ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

2 × 5 =

بستن
بستن

چگونه برای قدرتمند شدن ذهن تمرین هایی انجام دهیم ؟

چگونه برای قدرتمند شدن ذهن تمرین هایی انجام دهیم ؟

آموزش تمرین و تقویت ذهن

ذهن ناخودآگاه بخشی از مغز ما است که بسیاری از تصورات ناخودآگاه ما انجام می دهد . روانشناسان ذهن ناخودآگاه را به عنوان منبع خلاقیت، اندیشه ها و احساسات شهودی، الهام و بیداری معنوی تشخیص می دهند.  بسیاری از مردم معتقدند که ممکن است فردی از ذهن آگاهانه خود برای تغییر در ذهن ناخودآگاه خود استفاده کند که ممکن است به تغییرات قابل توجه در زندگی آن فرد تبدیل شود. نگران نباشید، اگر می خواهید بیشتر (پول، فرصت های شغلی و یا فرصت های دیگر) داشته باشید، باید بیشتر تلاش کنید . یادگیری به قدرت ذهن ناخودآگاه خود متصل می شود ممکن است به شما در زندگی شادتر و موفق تر کمک کند.

 

 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چگونگی انجام کار

مطالب مرتبط


گام 1 - تغییر ذهن شما

تغییر ذهن شما

شناسایی تفکر خودمدارانه و شکاک . مطالعات نشان داده اند که اندیشه های خودمحکوم کننده یا خود محدود کننده بر توانایی شما برای انجام کارهای خوب و دستیابی به آنچه که ممکن است و در حال حاضر قادر به آن هستند، تاثیر می گذارد. به عبارت دیگر، اگر شما آموخته اید که به خودتان شک داشته باشید ، توانایی های خود  و شانس های شما برای موفقیت کم می شود ، پس شما ممکن است خود را برای شکست آماده کنید . مهم این است که به یاد داشته باشید که تفکر بدی نسبت به خود نداشته باشید، ، حتی اگر این رفتارهای اجتماعی و الگوهای اندیشه در طول زمان واقعی احساس شود.

 • هر زمان که خودتان در مورد خود یا توانایی های خود احساس می کنید، یک گام به عقب بردارید و درمورد این که تفکر چه چیزی است، سوال کنید.  به سرعت خواهید دید که افکار خود شکاکانه در واقعیت هیچ پایه ای ندارند.
 • شما هرگز نمیدانید که موفق شدید یا نه، مگر اینکه سعی کنید. به عنوان یک آزمایش فکر کنید نمیتوانید قبل از جمع آوری داده ها به نتیجه دقیق دست یابید، و هر وضعیت نیاز به مجموعه داده های خود دارد.
تغییر ذهن شما

 بیشتر مثبت فکر کنید . نگران نباشید، بیشتر به خودتان و توانایی های خود اعتقاد داشته باشید، هنگامی که افکار متعادل خود را خاموش می کنید، باید آنها را با مفاهیم مفید تری جایگزین کنید. شما می توانید این کار را با تایید استعدادها و توانایی های خود انجام دهید و با آموختن مکالمات مثبت از دیگران، قبول کنید.

 • می دانید که هر کس دارای نقاط قوت، استعدادها و توانایی هایی است.
 • حوزه هایی را که می توانید تغییر دهید را شناسایی کنید، نه اینکه در مورد گسل های خود یا ضعف های درک شده زندگی کنید.
 • ورزش سخنرانی مثبت خود را انجام دهید. یک راه خوب برای شروع تفکر مثبت، این است که از گفتن هر چیزی به خودتان که نمیتوانید به شخص دیگری بگویید، خودداری کنید.
 • هر بار که یک فکر منفی به سر شما می آید، سعی کنید آن را با اذعان به چیزی خوب در مورد آن پاسخ دهید
تغییر ذهن شما

 شیوه ای که به اهداف خود نزدیک می شوید را تغییر دهید. قبل از اینکه تلاش کنید به توانایی های ناخودآگاه ذهنیتان ضربه بزنید، ممکن است ارزش تغییر در آگاهی شما درباره اهداف و آرمان های خود را داشته باشد. حتی اگر آن هدف بزرگ به نظر برسد، با تعیین اهداف قابل دستیابی اهمیت واقعی دارد.

 • خاص - با خودتان روشن و بدون ابهام در مورد آنچه که شما را امیدوار می کند انجام دهید.
 • قابل سنجش - اطمینان حاصل کنید که نتیجه هدف شما می تواند مقدار سنجی شود. شما می خواهید بدانید که تا انتها به اهداف خود برسید.
 • قابل دستیابی - برای خواندن یک هدف که احتمالا نمیتواند انجام شود، خود را برای شکست نگذارید. اطمینان حاصل کنید که هدف شما چیزی است که شما می توانید منطقی به دست آورید، با توجه به دانش و مهارت های جاری یا به زودی به دست آورید.
 • تمرکز بر نتایج - اطمینان حاصل کنید که هدف شما یک نقطه پایانی است و فقط یک سری از فعالیت های بی پایان نیست. باز هم مهم است که بدانیم که هدف شما در پایان به پایان رسیده است.
 • زمان محدود - هدف شما باید در یک زمان واقع بینانه ساختار یافته باشد. زمان بندی شما باید به اندازه کافی واقع بینانه باشد تا بتوانید کاری که لازم است انجام دهید

گام 2 - تغییر ذهن ناخودآگاه شما

تغییر ذهن ناخودآگاه شما

ذهن خود را تغییر دهید تا جهان را تغییر دهید. ذهن ناخودآگاه شما می تواند تفاوت زیادی در شادی روزمره شما ایجاد کند. اگر روز خود را در خلق و خوی بد شروع کردید،باید خوشحال باشید که روز بد را پشت سر گذاشتید به همین دلیل الگوهای ذهنی ناخودآگاه ذهن شما به نحوی که با جهان ارتباط برقرار کرده، و همچنین نحوه پردازش اطلاعات و موقعیت های اطراف خود را تحت تاثیر قرار می دهد.

 • اکثر رویدادهای روزانه به صراحت خوب یا بد نیستند، اما اگر ذهن ناخودآگاه شما را وادار به خلق و خوی بد کند، احتمالا این حوادث را به عنوان بارهای قابل توجهی خواهید دید.  اگر ذهن ناخودآگاه شما را در حالت مثبت قرار داده است.
تغییر ذهن ناخودآگاه شما

 از عادت های قدیمی خود خارج شوید ذهن ناخودآگاه عمدتا از طریق الگوها و عادات شناخته شده در زندگی روزمره شما کار می کند.. اما اگر میخواهید قدرت مغز ناخودآگاه خود را از بین ببرید، ممکن است کمی روزمره تان را تغییر دهید. این ممکن است مانع از این شود که ذهن ناخودآگاه شما از راه های فکر قدیمی که ممکن است مانع توانایی شما برای موفقیت در گذشته می شود ، جلوگیری کند.

 • حتی تغییرات جزئی در روال روزمره شما می تواند تاثیر زیادی در ارتباط شما با جهان اطراف شما داشته باشد. شما ذهن ناخودآگاه خود را مجبور خواهید کرد که بیشتر با محیط خود ارتباط برقرار کند، این که چطور می توانید با  ذهن خود  تمرین کنید تا با اهداف خود تمرکز کنید و با آنها درگیر شوید.
تغییر ذهن ناخودآگاه شما

خودتان را به روشهای جدید تفکر باز کنید. هنگامی که متوجه شوید که چگونه ذهن ناخودآگاه شما با جهان ارتباط برقرار می کند، شما در نهایت خود را به روش های جدید تفکر و احساس باز می کنید. این زمان و تلاش زیادی نیاز خواهد داشت، اما در نهایت شما قادر به تشخیص زمانی می شوید که مغز شما یک وضعیت خاص را تحریف می کند و خود را آماده می کند تا جهان را مجبور سازد که جهان بینی خود را مطابقت دهد. هنگامی که شما می توانید این کار را انجام دهید، می توانید به تمرین ذهن ناخودآگاه خود ادامه دهید تا تغییرات واقعی زندگی شما را تحت تأثیر قرار دهد.

 • به عنوان مثال، شاید شما می خواهید در یک زمینه جدید کار کنید، اما شما نمی توانید هیچ ارتباطی با کارفرمایان ایجاد کنید.خودتان با افراد صحبت کنید. از خانه خارج شوید و به رویدادهای شبکه بروید. این ممکن است فرصت های جدیدی برای شما ایجاد کند و حداقل این راه را برای فکر کردن در مورد شبکه ها و دنبال کردن فرصت های شغلی تغییر خواهد داد .

اطلاعات مطلب

 • آداب و رسوم
 • 490 بازدید
 • blankblankblankblankblank (2 votes, average: 4,50 out of 5)
  blankLoading...
 • آخرین ویرایش توسط : kh hatefi - جمعه, 29 ژوئن 18, 12:50 ب.ظ
 • دریافت فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب