ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

یازده − 10 =

بستن
بستن

چگونه با پوست گردو کفشدوزک بسازیم؟

چگونه با پوست گردو کفشدوزک بسازیم؟

آموزش ساخت کفش دوزک

ساخت کفشدوزک ها زیبا و بسیار آسان هستند. از مادر و پدر بخواهید که پوسته ها را از آجیل نگه دارد تا بتوانید خلاقیت های بی پایان را ایجاد کنید. به این ترتیب شما می توانید با استفاده از آنها هنر خود را نشان دهید. در این مطلب نحوه ایجاد کفش دوزک با پوست گردو نشان داده می شود.

مطالب مرتبط


گام 1 - شروع ساخت کفشدوزک

شروع ساخت کفشدوزک

1 : تصمیم بگیرید که چه نوع موجودی میخواهید درست کنید. گزینه های زیادی وجود دارد و برخی از نمونه ها عبارتند از: پنگوئن، موش (خاکستری، سفید یا قهوه ای)، سوسک  (قرمز یا سیاه)، جوجه تیغی، موجودات ترساندنی، یک چهره خنده دار و غیره.

شروع ساخت کفشدوزک

2 : پوسته را رنگ کنید. رنگ های پیشنهاد شده در بالا برای ایده های انتخاب رنگ خوب را ببینید. اگر یک موجود رنگی نقاشی کنید، قبل از اضافه کردن رنگ بعدی، ابتدا رنگ اول را خشک کنید و سایر نکات را در صورت نیاز فراموش نکنید. سپس اجازه دهید پوسته های رنگ شده خشک شوند. رنگ خشک را با لاک ناخن یا لاک مخصوص می توان انجام داد. این رنگ را محافظت می کند.

 

شروع ساخت کفشدوزک

3 : استفاده از رشته، روبان، نخ گلدوزی و غیره برای ایجاد سبیل، ابرو، زبان و دم.. چسباندن آنها به محل خود روی رنگ های خشک شده. اجازه دهید چسب خشک شود.

شروع ساخت کفشدوزک

4 : طراحی گوش با استفاده از نمد یا پارچه، تکه مقوا یا فویل. گوش ها را به یک شکل که متناسب با موجودی که در حال ساخت است، برش دهید. بعضی از موجودات به این مرحله نیاز ندارند مانند لیدی باگ. سپس گوش ها را بچسبانید.

شروع ساخت کفشدوزک

5 : چشمها را اضافه کنید. اینها می توانند از قطعه کوچکی از پارچه، روبان و غیره ساخته شده باشند یا شما می توانید به سادگی آنها را نقاشی کنید.

شروع ساخت کفشدوزک

6 : اضافه کردن یک دم یا یال که مناسب آن است. دم می تواند بلند باشد (طناب یا نخ)، یا پشم (پشم پنبه ای) و...  اگر موجودی نیست که دم داشته باشد، دم را اضافه نکنید. بعد از آن اضافه کردن دندان برای موش، خرگوش، سگ آبی و دیگر موجودات. از پارچه یا فوم که بیشتر از رنگ سفید استفاده میشود.

شروع ساخت کفشدوزک

7 : نمایش و بازی. موجود شما اکنون برای نشان دادن به دیگران و برای بازی کردن آماده است.

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب