ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه بعنوان یک نوجوان اندیشه مثبتی داشته باشیم ؟

چگونه بعنوان یک نوجوان اندیشه مثبتی داشته باشیم ؟

یک تصویر ذهنی برای پاسخ احساسی در فعالیت های روز مریتان نیاز اساسی است .این عمل برای سلامتی و کیفیت زندگیتان لازم است .شاید قادر نباشید شغلتان را عوض کنید یا خانودیتان یا جایی که در ان زندگی میکنید  یا کار های بزرگ دیگری که موجب افکار منفی میشود اما میتوانید به تنش های زندگی با به چالش کشیدن فکر های منفی به نگرش مثبت نزدیک شوید و ظاهرتان در زندگی تان را عوض کنید .

مطالب مرتبط


گام 1 - به چالش کشیدن افکار منفی

به چالش کشیدن افکار منفی

افکار منفی خود را مشخص کنید. روانشناسان و رفتار شناسان شخصیتی اعتقاد دارند که ما این توانایی را داریم که با عوض کردن افکارمان رفتارمان را نیز میتوانیم عوض کنیم . افکار مسیری هستند که به رفتار ها منجرب میشوند. اولین قدم در کنترل افکارتان اگاهی است .

به چالش کشیدن افکار منفی

افکارتان را لیست بندی کنید. اگر در مشخص کردن افکار منفیتان با مشکل مواجه اید لیستی از افکارتان را تهیه کنید در این لیست بنویسید که چه چیز هایی موجب تفاوت عملکردتان میشود. این لیست را در مکان هایی مثل مدرسه محل کار هنگامی که با والدینتان هستید و سیاست و...مقایسه کنید.

گام 2 - تقویت ظاهرتان

تقویت ظاهرتان

چالش های مثبت زندگی را پیدا کنید. رو به جلو حرکت کنید بر روی مشکلاتی که ممکن است زندگی داشته باشد تمرکز نکنید. به ماجرا هایی که بخاطر این چالش ها در زندگی دارید فکر کنید اگر همه چیز مستقیم و صاف بود زندگیتان ممکن است بدون هیچ هیجانی باشد. به راههایی فکر کنید که موجب شده اند فارخ ایید و فرد بهتری بخاطر انها شوید.

تقویت ظاهرتان

شوخطبعی را امتحان کنید. خوشگذرانی و خنده میتواند احوالتان را خوب کند و با عث شود عکس العملتان نسبت به افراد یا چیز ها مثبت گردد. به فیلم های کمدی نگاه کنید و کتاب های جوک بخوانید به شما کمک فراوانی میکند.

گام 3 - تعمل با دیگران

تعمل با دیگران

خودتان را با افراد مثبت محاصره کنید .وقتی که یک دوستی مفنی باشد منفیت او ممکن است بر رو شما تاثیر بگذارد . اگر این شخص همیشه راجب مدرسه تان منفی حرف بزند شما هم ممکن است شروع کنید راجب منفی بافی در مورد مدرسه. این بخاطر این است که همه تمرکزتان بر روی ان است. فقط در مورد نقاط مدرسه تان فکر کنید تصویر واضحی از نگرش منفیتان پیدا خواهید کرد.

تعمل با دیگران

به دیگران توجه کنید و علاقه نشان دهید. وقتی با تقابل با دیگران هستید میتوانید کمک کنید تا حس مثبتی در انها پیدا شود. این در عوض تصویری مثبت ذهنیتان را افزایش میدهد. افکار مثبت را در دیگران با نشان دادن علاقه و غروری که نسبت به انها حس میکنید نشان دهید

اطلاعات مطلب

  • جوانی
  • 526 بازدید
  • blankblankblankblankblank (3 votes, average: 4,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : mahdi kamali - سه‌شنبه, 04 آوریل 17, 7:41 ق.ظ
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب