ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه با حذف فولدرهای خالی فولدرهای ویندوز را بهتر مدیریت کنیم؟

چگونه با حذف فولدرهای خالی فولدرهای ویندوز را بهتر مدیریت کنیم؟

چگونه با حذف فولدرهای خالی فولدرهای ویندوز را بهتر مدیریت کنیم؟

هر کاربری که از کامپیوتر استفاده می کند، به طور قطعی نیاز دارد که از پوشه ها (Folders) استفاده کند و فایل های خود را در پوشه مشخصی ذخیره سازی کند. توجه به پوشه بندی صحیح فایل ها ، اهمیت زیادی دارد و محیط کامپیوتر را نیز منظم تر می کند. با ترفند های کاربردی که در این پست می خوانید، کنترل بهتری روی فولدرها خواهید داشت و مدیریت آن ها نیز برای شما ساده تر خواهد شد.

دسته بندی و نمایش منظم فولدرها به همراه بهینه سازی آن ها در ویندوز  مهم است ، مثلا تغییر نمایش فولدرها بر اساس تاریخ تغییر در آن ها دسترسی به فایل ها را ساده تر می کند و این خود یک شیوه برای مدیریت بهتر پوشه ها می باشد. در ادامه با روش دیگر مدیریت و کنترل بهتر پوشه های ویندوز  آشنا می شوید ، این ترفند و نرم افزار ها بر روی اکثر ویدنوز هاز از جمله ویندوز ۷ ، ۸ ، ۸٫۱ و ویندوز ۱۰ قابل اجرا هستند.

مطالب مرتبط


گام 1 - فولدرهای خالی را حذف کنید

فولدرهایی که خالی هستند ، هرچند که فضای ناچیزی را اشغال می کنند ، اما یافتن سایر پوشه ها را برای شما مشکل می کنند. برای تشخیص فولدرهای خالی ، پیشنهاد می کنیم از برنامه سبک Empty Folder Finder که دارای نسخه پروتابل نیز می باشد استفاده کنید.

4

برنامه را اجرا کنید و از طریق قسمت Path to Check ، مسیر مدنظر خود را بررسی کنید تا فولدرهای موجود بررسی شوند. قبلا نیز مطلبی مشابه را تحت عنوان پاک کردن سریع پوشه های خالی در ویندوز را آموزش دادیم که می توانید در کنار این بخش ، از آن استفاده کنید

اطلاعات مطلب

  • نرم افزار
  • 339 بازدید
  • blankblankblankblankblank (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : درهمی - یکشنبه, 06 ژانویه 19, 8:06 ب.ظ

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب