ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه برای هر کدام از اپلیکیشن های اندروید یک زبان جداگانه تنظیم کنیم؟

چگونه برای هر کدام از اپلیکیشن های اندروید یک زبان جداگانه تنظیم کنیم؟

سیستم عامل اندروید برای پشتیبانی از دو زبان بصورت همزمان طراحی نشده است. هنگامیکه یک کشور پیش فرض را انتخاب می کنید، تمام اپلیکیشن های موجود در دستگاه شما نیز به زبان همان منطقه در خواهند آمد و هیچگونه کنترلی بر روی آنها نخواهید داشت. این مشکل می تواند در هنگام استفاده از شبکه های اجتماعی یا برنامه های خبر رسان، بیشتر خود را نشان دهد. بنابراین اگر شما نیز با مشکلات ناشی از عدم امکان انتخاب زبان های مختلف در اندروید مواجه هستید در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید تا شما را با یک ماژول اکسپوزد آشنا کرده و پس از آن بتوانید برای هر کدام از اپلیکیشن های نصب شده، زبان دلخواه خود را بصورت جداگانه تعیین نمایید.

مطالب مرتبط


گام 1 -

پیش نیازها :

  • روت بودن دستگاه اندرویدی
  • نصب بودن فریم ورک اکسپوزد (Xposed)
  • فعال بودن گزینه ی Unknown Source در بخش تنظیمات امنیتی

 

برای شروع به بخش Download در اپلیکیشن Xposed Installer موبایل یا تبلت اندرویدی خود وارد شده و به جستجوی App Locale بپردازید. سپس بر روی بالاترین نتیجه ی جستجو ضربه بزنید و به تب Versions بروید. بر روی دکمه ی Download در کنار جدیدترین نسخه ی موجود ضربه زده و بعد از اتمام دانلود، بر روی دکمه ی Install ضربه بزنید.

پس از آن مطمئن شوید که ماژول فعال بوده و یکبار دستگاه خود را خاموش و روشن کنید. وقتیکه دوباره وارد اندروید شدید به برنامه ی App Locale رفته و با ضربه زدن بر روی هر اپلیکیشن دلخواه موجود در لیست، قادر خواهید بود زبان آن را انتخاب نمایید. بعد از انتخاب زبان پیش فرض اپلیکیشن مربوطه، نیاز است آن را از لیست برنامه های اخیر بسته و دوباره اجرا نمایید تا تغییرات ذخیره شود.

اطلاعات مطلب

  • موبایل
  • 249 بازدید
  • blankblankblankblankblank (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : parisa - چهارشنبه, 24 آگوست 16, 7:11 ب.ظ
  • tarfandha

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب