گام 1 - کنار آمدن با سرعت کم کامپیوترمان

کنار آمدن با سرعت کم کامپیوترمان

صبور باشید. بیش از حد روی چیزی کلیک نکنید و یا صفحه رو زود زود رفرش نکنید. این کار کامپیوترتان را گیج کرده و باعث کندتر شدنش می شود. خیلی واکنش نشان ندهید. فقط کامپیوتر را راحت بگذارید. روی چیزی کلیک نکنید. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بگذارید تا لود شود.

کنار آمدن با سرعت کم کامپیوترمان

کامپیوتر خود را از تمام اسناد غیر ضروری پاک کنید. هر چقد اسناد بیشتری پاک کنید، فضای خالی بیشتری در رایانه خواهید داشت. داشتن فضای بیشتر بر روی رایانه ، باعث اجرای سریعتر برنامه ها می شود. هر بار که اسناد غیر ضروری را پاک می کنید، recycle bin را هم خالی کنید.

کنار آمدن با سرعت کم کامپیوترمان

از باز کردن چندین زبانه در یک زمان اجتناب کنید. باز کردن بیش از دو یا سه تا از زبانه های فوق الذکر باعث به هم ریختن کامپیوترتان می شود. احتمالا با کلیک کردن بین چند زبانه، هیچ اتفاقی نیافتد. (یعنی روی زبانه ای که کلیک کرده اید نرود و یا با تاخیر برود).

هر بار که کاری را انجام می دهید، ذخیره کنید. هر چیزی!

کنار آمدن با سرعت کم کامپیوترمان

زمانی که همه خواب هستند یا از اینترنت استفاده نمی کنند، شما از اینترنت استفاده کنید.

کنار آمدن با سرعت کم کامپیوترمان

ویدیو را فراموش کنید. اگر اینترنت Dial Up استفاده می کنید، یک ویدیوی یک یا دو دقیقه ای ممکن است نیم ساعت و یا یک ساعت طول بکشد تا لود شود. به غیر از زمانی که کامپیوتر را برای چند ساعت تنها بگذارید تا لود کند. پس ویدیو را فراموش کنید. می توانید بدون ویدیوهای آنلاین هم زندگی کنید.