ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

نوزده + هفده =

بستن
بستن

چگونه به خانه ی والدین برگردیم؟

چگونه به خانه ی والدین برگردیم؟

چگونگی بازگشت به خانه والدین

بازگشت به خانه والدین شما، یکی از پیچیده ترین تصمیمات عاطفی است،اما بازگشت به خانه عملی مثبت تر از ترک خانه است،برنامه ریزی، برقراری ارتباط صادقانه و انعطاف پذیری و شروع تغییرات از حالتی به حالت دیگر سخت تر و ناراحت کننده تر از آنچه فکر می کنید هست.

 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


گام 1 - یک طرح ایجاد کنید

یک طرح ایجاد کنید

قبل از اینکه کامیون در حال حرکت را اجاره کنید، باید یک برنامه داشته باشید، به این معنی که باید در آینده نگاهی بیندازید و آنچه را که میخواهید آن را در طول زمان خود ببینید.آیا می خواهید با تخم مرغ  آپز مامانتان از خواب  بیدار شوید و یا شما ترجیح می دهید با ساعت زنگ دار خود بیدار شوید ، چقدر زمان قصد دارید بمانید؟ سؤالاتی واقعی مانند این به شما کمک می کند تا به طور هدفمند به خانه خود بازگردید و آماده باشید که پدر و مادرتان تصویری واضح از آنچه که از شما انتظار دارند  را به والدین خود ارائه دهید.

گام 2 - انتظارات خود را بیان کنید

انتظارات خود را بیان کنید

در حال حاضر، شما یک تصویر واضح از انتظارات خود در ذهنتان دارید. باید با والدین خود نشستی داشته و انتظارات و بینش های خود را با آنها به اشتراک بگذارید.

گام 3 - به والدین خود فرصت بدهید تا انتظاراتشان را با شما به اشتراک بگذارند.

به والدین خود فرصت بدهید تا انتظاراتشان را با شما به اشتراک بگذارند.

شاید آنها نمی خواهند شما بعد از یک زمان مشخص مهمانانی داشته باشید یا که بعد از چند ماه اول، کرایه اتاق و خوراک را پرداخت کنید. با این کارها از تنشی که از انتظارات غلط حاصل میشود میتوان اجتناب کرد.

گام 4 - درباره قوانین خانه بحث و گفتگو کنید.

درباره قوانین خانه بحث و گفتگو کنید.

همچنین تصمیم گیری در مورد قوانین خانه بسیار مهم است. خیلی عجیب است ولی خیلی دوست داشتنی است با قوانین والدین زندگی کردن. شاید آن ها هنوزم نظم و نظامی در مورد خواب دارند  و از شما انتظار می رود که که دیر کرد خود را به خانه اطلاع دهید. برای جلوگیری از هر گونه سوء تفاهم، ضروری است که به والدین خود بیان کنید اگرچه شما فرزند آنها هستید، شما بزرگسال هستید و از قوانین خود استفاده می کنید.

 

گام 5 - باید انعطاف پذیر باشید.

باید انعطاف پذیر باشید.

تا زمانی که به بزرگسالی نرسیده اید متوجه نمیشوید از انجام چه چیزهایی لذت میبرید و انجام چه چیزهایی به ضرر و منفعت شماست. اکنون که شما دیگر "پادشاه" یا "ملکه قلعه خود" نیستید، احتمالا باید اصلاح هایی انجام دهید. شاید در صبح روز جمعه از مدیتیشن سکوت لذت ببرید، اما مادر شما دوست دارد در این روز اقوامتان را به خانه دعوت کند. در آن روزها شما می توانید پیاده روی کنید یا قصد داشته باشید که در کنار دریاچه نشسته باشید. همچنین احتمال دارد که سلیقه های شما با والدین شما متفاوت باشد و به جای تغییر در دکور خانه میتوانید اتاقتان را بر حسب سلیقه ی خودتان تغییر دهید.

 

باید انعطاف پذیر باشید.

از زمان عاقلانه استفاده کنید. بازگشت به خانه فرصتی عالی برای شروع دوباره است. و دیدن نعمت ها نه فقط نیاز به "زنده ماندن". این یک فرصت برای شناختن والدین به عنوان یک بزرگسال است. این فرصتی است برای استفاده از این "پناهگاه امن" برای رفع مشکلات که در وهله اول شما را در آنجا راند. این نیز یک مکان امن است که از طریق آن می توانید چیزهای جدیدی را باانتخاب های خود  در یک جهت موفق تر انجام دهید. اگر این نعمت های بزرگ (والدینتان) را بعد از برگشت به خانه می بینید.شما  به آسانی  تغییر پیدا کرده اید.

 

اطلاعات مطلب

  • قوانین زندگی
  • 486 بازدید
  • blankblankblankblankblank (2 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : - شنبه, 28 جولای 18, 11:13 ب.ظ
  • ویکی چجور

دیدگاه کاربران

  1. behnaz_pasandideh - 2018/07/30 - 12:26 ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب