که از اظهارات بنگاهداران مسکن بر می‌آید پس از سومین ماه سال، کسادی در بازار مسکن حکفرما شده است. ***

چگونه به یک رفتار گرای حیوان تبدیل شویم ؟

چگونه به یک رفتار گرای حیوان تبدیل شویم ؟

آموزش رفتار حیوانات

رفتارگرایان حیوانات حرفه ای هستند که رابطه حیوانات را با محیط فیزیکی و حیوانات دیگر مطالعه می کنند. رفتارگرایان حیوانی از زمینه های مختلف تحصیلی از جمله زیست شناسی یا اخلاق، زیست شناسی، روانشناسی و دامپزشکی می آیند و می توانند در تنظیمات مختلف از جمله آزمایشگاه ها و منازل خصوصی کار کنند. اگر شما در حال بررسی حرفه ای به عنوان یک رفتارگرای حیوان هستید، به احتمال زیاد به آموزش گسترده ای در زمینه آگاهی و تجربه عملی نیاز خواهید داشت. اما به طور جدی با توجه به این مسیر، با توجه به الزامات علمی و حرفه ای، می توانید یک حرفه ی پرطرفدار به عنوان یک رفتارگرای حیوانات داشته باشید!

 

 

 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چگونگی انجام کار

مطالب مرتبط


گام 1 - انتخاب مسیر شغلی شما

انتخاب مسیر شغلی شما

در مورد حیوانات رفتارگرایانه یاد بگیرید : رفتارگرایان حیوانات علل، عملکرد، توسعه و تکامل رفتارهای یک حیوان خاص یا گروه حیوانات را بررسی می کنند. اگر دوست دارید با حیوانات کار کنید، این ممکن است یک مسیر شغلی برای شما باشد.

 • بررسی انواع مختلف کارهایی که می توانید انجام دهید. اینها شامل آژانس های دولتی یا سایر موسسات دولتی و خصوصی مانند دانشگاه ها یا موزه ها و حتی حیوانات خانگی می باشند.
 • کمک به حیوانات، صاحبان آنها و مشارکت در پروژه های تحقیقاتی که به حیوانات و حتی انسان کمک می کند، می تواند فوق العاده جالب باشد و باعث می شود که این مسیر شغلی کمتر شبیه “شغل” باشد.
انتخاب مسیر شغلی شما

 مصاحبه با یک رفتارگر حیوانات :  قبل از تصمیم گیری برای تبدیل شدن به یک رفتارگرای حیوانات، در نظر گرفتن دیدار با کسی که در حال حاضر یکی است. این ممکن است به پاسخ به سوالات شما کمک کند و شما را در مسیر درست شروع کرده، اما همچنین اهداف خود را برای آینده راهنمایی کنید.

 

 • در مورد چگونگی پیروی از شغل خود سؤال کنید درمورد تحصیلاتش و هرگونه تجربه عملی که داشتم پرسیدم. اگر شما از یادگیری و تلاش برای اهداف خاص لذت می برید، رفتارگرایان حیوانی می توانند گزینه ای عالی برای شما باشند.
 • از او بپرسید که آیا شما به کار یا داوطلبانه در مکان هایی مانند باغ وحش ها، آزمایشگاه های تحقیقاتی یا ادارات دامپزشکی کمک می کنید؟
انتخاب مسیر شغلی شما

 شخصیت و اهداف خود را در نظر بگیرید :  راه هایی را در نظر بگیرید که رفتارگرایی حیوانات به شیوه زندگی شما بستگی دارد. عواملي مانند اهداف نهايي، زمان، مکان، نيازهاي بالقوه و حقوق شما ممکن است به تصميم گيري شما کمک کند و شغل شان را شکل دهيد. ممکن است بخواهید از برخی سوالات زیر سوال کنید:

 

 • آیا خواسته های فیزیکی وجود دارد؟ بسته به محل کار و محیط کاری شما ممکن است برای ساعت های طولانی نشسته یا ایستاده باشد.
 • آیا خواسته های عاطفی وجود دارد؟ اگر به راحتی به حیوانات متصل می شوید، ممکن است بخواهید در مورد اینکه آیا آسان است که خودتان را از حیوان جدا کنید تا بتوانید کار خود را به طور موثر انجام دهید.
 • آیا رفتارگرایی حیوانی به شخصیت شما بستگی دارد؟ کار با حیوانات، صاحبان آنها، همکاران، مقامات یا سازمان های عمومی می تواند بخش قابل توجهی از کار شما باشد. اگر شما علاقه مند به کار به عنوان یک محقق هستید، ممکن است مقدار زیادی از وقت خود را در یک آزمایشگاه صرف کنید.
 • از خودتان بپرسید که آیا ترجیح می دهید که تماس روزانه با حیوانات و صاحبان آنها را داشته باشید یا اگر با حیوانات و دیگر دانشمندان، مانند یک مرکز تحقیقاتی، شادتر باشید.
 • جبران خسارت چیست؟ رفتارگرایان حیوانی به طور متوسط ​​61،640 دلار کسب می کنند. این مقدار می تواند با توجه به تجربه و مکان شما متفاوت باشد. توجه داشته باشید که ممکن است رقابت شدید برای شغل به عنوان رفتارگرایان حیوانات، به ویژه در دانشگاه ها وجود داشته باشد.

گام 2 - بدست آوردن آموزش و تجربه عملی

بدست آوردن آموزش و تجربه عملی

 مدرک کارشناسی خود را پایان دهید : شما باید مدرک لیسانس خود را برای تحصیل در رشته تحصیلات تکمیلی یا حرفه ای به عنوان یک رفتارگر حیوان به پایان برسانید. نگاهی به دوره های خاصی برای رفتارهای حیوانی بزرگی یا تحصیل در رشته مرتبط با زیست شناسی، زیست شناسی، روانشناسی، علوم عصبی یا انسان شناسی.

 

 • برخی از دانشگاه ها برنامه های مربوط به یک مدرک لیسانس در علوم رفتاری را ارائه می دهند.
 • اگر دانشگاه شما برنامه تحصیلی در علوم رفتاری را نداشته باشد، در نظر گرفتن تحصیلات خود را در یکی از دو حوزه به طور مستقیم با رفتارگرایان حیوانی: اخلاق و روانشناسی مقایسه کنید. اخلاق شناسان، که اغلب به عنوان زیر شاخه ای از زیست شناسی در نظر گرفته می شوند، به طور خاص رفتار حیوانات را مطالعه می کنند و معمولا در بخش های دانشگاه مانند زیست شناسی، زیست شناسی، انومیولوژی یا سایر علوم حیوانی آموزش می بینند.
 • دیگر زمینه های مرتبط با رفتارگرایان حیوانی، محیط زیست رفتاری و انسان شناسی است.
 • نگاهی به طبقاتی که مکمل حیوانات رفتارگرایانه هستند. به عنوان مثال، اگر شما یک متخصص زیست شناسی هستید، ممکن است بخواهید در روانشناسی و انسان شناسی کلاس ها را به منظور گسترش درک خود از این زمینه بخواهید.

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب


تازه‌ترین جزئیات از ساخت داروی “درمان تومور مغزی” توسط متخصصان ایرانی; رئیس مرکز تحقیقات صرع دانشگاه مونستر آلمان تازه‌ترین جزئیات از ساخت داروی “درمان تومور مغزی” توسط متخصصان ایرانی با عنوان “نانودارو کورکومین” را تشریح کرد. پروفسور علی ‌گرجی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در استان تهران، در پاسخ به این سؤال که نانوداروی کورکومین چگونه می‌تواند با تومور مغزی مبارزه کند، اظهار داشت: نانوداروی کورکومین که ماده اصلی آن زردچوبه است برای درمان سرطان مغز به‌کار می‌رود و حتی در علم قدیم و طب سنتی زردچوبه داروی ضدالتهاب معرفی شده و در تحقیقات زیادی که روی سلول‌های سرطانی مختلف انجام شده است ثابت شد زردچوبه نه‌فقط برای سرطان مغز بلکه در درمان سرطان‌های دیگر مانند سرطان پستان و سرطان روده هم مؤثر است.

خبرگزاری فارس: رابطه‌بازان و مفسدان در آینده کشور هیچ جایی ندارند; رئیس قوه قضائیه در مراسم تشییع شهدا، گفت: خون شهدا این نظام را تضمین کرده است، آینده از آنِ متقین است و پولداران و رابطه‌بازان و مستکبران و مفسدان در آینده هیچ جایی ندارند.