ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

5 + نه =

بستن
بستن

چگونه به نقش و قدرت اهرم در تجارت پی ببریم؟

چگونه به نقش و قدرت اهرم در تجارت پی ببریم؟

در این مقاله به بررسی چند اهرمی پرداخته می شود که به شما این امکان را می دهد تا از شبکه وسیع دان نقطه نظرات و تجربیات استفاده کنید و بر توانایی های خود بیفزایید. این مقاله به شما کمک می کند تا این منابع را در زندگی خود شناسایی نمایید و از آن در شبکه ی تجاری خود استفاده نمایید.

ارشمیدس فیلسوف یونانی می گوید: به من میله ی باندی بدهید تا بتوانم در یک مکان روی آن بیایستم تا دنیا را زیر پاهایم تکان دهم. کلمات این فیلسوف بزرگ کاربردهای جهانی دارد. در حیقت همان طور که در این مقاله مطالعه خواهید نمود شما نیز می توانید از اصل اهرم استفاده نمایید و بر توانایی ها و استعدادهای خود بیافزایید. با بکارگیری مطالب این بخش می توانید کار و تجارتتان را بیش از اندازه بواسطه ی استفادهخ از توانمندی های ظاهری خود به موفقیت برسید.

مطالب مرتبط


گام 1 - از علم و آگاهی دیگران استفاده نمایید.

از علم و آگاهی دیگران استفاده نمایید.

استفاده از علم و دانش دیگران می تواند دنیایی از تفاوت و موفقیت را در کارتان ایجاد کند. یافتن و بکارگیری دانش و آگاهی می تواند موجب کسب پول و کارتان شود و شما براحتی می توانید در سرمایه گذاری خود صرفه جویی داشته باشید. افراد موفق را بررسی کنید از کتاب ها و مقالات و کنفرانس ها برای دستیابی به نقطه نظرات و عقاید برای دستیابی هر چه سریع تر به اهداف خود اتفاده کنید. اکنون به واسطه ی اینترنت می توانید ساده تر و سریع تر به دانش و اطلاعات اشخاص دست پیدا کنید.

گام 2 - از پول و سرمایه ی دیگران بعنوان یک اهرم استفاده نمایید.

از پول و سرمایه ی دیگران بعنوان یک اهرم استفاده نمایید.

اگر بدانید که چگونه از پول و امکانات مالی دیگران استفاده کنید به منابعی دست پیدا می کنید و به موفقیت هایی می رسید که امکان ندارد به تنهایی از آن ها بهره بگیرید. از فرصت های مختلف برای قرض گرفتن و سرمایه گذاری استفاده کنید. بانک ها و موسسات وام دهنده و شرکت های سرمایه گذاری و منابع بخش های دولتی و خصوصی می توانند در این زمینه به شما کمک نمایند. کارفرمایان باید از همان ابتدا کارشان با بانک ها در تماس نزدیک و رابطه ی خوب باشند. با توجه به این موضوع باید متوجه باشید که بهترین زمان وام گرفتن موقعی است که به این وام نیاز ندارید. مبلغ کمی وام بگیرید. از این پول و سرمایه برای انجام سرمایه گذاری مطمن استفاده کنید و در مدت چند ماه بدهی خود را به بانک بپردازید. اگر این کار را چندین بار تکرار کنید با بانک خود ارتباط منسجم و مستحکمی برقرار می سازید و اعتبار و ارزش خود نزد آن بانک افزایش می یابد.

گام 3 - از تجارت و موفقیت های دیگران بهره بگیرید.

از تجارت و موفقیت های دیگران بهره بگیرید.

تجارت و موفقیت های افراد و شرکت ها را در نظر بگیرید تا به روند موفقیت آن ها پی ببرید. بررسی کنید که آن ها چگونه توانسته اند مسایل و مشکلات خودشان را حل و قصل نمایند. اغلب افراد موفق توانایی غلبه بر مشکلات فراوان تحت به راس کار در آوردن حرفه و تجارتشان را دارند.

توصیف و ماجراهای افراد موفق را در دنیای تجارت مطالعه کنید.از افراد موفق نظرخواهی کنید و حتی از آن ها برای دستیابی به موفقیت حرفه ای خود راهنمایی بخواهید. بسیاری از این افراد در حرف زدن در مورد نحوه ی موفق بودنشان بسیار متواضع هستند.

گام 4 - از شکست دیگران تجربه بگیرید.

از شکست دیگران تجربه بگیرید.

بنیامین فرانگلین در یکی از نوشته های خود اینگونه می گوید:انسان ها علم و آگاهی را خریداری کنند و یا آن را از دیگران قرض بگیرند. شخصی که خریدار آگاهی است بهای کامل آن را از منابع و فرصت های خود می پردازد. شخصی که اگاهی را قرض می گیرید براحتی می تواند از شکست های دیگران درس بگیرد و آن ها را در کار و حرفه ی خود در نظر بگیرد.

تاریخ مملو از مثال هایی است که در آن افرادی قادر بودند با مطالعه ی شکست های دیگران به موفقیت های زیادی برسند. به اوضاع و احوال سرگذشت مشاغل و افرادی توجه کنید که خودتان نیز در آن حرفه و شغل برخوردار می باشد و از شکست ها و موفقیت های آن ها به نفع خودتان بهره ببرید.

گام 5 - از باورها و نقطه نظرات دیگران استفاده نمایید.

از باورها و نقطه نظرات دیگران استفاده نمایید.

یک ایده و باور منطقی و خوب می تواند موفقیت شما را رقم بزند. شما هر چه بیشتر در معرض ایده و باورهای خوب و منطقی قرار بگیرید امکان بروز موفقیت نیز افزایش پیدا می کند. البته منظور از بیان موضوع فوق این نمی باشد که به یک ایدا واحد کفایت کنید. اکا یک ایده و باور خوب می تواند نقطه شروع مناسبی باشد. بسیاری از افراد از آن نقطه نظرهای ارایه شده استفاده نمی کند بلکه در این میان فردی را می یابند که در طول بکارگیری عقاید او به موفقیت و انسجام می رسند.

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب