ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه به یک دختر جذاب تبدیل شوید؟

چگونه به یک دختر جذاب تبدیل شوید؟

آیا تا به حال دختری با مد روز دیده اید و فکر کرده اید ، “وای، دختر شیک و با اعتماد به نفس است!”؟ خب، حالا شما می توانید با راه کار های ما مثل بقیه شیک بنظر برسید. فقط این دستورالعمل را دنبال کنید تا  که احساس شیک و افتخار به شما دستیابد

مطالب مرتبط


گام 1 - پوشیدن لباس مناسب

پوشیدن لباس مناسب

از لباس های کهنه که دارید خلاص شوید ، شما نیاز به یک تغییر را حس میکنید ، یا ممکن است به هر دلیلی از  لباس های قدیمی خود را خسته شده باشید. خلاص شدن از لباس های کهنه، این نه تنها به شما فضای بیشتری برای لباس های جدید میدهد، و هم باعث میشود تا لباس های جدیدی بپوشید. سبک خود را انتخاب کنید.منظور از سبک استفاده از لباس هایی است شما با ان احساس راحتی میکنید.

پوشیدن لباس مناسب

رفتن به مرکز خرید. رفتن به خرید با مادر خود و یا با دوستان خوب. اطمینان حاصل کنید که در موقع خرید لباس ، شما تعیین کننده سبک لباس پوشیدن خود هستید نه دیگران. شما میتوانید به تنهایی و یا به کمک دوستان خود از خرید های انلاین نیز لذت ببرید.اگر چه همیشه خرید در دنیای واقعی لذت زیاد و احساس خوبی دارد از خرید در صفحات مجازی.

گام 2 - استفاده از لوازم جانبی

استفاده از لوازم جانبی

لوازم جانبی برای زیبایی لباس خوب است. سعی کنید چیزهایی مانند کمربند، روسری، کلاه، وغیره را از سایت های اینترنتی یا هر جای دیگه بخرید .

استفاده از لوازم جانبی

لباس جواهرات منحصر به فرد. اگر جواهرات دوست دارید ، شما می توانید گوشواره، دستبند، گردنبند، و ... را بیندازید. آنها لازم نیست حتما طلا 24 عیارباشد.اگر شما جواهرات را دوست ندارید، پس از ان استفاده نکنید. سبک شما می تواند بدون هیچ جواهرات باشد.

گام 3 - آرایش

آرایش

شما میتوانید تصمیم بگیرید که ایا میخواهید ارایش کنید یا نه. این یک انتخاب بین شما و پدر و مادر خود است. از آنها بخواهید اگر مشکلی ندارند در تعطیلات اخر هفته ارایش کنید.هرگز آرایش بیش از اندازه،.خیلی خوب و زیبا نیست. این فقط اجازه می دهد تا شما یکم روشن تر به نظر برسید

اطلاعات مطلب

  • جوانی
  • 680 بازدید
  • blankblankblankblankblank (4 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : mahdi kamali - شنبه, 15 آوریل 17, 9:33 ق.ظ
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب