ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

19 + 11 =

بستن
بستن

چگونه با کودکان خود مجددا ارتباط برقرار کنید؟

چگونه با کودکان خود مجددا ارتباط برقرار کنید؟

اگر شما می خواهید با بچه های خود مجددا ارتباط برقرار کنیدسعی کنید این وب سایت یعنی ویکی چجور سعی خواهد کرد که به شما کمک کند تا با کودک خود ارتباط مجدد و بهتری برقرار کنید فقط آموزه های این مطلب را انجام دهید!

 

مطالب مرتبط


گام 1 - توجه کردن

توجه کردن

اولین گام ضروری به آنها توجه کردن است. اگر آنها می دانند که برای شما مهم هستند! آیا برای آنها اهمیت می دهید؟ و به یاد داشته باشید، آنچه آنها می گویند گوش دهید. مکالمه کنید، اجازه ندهید فقط آن ها صحبت کنند.

گام 2 - پرسش

پرسش

اطمینان حاصل کنید که آنها هیچ مشکلی ندارند. اگر به نظر می رسند مشکلی دارند،از آنها بپرسید، موضوع چیست؟ سعی کنید توصیه های مفیدی را که می توانید پیشنهاد دهید.

گام 3 - روز ویژه

روز ویژه

شب خاصی را به عنوان مثال، به "اسنک جمعه" اختصاص دهید ، جایی که شما 2 پوند را به آنها می دهید و به آنها اجازه می دهید که در فروشگاه خریداری کنند. یا یک شب سرگرم کننده خانوادگی ویژه ترتیب دهید.

گام 4 - خانه ی تمیز

خانه ی تمیز

اطمینان حاصل کنید که خانه دلپذیری دارید هنگامی که آنها از مدرسه به خانه می آیند، مطمئن شوید که آنها به خانه تمیزی وارد میشوند و مطمئن شوید که خانه گرم است.

گام 5 - مجازات

مجازات

آرام باشید. اگرکاری کرده اند که عصبانی شده اید، می توانید مجازات کنید ، بیرون بیایید از عصبانیت! آنها را مجازات کنید، اما هیچ دلیلی برای فریاد کشیدن وجود ندارد. بچه های شما باید اعتقاد داشته باشند شما یک شخص خوب هستید اگر می خواهید دوباره به فرزندانتان  متصل شوید. 

مجازات

اگر طلاق گرفته اید، از شریک زندگی قبلی تان بدگویی نکنید این کار برای آن ها الگوی بدی میشود و هم برای شما بد میشود. حتی اگر شریک سابقتون در مورد شما بد حرف میزند ، با صحبت کردن با فرد به این ماجرا خاتمه بدهید.

 

مجازات

از والدین دیگر می توانید آنچه که  انجام می دهند را بپرسید و از آن ها کمک بگیرید اگر شما دور از بچه های خود هستید، احتمالا والدین دیگری به آنها نزدیک تر است. حتی اگر آنها از شما متنفر باشند، احتمالا روزی شرایط را درک خواهند کرد.

مجازات

اگر خانواده خود راجع به مسائل مربوط به شما شکایت کردند، آنها را رفع کنید. مثلا آنها همیشه به شما می گویند که سیگار کشیدن یا نوشیدن را متوقف کنید. سعی کنید اعتیاد راکاهش دهید. بچه ها آن را می بینند همانطور که شما آنها را با اعتیاد خود جایگزین می کنید.

 

مجازات

امیدوارم این راهنمایی ها کمک کنند! به یاد داشته باشید و باهوش باشید، علاقه مند شوید و نه مشغول، بچه های شما مهم ترین بخش زندگیتون هستند!

 

اطلاعات مطلب

  • قوانین زندگی
  • 355 بازدید
  • blankblankblankblankblank (1 votes, average: 4,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : مهدی هاتفی نیا - جمعه, 01 ژوئن 18, 8:45 ب.ظ
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب