ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه با یک دست دوچرخه برانیم؟

چگونه با یک دست دوچرخه برانیم؟

دوچرخه سواری با یک دست شما را قادر می سازد که اگر کیف ندارید، وسایلتان را با خود براحتی حمل کنید.و همچنینبه شما در یادگیری دوچرخه سواری بدون دست کمک می کند. این یک ترفند بسیار مفید و نسبتا آسان براییاد گرفتن است

مطالب مرتبط


گام 1 - دوچرخه

دوچرخه

مطمئن شوید که با دو دست خوب میتوانید دوچرخه برانید. شما باید قادر به حفظ تعادل باشید و اصلا نیفتید. اگر نمی توانید با دو دست دوچرخه سواری کنید قادر به راندن با یک دست نخواهید بود.

دوچرخه

سوار دوچرخه خود شوید و شروع کنید به راندن. اینبار یکی از دسته ها را شل بگیرید (هر کدام که احساس می کنید انجامش راحت تر است). ولش نکنید ، فقط آن را به آرامی نگه دارید. به اینکار عادت کنید.

دوچرخه

در حالیکه دارید دوچرخه را میرانید، یکی از دستهایتان را صاف بگیرید (احتمالا همان دست در قسمت قبل). سعی کنید دوجرخه تان را با هدایت فرمان توسط کف صاف دست برانید.

دوچرخه

این بار دست را کامل رها کنید و مچ دست یا بازوی خود را روی فرمان برای پشتیبانی استراحت دهید. شما باید مستقیم برانید و تنها چیزی که باید برایشاز مچ دست خود استفاده کنید این این است که دوچرخه را ثابت نگه دارید.

دوچرخه

کاملا رها کنید وکل دست ، بازو و همه چیز را از فرمان دور کنید.دست از فرمان بکشید.ممکن استدر ابتدا کمی بلرزید. به راندن ادامه دهید و این مساله بتدریج از بین میرود.

دوچرخه

راندن در جهت دستی که هنوز روی فرمان است، آسانتر است.درحالیکه به آرامی میروید، تمرین کنید کهاول به آن سمت بپیچید.

دوچرخه

اگر لازم است به سمت دیگری بپیچید ، ممکن است بخواهید که دوباره اول دوچرخه را با مچ دست خود ثابت نگه دارید. اگرچه ، بعد از کمی تمرین شما باید قادر به انجام آن با یک دست شوید.

دوچرخه

تمرین کنید، تمرین کنید و تمرین کنید و خواهید توانست به راحتی برانید.

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب