ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

12 + 13 =

بستن
بستن

چگونه به یک رفتار گرای حیوان تبدیل شویم ؟

چگونه به یک رفتار گرای حیوان تبدیل شویم ؟

آموزش رفتار حیوانات

رفتارگرایان حیوانات حرفه ای هستند که رابطه حیوانات را با محیط فیزیکی و حیوانات دیگر مطالعه می کنند. رفتارگرایان حیوانی از زمینه های مختلف تحصیلی از جمله زیست شناسی یا اخلاق، زیست شناسی، روانشناسی و دامپزشکی می آیند و می توانند در تنظیمات مختلف از جمله آزمایشگاه ها و منازل خصوصی کار کنند. اگر شما در حال بررسی حرفه ای به عنوان یک رفتارگرای حیوان هستید، به احتمال زیاد به آموزش گسترده ای در زمینه آگاهی و تجربه عملی نیاز خواهید داشت. اما به طور جدی با توجه به این مسیر، با توجه به الزامات علمی و حرفه ای، می توانید یک حرفه ی پرطرفدار به عنوان یک رفتارگرای حیوانات داشته باشید!

 

 

 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چگونگی انجام کار

مطالب مرتبط


گام 1 - انتخاب مسیر شغلی شما

انتخاب مسیر شغلی شما

در مورد حیوانات رفتارگرایانه یاد بگیرید : رفتارگرایان حیوانات علل، عملکرد، توسعه و تکامل رفتارهای یک حیوان خاص یا گروه حیوانات را بررسی می کنند. اگر دوست دارید با حیوانات کار کنید، این ممکن است یک مسیر شغلی برای شما باشد.

 • بررسی انواع مختلف کارهایی که می توانید انجام دهید. اینها شامل آژانس های دولتی یا سایر موسسات دولتی و خصوصی مانند دانشگاه ها یا موزه ها و حتی حیوانات خانگی می باشند.
 • کمک به حیوانات، صاحبان آنها و مشارکت در پروژه های تحقیقاتی که به حیوانات و حتی انسان کمک می کند، می تواند فوق العاده جالب باشد و باعث می شود که این مسیر شغلی کمتر شبیه "شغل" باشد.
انتخاب مسیر شغلی شما

 مصاحبه با یک رفتارگر حیوانات :  قبل از تصمیم گیری برای تبدیل شدن به یک رفتارگرای حیوانات، در نظر گرفتن دیدار با کسی که در حال حاضر یکی است. این ممکن است به پاسخ به سوالات شما کمک کند و شما را در مسیر درست شروع کرده، اما همچنین اهداف خود را برای آینده راهنمایی کنید.

 

 • در مورد چگونگی پیروی از شغل خود سؤال کنید درمورد تحصیلاتش و هرگونه تجربه عملی که داشتم پرسیدم. اگر شما از یادگیری و تلاش برای اهداف خاص لذت می برید، رفتارگرایان حیوانی می توانند گزینه ای عالی برای شما باشند.
 • از او بپرسید که آیا شما به کار یا داوطلبانه در مکان هایی مانند باغ وحش ها، آزمایشگاه های تحقیقاتی یا ادارات دامپزشکی کمک می کنید؟
انتخاب مسیر شغلی شما

 شخصیت و اهداف خود را در نظر بگیرید :  راه هایی را در نظر بگیرید که رفتارگرایی حیوانات به شیوه زندگی شما بستگی دارد. عواملي مانند اهداف نهايي، زمان، مکان، نيازهاي بالقوه و حقوق شما ممکن است به تصميم گيري شما کمک کند و شغل شان را شکل دهيد. ممکن است بخواهید از برخی سوالات زیر سوال کنید:

 

 • آیا خواسته های فیزیکی وجود دارد؟ بسته به محل کار و محیط کاری شما ممکن است برای ساعت های طولانی نشسته یا ایستاده باشد.
 • آیا خواسته های عاطفی وجود دارد؟ اگر به راحتی به حیوانات متصل می شوید، ممکن است بخواهید در مورد اینکه آیا آسان است که خودتان را از حیوان جدا کنید تا بتوانید کار خود را به طور موثر انجام دهید.
 • آیا رفتارگرایی حیوانی به شخصیت شما بستگی دارد؟ کار با حیوانات، صاحبان آنها، همکاران، مقامات یا سازمان های عمومی می تواند بخش قابل توجهی از کار شما باشد. اگر شما علاقه مند به کار به عنوان یک محقق هستید، ممکن است مقدار زیادی از وقت خود را در یک آزمایشگاه صرف کنید.
 • از خودتان بپرسید که آیا ترجیح می دهید که تماس روزانه با حیوانات و صاحبان آنها را داشته باشید یا اگر با حیوانات و دیگر دانشمندان، مانند یک مرکز تحقیقاتی، شادتر باشید.
 • جبران خسارت چیست؟ رفتارگرایان حیوانی به طور متوسط ​​61،640 دلار کسب می کنند. این مقدار می تواند با توجه به تجربه و مکان شما متفاوت باشد. توجه داشته باشید که ممکن است رقابت شدید برای شغل به عنوان رفتارگرایان حیوانات، به ویژه در دانشگاه ها وجود داشته باشد.

گام 2 - بدست آوردن آموزش و تجربه عملی

بدست آوردن آموزش و تجربه عملی

 مدرک کارشناسی خود را پایان دهید : شما باید مدرک لیسانس خود را برای تحصیل در رشته تحصیلات تکمیلی یا حرفه ای به عنوان یک رفتارگر حیوان به پایان برسانید. نگاهی به دوره های خاصی برای رفتارهای حیوانی بزرگی یا تحصیل در رشته مرتبط با زیست شناسی، زیست شناسی، روانشناسی، علوم عصبی یا انسان شناسی.

 

 • برخی از دانشگاه ها برنامه های مربوط به یک مدرک لیسانس در علوم رفتاری را ارائه می دهند.
 • اگر دانشگاه شما برنامه تحصیلی در علوم رفتاری را نداشته باشد، در نظر گرفتن تحصیلات خود را در یکی از دو حوزه به طور مستقیم با رفتارگرایان حیوانی: اخلاق و روانشناسی مقایسه کنید. اخلاق شناسان، که اغلب به عنوان زیر شاخه ای از زیست شناسی در نظر گرفته می شوند، به طور خاص رفتار حیوانات را مطالعه می کنند و معمولا در بخش های دانشگاه مانند زیست شناسی، زیست شناسی، انومیولوژی یا سایر علوم حیوانی آموزش می بینند.
 • دیگر زمینه های مرتبط با رفتارگرایان حیوانی، محیط زیست رفتاری و انسان شناسی است.
 • نگاهی به طبقاتی که مکمل حیوانات رفتارگرایانه هستند. به عنوان مثال، اگر شما یک متخصص زیست شناسی هستید، ممکن است بخواهید در روانشناسی و انسان شناسی کلاس ها را به منظور گسترش درک خود از این زمینه بخواهید.
بدست آوردن آموزش و تجربه عملی

 دریافت آموزش اضافی :  اکثر مواقع به عنوان رفتارگرایان حیوانات، هنگامی که مدرک لیسانس خود را به پایان رسانده اید، نیاز به مقطع پیشرفته مانند مدرک کارشناسی یا علوم (MA یا MS)، دکتر فلسفه (دکترا) یا دکتر دامپزشکی DVM )دارید. دریافت آموزش درست، اطمینان حاصل می کند که شما به اطلاعات مورد نیاز برای به رسمیت شناختن شغلی بودن رفتارگرای حیوانات تسلط دارید.

 • دریافت مدرک تحصیلی از آنجایی که اکثر دانشمندان رفتار حیوانات آموزش و تحقیق در دانشگاه ها یا دانشکده ها و یا در آزمایشگاه های دولتی یا سایر موسسات را انجام می دهند، احتمالا می خواهید یک مدرک تحصیلی بگیرید. اکثر این موسسات نیاز به یک دکترا دارند، هرچند برخی ممکن است تنها از یک MA یا MS درخواست کنند.
 • توجه داشته باشید که برخی از دانشگاه ها، مانند دانشگاه ایندیانا، برنامه هایی را برای تبدیل شدن به یک رفتارگرای حیوان ارائه می دهند.
بدست آوردن آموزش و تجربه عملی

 تجربه عملی را دنبال کنید :  در حالی که شما تحصیلات خود را دریافت کرده اید یا بلافاصله پس از آن، در نظر بگیرید که یک کارآموزی یا شغلی داشته باشید که تجربیات عملی خود را در زمینه کارهای خود اضافه کنید. دانشگاه یا کالج شما می تواند به شما در پیدا کردن یک کارآموزی یا محل اقامت برای تکمیل تحصیلات خود کمک کند.

 

 • درک کنید که بسیاری از برنامه های درجه و کارفرمایان ممکن است نیاز به کارآموزی یا اقامت برای فارغ التحصیلی یا شروع کار داشته باشند.
 • تجارب کارآموزی خود را متنوع کنید. این به شما یک نمای کلی از انواع کارهای شما را می دهد و به شما کمک می کند تا بهترین چیزها را بدانید. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید در آزمایشگاه دانشگاه خود کار کنید و برای تابستان یک کارآموزی در یک باغ وحش یا موسسه دولتی انجام دهید.
بدست آوردن آموزش و تجربه عملی

 درخواست کمک و کمک هزینه تحصیلی :  اگر شما یک دانش آموز هستید یا تحصیلاتتان را تمام کرده اید، درخواست های کمک های مالی و کمک های بلاعوض را ارسال کنید. این می تواند به شما کمک کند که هر تحقیق یا کار دیگری را که ممکن است به عنوان یک رفتارگرای حیوان دوست داشته باشید انجام دهید.

 

 • شما می توانید فرصت های کمک هزینه و بورس تحصیلی در دانشگاه ها و کالج ها، موسسات تحقیقاتی و یا گروه های مستقل پیدا کنید. به عنوان مثال، در دانشگاه محلی خود در مورد فرصت های کمک رسانی و یا به سازمان هایی نظیر بنیاد ملی علوم یا انجمن رفتار حیوانات نگاه کنید.
بدست آوردن آموزش و تجربه عملی

در مورد تحقیقات فعلی خودتان را مطلع کنید :  با حضور در کنفرانس ها و نشریات خواندن و سایر نشریات تجاری، در کنار تحقیقات فعلی در حوزه مطالعات رفتار حیوانات و زمینه های مرتبط با آن قرار بگیرید. این می تواند شما را از روند هایی که ممکن است به شما کمک می کند تا کار خود را به طور موثر انجام دهید مطلع سازد و همچنین شما را برای کارفرمایان بالقوه جذاب کند. شما همچنین ممکن است بتوانید از طریق تبلیغات در نشریات شغل پیدا کنید.

 • مجلات را از حوزه مطالعات رفتار حیوانات بخوانید. انجمن تحقیقات رفتارهای حیوانی و رفتارهای حیوانات به طور مشترک مجله رفتار حیوانی را منتشر می کند.
 • اشتراک در مجلات در زمینه های مربوط به علاقه خاص خود را مانند روانشناسی، زیست شناسی، انسان شناسی، یا زیست شناسی.
 • شرکت در کنفرانس با سایر رفتارگرایان حیوانات و / یا متخصصان مرتبط با زمینه های مرتبط. برای مثال، انجمن رفتار حیوانی یک کنفرانس سالانه برای رفتارگرایان حیوانی برگزار می کند. انجمن رفتار حیوانات هم همینطور.

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

 1. حمید مرشدی - 2021/02/25 - 9:21 ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب