ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

یک × 2 =

بستن
بستن

چگونه به احساس پوچی خود خاتمه بدهیم؟

چگونه به احساس پوچی خود خاتمه بدهیم؟

این مقاله برای کسانی  است که ممکن است با توییتر و یا سبک گت (goth، سبک راک و متال) را دوست ندارند وقتی از خواب بیدار میشوند نمی خندند، مناسب می باشد. پس ادامه این مقاله را از دست ندهید….

مطالب مرتبط


گام 1 - صداقت.

صداقت.

با خودتان صادق باشید. حداقل وضعیت واقعیی زندگی خود را می دانید. همه ما رشد می کنیم و می میریم، و این رویداد به آرامی اتفاق می افتد. شواهد در اطراف ما است. واقع بین باشید.

گام 2 - درک کردن.

درک کردن.

درک کنی که هنوز در حال پیشرفت هستی بله، حتی در حال حاضر شما در حال رشد، بلوغ، یادگیری عمق های جدید، درک بینش، تبدیل شدن به یک فرد بهتر هستید. شما می توانید چیزهای بیشتری را انجام دهید، بیشتر مطالعه کنید، مکان های بیشتری بروید تا تجربیات بیشتری داشته باشید.

گام 3 - قدردانی.

قدردانی.

قدردانی کنیداز آنچه که دارید شما ممکن است خانواده، سرگرمی، حرفه ، سلامت کافی برای انجام آنچه که  دوست دارید داشته باشید از همه ی مواردی که لازم دارید، به دنبال کشف جهان و خودتان باشید. خودتان را با فرزندانتان مقايسه نکنيد، بلكه به كسانی كه پيش از این بوده اید، و چگونگی ادامه یك كار مفید در دنیا و جهان فکر کنید.

 

گام 4 - لذت ببرید.

لذت ببرید.

لذت ببریدن از به دست آوردن کمالات خود و آن را با بقیه به اشتراک بگذارید. شما  الگو، رهبر، نمونه هستید. شما زن خردمندی یا مادر بزرگ فاخری هستید . از آنجا که شما باید از این لذت ببرید و نقش خود را به خوبی انجام دهید.

گام 5 - خوشحالی از داشتن گذشته ی خوب.

خوشحالی از داشتن گذشته ی خوب.

از دست دادن گذشته ترسی نداشته باشید، اما به یاد داشته باشید که زمانی  خاطرات خوب و خوشحال کننده ای را دارا بودید و زندگی فوق العاده ای و فردایی بهتر پیش رو دارید.

خوشحالی از داشتن گذشته ی خوب.

ارزیابی اولویت ها، اهداف و نقاط قوت خود را ارزیابی کنید. کمالت شما افزایش یافته است. شما دیگر بچه نیستید، و باید طوری رفتار کنید و فکر کنید که دوست دارید و احساس راحتی میکنید.

خوشحالی از داشتن گذشته ی خوب.

آماده شدن برای مراحل بعدی. شما نیمی از راه را آمده اید، بهتر است از آینده خود اطمینان حاصل کنید. آینده نباید شما را تحت فشار قرار دهد، اما انرژی خود را برای آنچه که می بینید، آماده می کند.

خوشحالی از داشتن گذشته ی خوب.

مبارزه با افسردگی و یا بحران های ذهنی .با چشم انداز جدیدی که پیدا کرده اید، می توانید به سادگی به قضاوت و ارزیابی اینکه چه کسی هستید، چگونگی ظاهر شدن به دیگران و نحوه رسیدگی به یک زندگی بالغ را توضیح دهید. به نظر می رسد مردان به این فرآیند «بحران اواسط زندگی» مبارزه می کنند و برای زنان مبتلا به یائسگی.

خوشحالی از داشتن گذشته ی خوب.

چیزهای جدیدی را انجام دهید هرگز متوقف نباشید و یا تجربه کسب  کنید زندگی با مرگ پایان می پذیرد. برای جامعه و  اطرافیان  خود مفید باشد یا حتی برای انجام کارهای خودتان. پیگیری فعالیت های اجتماعی، معنوی و یا شخصی شما را در موقعیتی قرار می دهد که مردم از شما مخالفت می کنند، اما شما را در یک چشم انداز مثبت نشان می دهد.  شما باید دیگران را تصدیق کنید تا شما را «قدیمی» احساس نکنند. افراد جوان همیشه نیاز به مربیان، الگوهایی بالغ و پایدار دارند.

خوشحالی از داشتن گذشته ی خوب.

از سن خود واسه کارهایی که قبلا نمیتونستید انجام بدید استفاده کنید مردم میگن چه پیرمرد بی نظیری هستید . شما هنوز خیلی قدیمی نیستید، اما اکنون زمان خوبی است زیرا هر کسی که هستید باشید یا اینکه بخواهید می شود. در حالیکه بالغ شده اید، می توانید از فانتزی های بی ضرر لذت ببرید؛ شما همیشه می خواستید حمام بنفشی داشته باشید ، یا در اتاق بچه ها، پرده های براق آویزان کنید.

اطلاعات مطلب

  • قوانین زندگی
  • 325 بازدید
  • blankblankblankblankblank (3 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : مهدی هاتفی نیا - سه‌شنبه, 15 می 18, 1:14 ق.ظ
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب