گام 1 - یک طرح ایجاد کنید

یک طرح ایجاد کنید

قبل از اینکه کامیون در حال حرکت را اجاره کنید، باید یک برنامه داشته باشید، به این معنی که باید در آینده نگاهی بیندازید و آنچه را که میخواهید آن را در طول زمان خود ببینید.آیا می خواهید با تخم مرغ  آپز مامانتان از خواب  بیدار شوید و یا شما ترجیح می دهید با ساعت زنگ دار خود بیدار شوید ، چقدر زمان قصد دارید بمانید؟ سؤالاتی واقعی مانند این به شما کمک می کند تا به طور هدفمند به خانه خود بازگردید و آماده باشید که پدر و مادرتان تصویری واضح از آنچه که از شما انتظار دارند  را به والدین خود ارائه دهید.

گام 2 - انتظارات خود را بیان کنید

انتظارات خود را بیان کنید

در حال حاضر، شما یک تصویر واضح از انتظارات خود در ذهنتان دارید. باید با والدین خود نشستی داشته و انتظارات و بینش های خود را با آنها به اشتراک بگذارید.

گام 3 - به والدین خود فرصت بدهید تا انتظاراتشان را با شما به اشتراک بگذارند.

به والدین خود فرصت بدهید تا انتظاراتشان را با شما به اشتراک بگذارند.

شاید آنها نمی خواهند شما بعد از یک زمان مشخص مهمانانی داشته باشید یا که بعد از چند ماه اول، کرایه اتاق و خوراک را پرداخت کنید. با این کارها از تنشی که از انتظارات غلط حاصل میشود میتوان اجتناب کرد.

گام 4 - درباره قوانین خانه بحث و گفتگو کنید.

درباره قوانین خانه بحث و گفتگو کنید.

همچنین تصمیم گیری در مورد قوانین خانه بسیار مهم است. خیلی عجیب است ولی خیلی دوست داشتنی است با قوانین والدین زندگی کردن. شاید آن ها هنوزم نظم و نظامی در مورد خواب دارند  و از شما انتظار می رود که که دیر کرد خود را به خانه اطلاع دهید. برای جلوگیری از هر گونه سوء تفاهم، ضروری است که به والدین خود بیان کنید اگرچه شما فرزند آنها هستید، شما بزرگسال هستید و از قوانین خود استفاده می کنید.

 

گام 5 - باید انعطاف پذیر باشید.

باید انعطاف پذیر باشید.

تا زمانی که به بزرگسالی نرسیده اید متوجه نمیشوید از انجام چه چیزهایی لذت میبرید و انجام چه چیزهایی به ضرر و منفعت شماست. اکنون که شما دیگر “پادشاه” یا “ملکه قلعه خود” نیستید، احتمالا باید اصلاح هایی انجام دهید. شاید در صبح روز جمعه از مدیتیشن سکوت لذت ببرید، اما مادر شما دوست دارد در این روز اقوامتان را به خانه دعوت کند. در آن روزها شما می توانید پیاده روی کنید یا قصد داشته باشید که در کنار دریاچه نشسته باشید. همچنین احتمال دارد که سلیقه های شما با والدین شما متفاوت باشد و به جای تغییر در دکور خانه میتوانید اتاقتان را بر حسب سلیقه ی خودتان تغییر دهید.