ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه با رمز و رازهای کارآفرینان موفق آشنا شویم؟(۲)

چگونه با رمز و رازهای کارآفرینان موفق آشنا شویم؟(۲)

همان طور که در بخش اول مقاله (رمز و رازهای کارآفرینان موفق) گفته شد کارآفرینی در عین حال که جذاب است اما اگر با راه و شیوه درست جلو نرویم می تواند ما را با شکست مواجه نماید. همه ی کارکنان موفق برای خودشان استراتژی روشن و مشخصی داشتند. نکات مشترک بسیاری بین ان ها وجود دارد که در واقع ما آن را رموز و رازهای کارآفرینی موفق نامگذاری می کنیم که در این مقاله قصد داریم به بررسی این رمز و رازها بپردازیم.

لطفا ما را با این مطلب مهم و کاربردی همراهی فرمایید…

مطالب مرتبط


گام 1 - ناامید نشوید

 ناامید نشوید

در طول کسب و کار خود ممکن است بارها شکست بخورید و طعم تلخ آن را بچشید ولی فراموش نکنید هیچ انسانی پیروز به دنیا نیامده است بلکه تجربیات خود و بهره گیری از تجربیات دیگران باعث شده است که اشتباهات را تکرار نکرده ، و به پیروزی های بزرگ برسد. در واقع صاحبان مشاغل بزرگ شکست را قبول ندارند بلکه به شکست به منزله ی تاخیر در پیروزی و پلی برای موفقیت می نگرند و هرگز ناامید نشده و به تلاششان ادامه می دهند.

گام 2 - اشتیاق محور باشید

اشتیاق محور باشید

نکته ی بسیار مهمی که در همه کسب و کار های موفق دیده می شود این است که کسب و کار خود را صرفا بر پایه پول ایجاد نمی کنند بلکه با اشتیاق کار خود را دنبال می کنند و وقتی اشتیاق حرف اول را بزند ذهخن خلاق انسان به ایده پردازی های شگرفی دست می زند و شما را به موفقیت می رساند. اگر محور کارآفرینی را بر روی پول مطلق قرار دهید بعید است که موفقیت چندانی عایدتان شود زیرا نگرش باقی ماندن در سطح فعلی را برای شما به همراه می آورد و مانع از پیشرفتتان می شود

گام 3 - ارتباطات سازنده داشته باشید

ارتباطات سازنده داشته باشید

امروز عصر ارتباطات است و هر فردی دنبال برقراری ارتباط بوده و در طول روز با افراد زیادی ارتباط برقرار می کند. کارآفرینان موفق همواره به دنبال برقراری رابطه با افراد بوده اند و این روابط نیز در کار و کسب و کار آن ها تاثیر بسیاری داشته است. اگر رابطه شما با فردی که به شما مراجعه می کند خوب باشد بدون شک می توان برای مراجعه مجدد وی بسیار امیدوار بود زیرا این ارتباط خوب می تواند وی را دوباره به سمت شما بیاورد و می تواند تبدیل به مشتری وفادار شما نماید.

گام 4 - محصول و خدمات شما بهترین تبلیغ می باشد

محصول و خدمات شما بهترین تبلیغ می باشد

اگر کیفیت و سطح خدمات شما قابل قبول و مناسب باشد در واقع شما یک تبلیغ بدون هزینه و البته با بازده بسیار بالا انجام داده اید. کارآفرینان موفق و بزرگ بر این باورند خود کالا و خدمات موفقیت شما را تعیین می کنند زیرا هر کاری که انجام می دهید در راستای ارایه خدمات و محصول مناسب می باشد و اگر محصولی مناسب باشد و مشتری رضایت مندی خود را از محصولات داشته باشد علاوه بر آنکه خود مشتری دایمی شما می شود به اطرافیان نیز سفارش محصول و خدمات شما را می کند و در واقع یک بازاریابی بسیار ناب و موفق برای شما در پی خواهد داشت.

 

در صورت رضایت از مطلب ، ما را از امتیاز دهی محروم نسازدید سپاس گزاریم .

اطلاعات مطلب

  • دنیای کار
  • 428 بازدید
  • blankblankblankblankblank (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : - یکشنبه, 16 جولای 17, 6:42 ق.ظ
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب