ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه با PTGui تصاویر پانوراما ایجاد کنیم ؟

چگونه با PTGui تصاویر پانوراما ایجاد کنیم ؟

چگونه با PTGui تصاویر پانوراما ایجاد کنیم ؟

نرم افزار کاربردی برای ساخت عکس پانوراما

نرم افزارهای کاربردی میتوانند حتی در عکس ها ی ما جلوه های ویژه ای به آنها دهند.تصور کنید که در سفر هستید و از چند نقطه ی متفاوت ، تصاویری پی در پی گرفته اید که به صورت همزمان در یک کادر دوربین جای نمیگیرند. برای این که این تصاویر در یک کادر قرار بگیرند و بتوانید در یک عکس واحد تمامی آن ها را مشاهده کنید ، چندیست که تکنولوژی پانوراما معرفی شده است و بسیاری از دستگاه ها نظیر موبایل ها نیز به این فناوری مجهز شده اند. در این مقاله برای ایجاد تصاویر پانوراما بهترین نرم افزارها را بررسی و انتخاب کرده ایم که در ادامه با آن ها آشنا خواهید شد.

آموزش ساخت تصاویر پانوراما با استفاده از نرم افزارها

قبلا در ویکی چجور حذف پس زمینه بدون استفاده از نرم افزار خاص آموزش داده ایم که ما را از نرم افزار های حرفه ای نظیر فوتوشاپ را بی نیاز می کند ، با وجود نرم افزار های ایجاد تصویر پانوراما نیز دیگر نیازی به لنز های عریض جهت تصویر برداری از مناظق وسیع  نیست. توسط برنامه های رایگانی که در ادامه معرفی می کنیم ، می توانید تصاویری که جداگانه و با دوربین های مختلف را گرفته اید را به هم متصل کنید و مناظر وسیعی را مشاهده کنید.

مطالب مرتبط


گام 1 - ساخت مناظر پانوراما با PTGui

با استفاده از  نرم افزار  PTGui ، از تصاویر خود ، با در نظر گرفتن جزیی ترین زاویه ها ، تصویر پانوراما تهیه نمایید. تصاویری که با این نرم افزار ساخته میشود ، گاهی بسیار جذاب تر نسبت به سایر نرم افزارها می باشد. این برنامه می تواند با چرخش ۳۶۰ درجه ای ، تصاویر پانوراما بسازد. ابزارهای موجود برای ایجاد ویرایش های حرفه ای در این نرم افزار ، کیفیت تصاویر نهایی را بالا میبرد. نکته ی مهم در استفاده از این نرم افزار ، اعمال تغییرات به صورت اتوماتیک است. البته گاهی لازم است پارامتر های جزیی را به صورت دستی تغییر دهید.

6

اطلاعات مطلب

  • نرم افزار
  • 777 بازدید
  • blankblankblankblankblank (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : درهمی - یکشنبه, 20 ژانویه 19, 9:51 ب.ظ

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب