ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه به مشتری جدید خوش آمدگویی کنیم؟

چگونه به مشتری جدید خوش آمدگویی کنیم؟

مشتریان شما می توانند بطور مدام به شما مراجعه نمایند اگر با آن ها خوش برخورد باشید و به خوبی از آن ها استقبال نمایید و با احترام با آن ها رفتار نمایید قطعا آن مشتری می تواند شما را برای خرید محصول یا کسب خدمات به شما مراجعه می کند. طبق آمار بازاریابی این روش خیلی مفیدتر می باشد و می تواند بدون تبلیغ مالی مشتری وفاداری جذب کرد.حفظ مشتری جدید خود می تواند تبدیل به شروع یک رابطه تبدیل شود و این هم به نفع مشتری هم به نفع منافع شرکت می باشد.

در ادامه روش هایی برای خوش آمد گویی مناسب به مشتری پیشنهاد می شود. پس با ما در سایت ویکی چجور بمانید…

مطالب مرتبط


گام 1 - به دست آوردن اطلاعات مربوط به مشتری در زمان اولین خرید خود

به دست آوردن اطلاعات مربوط به مشتری در زمان اولین خرید خود

جمع آوری اطلاعات می تواند شامل نام و نام ختوادگی شماره تماس یا ایمیل باشد.مشتری را متوجه این نکته نمایید که متوجه شود که شما اطلاعات از او را جمع آوری می کنید.تا در آینده به مشتریان وفادار خود تخفیف ارایه کنید.

گام 2 - ارسال نامه بمنظور تشکر از خرید و خوش آمد گویی

ارسال نامه بمنظور تشکر از خرید و خوش آمد گویی

به منظور خوش آمد گویی و تشکر از خرید مشتری می توانید نامه یا ایمیلی برای مشتری از طرف یکی از مدیران ارسال نمایید.مدیران و صاحبان کسب و کار اکثرا از این روش استفاده می نمایند و این بدین معنی می باشد که مشتری می تواند حس نماید که وجودش برای شرکت مهم تلقی می شود. در نامه خود حتما به اطلاعات پایه و مهم شرکت خود اشاره نمایید.مشتریان می خواهند بدانند که چه کسی هنگام خرید از آن ها تشکر می کند و این برای مهم تلقی شدن مشتری کمک شایانی می نماید.همچنین شما می توانید در این نامه به رزومه و تاریخچه و آینده کسب و کارتان اشاره نمایید. اطلاعات مربوط به مشتریان خود را در نامه مشخص کنید.اطلاعات خوب می تواند شامل تبلیغات فروش سالانه و سیاست های خدمات به مشتریان و ساعات کاری و اطلاعات دیگری که می تواند برای مشتری جالب یاشد

گام 3 - اطلاع رسانی دیگر خدمات و محصولات

اطلاع رسانی دیگر خدمات و محصولات

به مشتریان برای بررسی کاتالوگی تهیه نمایید.معرفی محصولات و خدمات می تواند به مشتری دید دقیق تری از ساختار کسب و کار و افق کار شما برای وی ترسیم نماید.در نامه خود می توانید یک بروشور قرار دهید یک بروشور می تواند تبلیغات مفیدی برای شما در آن لحظه القی گردد.

گام 4 - فراهم کن مشوق برای مشتری برای وفداری به کسب و کار شما

فراهم کن مشوق برای مشتری برای وفداری به کسب و کار شما

برای مشتریان خود بابت مراجعه مجدد به شما تخفیف ارایه نمایید.این تخفیف باید به گونه ای باشد که نظر مشتری جلب نماید تا در آینده نیز به شما مرجعه نماید.یک تخفیف 15 تا 20 درصد می تواند نظر مشتری را جلب نماید. برای مشتریان وفادار خود شرایط ویزه ای محیا نمایید مثلا به آن ها کارت های تخفیف بدهید.این تخفیف خود به نوبه ی خو می تواند برای مشتری جالب باشد و برای رفع نیاز های دیگر نیز به شما مراجعه مجدد نماید و این به معنی جذب مشتریان وفادار می باشد. گاه در کنار خرید های مشتری به آن ها می توانید جایزه بدهید مثلا یک خودکار یا دفترچه تهیه نمایید و به مشتریان وفادار خود از آن در قبال مراجعه مکرر بدهید. تا به نوعی به وفاداری آن ها جواب داده واز آن ها با ابن کار تشکر نموه باشید.

اطلاعات مطلب

  • دنیای کار
  • 1,400 بازدید
  • blankblankblankblankblank (2 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : هادی خانزاده - جمعه, 29 دسامبر 17, 12:23 ب.ظ
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب