ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

چهار + پانزده =

بستن
بستن

چگونه به احساس پوچی خود خاتمه بدهیم؟

چگونه به احساس پوچی خود خاتمه بدهیم؟

این مقاله برای کسانی  است که ممکن است با توییتر و یا سبک گت (goth، سبک راک و متال) را دوست ندارند وقتی از خواب بیدار میشوند نمی خندند، مناسب می باشد. پس ادامه این مقاله را از دست ندهید….

مطالب مرتبط


گام 1 - صداقت.

صداقت.

با خودتان صادق باشید. حداقل وضعیت واقعیی زندگی خود را می دانید. همه ما رشد می کنیم و می میریم، و این رویداد به آرامی اتفاق می افتد. شواهد در اطراف ما است. واقع بین باشید.

گام 2 - درک کردن.

درک کردن.

درک کنی که هنوز در حال پیشرفت هستی بله، حتی در حال حاضر شما در حال رشد، بلوغ، یادگیری عمق های جدید، درک بینش، تبدیل شدن به یک فرد بهتر هستید. شما می توانید چیزهای بیشتری را انجام دهید، بیشتر مطالعه کنید، مکان های بیشتری بروید تا تجربیات بیشتری داشته باشید.

گام 3 - قدردانی.

قدردانی.

قدردانی کنیداز آنچه که دارید شما ممکن است خانواده، سرگرمی، حرفه ، سلامت کافی برای انجام آنچه که  دوست دارید داشته باشید از همه ی مواردی که لازم دارید، به دنبال کشف جهان و خودتان باشید. خودتان را با فرزندانتان مقايسه نکنيد، بلكه به كسانی كه پيش از این بوده اید، و چگونگی ادامه یك كار مفید در دنیا و جهان فکر کنید.

 

گام 4 - لذت ببرید.

لذت ببرید.

لذت ببریدن از به دست آوردن کمالات خود و آن را با بقیه به اشتراک بگذارید. شما  الگو، رهبر، نمونه هستید. شما زن خردمندی یا مادر بزرگ فاخری هستید . از آنجا که شما باید از این لذت ببرید و نقش خود را به خوبی انجام دهید.

گام 5 - خوشحالی از داشتن گذشته ی خوب.

خوشحالی از داشتن گذشته ی خوب.

از دست دادن گذشته ترسی نداشته باشید، اما به یاد داشته باشید که زمانی  خاطرات خوب و خوشحال کننده ای را دارا بودید و زندگی فوق العاده ای و فردایی بهتر پیش رو دارید.

اطلاعات مطلب

  • قوانین زندگی
  • 273 بازدید
  • (3 votes, average: 5٫00 out of 5)
    Loading...
  • آخرین ویرایش توسط : مهدی هاتفی نیا - سه شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۹۷, ۱:۱۴ ق.ظ
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب