ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه برندسازی کنیم؟

چگونه برندسازی کنیم؟

برندسازی امروزه گامی مهم در تجارت و کسب و کار محسوب می شود. هر شرکتی دوست دارد برند قوی برای خود داشته باشد ما در این مقاله قصد داریم شما را با برند سازی آشنا نماییم تا بتوانید برند مورد نظر خودتان را بسازید.

مطالب مرتبط


گام 1 - تصویر خود را عوض کنید

تصویر خود را عوض کنید

گاهی مواردی برای تبلیغات منفی در نظر گرفته می شوند.گاهی اوقات شرایط بد می تواند به شما کمک کند تا شما قدرت بیشتری بگیرید اما اکثر اوقات این میتواند پایانی باشد برای این که اسم شما از بین برود. شما از مردم میخواهید که شما را جدی بگیرد و شما می خواهید که برند شما به نیکی یاد شود. از شیرین کاری های تبلیغاتی با خطرات آشکار یا انجام کارهای نادرست به منظور جلب توجه اجتناب کنید.

زمانیکه اتفاقات ناگواری رخ می دهد بطور فعال و سخت تر از آنچه که انتظار می رود تا شرایط مطلوب بدست بیاد کار کنید. درمورد نشر ارزش های اصلی خود تصمیم گیری  نمایید. دوست دارید مشتریان و کاربران چه تصویری از شما داشته باشند؟  نام تجاری شخصی خود  از افکار و کلمات و واکنش های افراد دیگر ساخته شده است. این چیزی است که شما می توانید کنترل کنید. شما می توانید تصمیم بگیرید که مردم چگونه شما و کارتان را بشناسند و چه تصویری برای شما متصور شوند.

تصویر خود را عوض کنید

بهترین باشید. اگر شما می خواهید که اثرات گران قیمتی در نقاشی با آبرنگ خلق نمایید شما نیازمند این می باشید که به عنوان فرد دارای نبوغ در آن رشته به مردم معرفی شده باشید. اگر شما می خواهید کاری بگیرید که دارای طراحی با سطح بالایی باشید نیازمند حرفه ای بودن در آن کار  و داشتن نبوغ در آن می باشید. هر برند خوب دارای مفهوم تخصصی در حوزه مربوط می باشد. به عنوان مثال نایک برند معروفی در حوزه تولید لوازم و لباس ورزشی مدرن می باشد. حتی اگر شما علاقه مند به بازاریابی نیستید شما نیازمند ایجاد این تصور می باشید که شما کار خود را به خوبی بلد هستید و آن را به بهترین نحو ممکن انجام می دهید.

همیشه در حال یادگیری باشید و دانش خود را بروز کنید مخصوصا اگر حوزه شما مربوط به دنیای مجازی و آنلاین بودن  باشدچرا که دنیای وب در هر ماه و یا هفته دچار تغییراتی می باشد.اگر شما دو سال پیش یک کارشناس بودید اما از زمانیکه یادگیری را متوقف ساخته اید شما دیگر نمی توانید ادعای کارشناس بودن نمایید پس همواره دانش خود را بروز کنید و دست از یاد گیری برندارید.

گام 2 - با مردم ارتباط برقرار نمایید.

با مردم ارتباط برقرار نمایید.

با مردم به طور مدام و آشکارا ارتباط برقرار نمایید.  این عصر رسانه های اجتماعی را پذیرید و در آن عضویت داشته باشید  و  وبلاگ یا وب سایتی راه اندازی کنید و به همه ی افراد زندگی خود اطلاع دهید  که آن کانال یا گروه یا وب سایت  مربوط به شماست. این نکته مهم نیست اگر در اولین  اولویت های شما جایی ندارد اما می تواند موجب برقراری ارتباط قوی و دایمی بین شما و مشتریان شما باشد

با مردم ارتباط برقرار نمایید.

سعی کنید تا می توانید ارتباط بیشتری با بقیه افراد برقرار نمایید. آن ها باید متوجه شوند که شما چه کارهایی می توانید برای افراد دیگر انجام دهید و آن ها میتوانند چه کاری برای شما بکنند. دوستان زیادی بیابید و سعی کنید با قشرهای مختلف مردم ارتباط برقرار نمایید مردمانی که می توانند کاری انجام دهند.  دفعه بعد که شما نیاز به یک متخصص و یا کمک در یک پروژه دارید شما می توانید روی همین دوستان حساب باز نمایید و از آن ها کمک بخواهید.

گام 3 - ترویج خود

ترویج خود

یک وب سایت بسازید. این نکته بخش مهمی از جدی تلقی شدن کسب و کار می باشد. مهارت ها و مطالب مربوط به حوزه ی کاری خود را در آن وب سایت قرار دهید. هر مطلب مهم و مفیدی که در دست دارید در آن قرار دهید. در این وبلاگ سعی کنید به کامنت های کاربران پاسخ دهید و به آن ها ابراز محبت نموده و با رفتار خوب رابطه ی مستحکمی برقرار کنید. در این وب سایت ایده ها و تفکرات خود را در آن قرار دهید.

اطلاعات مطلب

  • دنیای کار
  • 520 بازدید
  • blankblankblankblankblank (3 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : Leyla AliAkbari - سه‌شنبه, 06 ژوئن 17, 9:11 ق.ظ
  • ویکی چجور

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب