گام 1 - ماده شدن برای عذرخواهی

ماده شدن برای عذرخواهی

ایجاد یک طرح ملاقات با او. عذرخواهی به بهترین وجه ، بیان زمانی که طرف های درگیر چهره به چهره است.

ماده شدن برای عذرخواهی

     شما می توانید درخواست خود را به مدیر فروش برای ملاقات به طور خلاصه در کافی شاپ های محلی یا کتابخانه ارایه دهید. یا سعی کنید اگر میتوانید درخواست خود را شخصا به ان بدهید عالی میشود شما میتوانید در خانه فرد این عذرخواهی را انجام دهید.

متن، ایمیل، ارسال یک یادداشت و یا استفاده از هر نوع رسانه های اجتماعی برای ارائه عذرخواهی خود میتواند خوب باشد.

ماده شدن برای عذرخواهی

شما میتوانید یک ایده خوب برای عذر خواهی طراحی کنید تا در وقت به لکنت زبان نیوفتید.

ماده شدن برای عذرخواهی

     اگر هنوز مطمین نیستید کلماتی که اماده کرده اید خوب هست یا نه میتوانید از کلمات پیشنهادی ما استفاده کنید. “این برای من بسیار سخت است به شما بگویم ، اما من می خواهم شما بدانید که من به طور تصادفی ژاکت مورد علاقه شما را از بین برد بردم ، با عرض پوزش. “یا” من می دانم که شما شایسته صداقت هستید، به طوری من به شما دروغ گفته ام، و من خیلی متاسفم.”

ماده شدن برای عذرخواهی

آروم باشید. بعد از گفتن واقعیت شاید دختر مورد نظر ناراحت وشاید عصبانی شود وبا شما بلند حرف بزند شما باید ارام باشید و به اعصاب خود مسلط باشید.

گام 2 - ارائه عذرخواهی توسط شما

ارائه عذرخواهی توسط شما

حفظ تماس چشمی. این ناراحت کننده برای بسیاری از مردم است، اما در طول یک عذرخواهی شما باید در چشم او نگاه کنید در لحظات کلیدی، بنابراین او می داند که شما حال صادقانه هستید و آن کلمات را صحبت می کنید .وقتی که شما در حال صحبت کردن هستید ،به اطراف اتاق نگاه کنید، بی قراربه اشیاء اطراف نگاه کنید و یا به گوشی خود نگاه کنید.