ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

3 × 2 =

بستن
بستن

چگونه گیاه سالم را در گلخانه شناسایی کنیم؟

چگونه گیاه سالم را در گلخانه شناسایی کنیم؟

اکثر اوقات گیاهان بسیاری در گلخانه هستند که وقتی شما وارد ساختمان میشوید احساس خفگی و فکر میکنید که توانایی نفس کشیدن را ندارید در مقاله نکات زیادی در مورد گیاهان جنگل به شماتعلیم  داده میشود.

مطالب مرتبط


گام 1 - شناسایی بهترین گیاه در گلخانه

شناسایی بهترین گیاه در گلخانه
  • گیاهان خیلی بزرگ همیشه به معنی بهترین نیستند: یک گیاه بزرگ ممکن است توانایی تحمل صدمه موجود که از گلدان به باغ بزرگ انتقال داده میشودرا نداشته باشد.اگر میخواهید یک گیاه بزرگ پرورش دهید مانند یک درخت کهنسال 2 -3 ساله ، برای دادن محصول با کیفیت و عالی ، به توصیه های قابل اطمینانی که کارکنان گلخانه در مورد شانس و وضعیت باغبانی به شما میدهند توجه کنید ،به عنوان مثال شما قیمت خوبی برای خریداین گیاه پرداخت میکنید و مهم است که گلخانه خوبی خریداری کنید.
شناسایی بهترین گیاه در گلخانه
  • به تصویر فوق نگاه کنید که نشان میدهد گیاه ناسالم  است: زمانیکه تمایل به خرید گیاه برای گلخانه خود دارید نگاه کنید که گیاه دچار افت و بیماری نباشد.
شناسایی بهترین گیاه در گلخانه
  • به خسارت ها ، نقطه ها ، تغییر رنگ و دیگر خسارت و اسیب برروی برگ ها،ساقه ها و شاخه گیاهان در تصویر توجه کنید، این ها به احتمال زیاد نشانه  آلودگی به افات است.
شناسایی بهترین گیاه در گلخانه
  • از پرورش گیاهان با علف های هرز در گلدان اجتناب کنید:به این معنی است که مدت طولانی در گلدان جا گرفته و درمراقبت از ان بی توجهی شده است.
شناسایی بهترین گیاه در گلخانه
  • از رشد دادن گیاهان که از پایه گلدان رشد میکنند اجتناب کنید به علاوه نیاز های گیاهانی که نادیده گرفته شدند.
شناسایی بهترین گیاه در گلخانه
  • اگر گیاه به خوبی رسیدگی نشده و یا نادیده گرفته شده است. بررسی کنید ببینید رطوبت خاک ،هرس و...را، و به طور کلی به موارد ذکر شده توجه کنید.اخیرا هرس کنندگان توانایی رفع رشد ناسالم گیاهان را پیدا کردند.و به طور خلاصه یک بازرس مراقب و با دقت باشید.
شناسایی بهترین گیاه در گلخانه
  • از بهترین گیاهان سمت چپ راانتخاب کنید: هنگامی که میخواهید برخی گیاهان را به دلایل مطالب ذکر شده در مرحله قبل دور بیندازید،  گیاهانی که به نظر خوب میرسد مانند شکل فوق که جذابیت بیشتریی برای تماشا کردن به شما میدهد . پس از مدتی شما یک حس سریع وبرای انجام این کار دریافت میکنید که میتوانید گیاهان خوب را شناسایی کنید.

    

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب