ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

5 × سه =

بستن
بستن

چگونه بدون سرمایه می توانیم ثروتمند شویم؟

چگونه بدون سرمایه می توانیم ثروتمند شویم؟

تمامی افراد یطور غریزی درصدد رسیدن رسیدن به کسب ثروت می باشند. اگر به زندگی افراد موفق و ثروتمند نگاه کنیم درمی یابیم که اکثر آن ها با سرمایه ناچیز به آن جا رسیدند پس اگر شما نیز به دلیل نداشتن سرمایه مایوس شده اید به شما توصیه می کنم که ناامید نباشید و ما را با این مقاله همراهی نمایید تا موارد و نکات بسیار مهمی را برایتان شرح دهیم تا بتوانید به موفقیت رسیده و پولدار شوید. 

مطالب مرتبط


گام 1 - تجزیه و تحلیل موقعیت

تجزیه و تحلیل موقعیت

قبل از آن که بخواهید کاری را شروع کنید به آن کار خوب توجه نماید و چالش ها ، فرصت ها ، تهدید ها ، رقبا  و عوامل دیگر را به خوبی شناسای و تحلیل نمایید تا با دید وسیعی بتوانید کارتان را شروع کنید. این تجزیه و تحلیل دید بسیار خوبی از شرایط موجود  به شما می دهد و می تواند به شما کمک شایانی نماید پس به دقت موارد گفته شده را شناسایی نموده و دقیق و با واقع بینی آن ها را تجزیه و تحلیل نمایید.

گام 2 - یادگیری

یادگیری

هرگز به موقعیت فعلی خود توجه نکنید و تا می توانید به دنبال راه های جدید باشید. این امر می تواند به رقابت شما کمک کند تا در عرصه رقابت باقی مانده و پیشرفت نمایید. استفاده از شیوه های نوین بدون شک می تواند بازده بسیار مفیدی برای شما داشته باشد و راندمان کسب و کارتان را بالا ببرد. هرگز در هیچ وقعیت یادگیری و تلاش برای بهتر شدن را متوقف نکنید و در حال پیشرفت باشید.

گام 3 - مهارت ارتباطی

مهارت ارتباطی

برای برقراری ارتباط موثر باید بتوانید اصول مذاکره را به خوبی بشتاسید پس تمام تلاش خود را به کار گیرید تا بتوانید مهارت اصول مذاکره را فراگرفته و در ارتاطات خود از آن ها بهره ببرید. سعی کنید فن بیان خود را تقویت نمایید زیرا نحوه ی بیان و مذاکره بسیار مهم می باشد. شما هرقدر هم مهارت بالایی داشته باشید ولی نتوانید خوب آن را تشریح نموده و ارتباط برقرار نمایید نمی توانید درخشش چندانی داشته باشید پس باید اصول مذاکره و فن بیان را به خوبی در ارتباط با دیگران استفاده کنید.

گام 4 - مدیریت هزینه ها

مدیریت هزینه ها

برای موفقیت باید حتما ریخت و پاش ها و هزینه های اضافی را حذف نمایید و منابع را بصورت کارآمد با حداکثر بهره وری به کار بگیرید. هزینه هایی که برای شما زاید بود اکنون می تواند به پس اندازی تبدیل گردد و می توانید این هزینه ها را سرمایه گذاری نموده و یا اگر فکر می کنید با توسعه کار می تواید به درآم بیشتری دست یابید می توانید این کار را انجام دهید.

اطلاعات مطلب

  • دنیای کار
  • 450 بازدید
  • blankblankblankblankblank (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : مهدی هاتفی نیا - چهارشنبه, 12 جولای 17, 8:49 ق.ظ
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب