ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

11 − 1 =

بستن
بستن

چگونه به اشتباهات خود بخندیم ؟

چگونه به اشتباهات خود بخندیم ؟

آموزش خونسردی و خندیدن به اشتباهات خود

هر کسی در زندگی مرتکب اشتباهاتی می شود. نشان دادن هرگونه عکس العمل به این اشتباه، بستگی به روحیه فردی دارد . بعضی از افراد عصبانی می شوند، بعضی دیگر افسرده شده و گریه می کنند، اما شما باید یاد بگیرید که از اشتباهات خود تجربه کسب کنید. و برای این کار نباید خود را تحت فشار عصبی یا روحی قرار دهید. در ادامه با راهکارها و طریقه برخورد با اشتباهات خود بیشتر آشنا خواهیم شد. برای رویارویی با اشتباهات خود و کسب تجربه از آنها با ما همراه باشید… 🙂 

 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


گام 1 - به اشتباهات خود لبخند بزنید

به اشتباهات خود لبخند بزنید

 لبخند زدن به اشتباهات خود

نادیده گرفتن و خندیدن به اشتباهات را از گذشته شروع کنید، مثلا شما در گذشته مرتکب اشتباه می شده اید که باعث افسرده گی شما شده است آن اشتباه را نادیده بگیرید و هنگام یا آوری آنها، لبخند بزنید، بدون آنکه خود را سرزنش کنید .

به اشتباهات خود لبخند بزنید

شناسایی محدودیت های خود

محدودیت های خود را شناسایی کنید و سعی کنید که اشتباهات شما از محدوده خارج نشود . هنگام مرتکب اشتباه خود  را آرام کرده و این را در نظر بگیرید که همه مردم در زندگی مرتکب اشتباهاتی می شوند .

به اشتباهات خود لبخند بزنید

خندیدن به اشتباهات فعلی خود

به اشتباهات فعلی خود بخندید و راحت باشید. ممکن است در ابتدا این مسئله برای شما سخت باشد اما رفته رفته عادت می کنید که اشتباهاتتان را زیاد جدی نگیرید بلکه از انها درس گرفته و از آنها نترسید .

گام 2 - زندگی را کمتر جدی بگیرید

زندگی را کمتر جدی بگیرید

کمتر جدی گرفتن زندگی

 هنگام مرتکب خطا خود را ببخشید. اگرچه ممکن است این کار برای شما بسیار سخت باشد و هنگام خواب از خود بپرسید که چرا آن کار را انجام دادید. باید سعی کنید که یک زندگی بی استرس تشکیل دهید از اشتباهاتی که در زندگی انجام داده اید بگذارید زیرا این اشتباهات بدون جبران هستند و یادآوری آنها فقط باعث عذاب و ناراحتی می شود .

زندگی را کمتر جدی بگیرید

شاد و خوشحال بودن

در زندگی شاد و خوشحال باشید . ممکن است بعضی مواقع زندگی بسیار جدی باشد و بعضی مواقع بسیار خوب ، این شمایید که تصمیم می گیرید چگونه زندکی کنید . با دید مثبت به حقایق نگاه کنید مشکلات را بزرگ جلوه ندهید بلکه روشی برای حل آهنا بیابید .

زندگی را کمتر جدی بگیرید

مثبت بودن

 به جنبه های مثبت زندگی توجه کنید زندگی برای شما خیلی سخت خواهد بود جنبه های مثبت آن را در نظر بگیرید بابت نعمت هایی که دارید شکرگذار باشید .

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

  1. blank
    سبا فتحی - 2019/07/29 - 11:21 ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب